Reklama

přistihl jsem manželku se psem

Kamila (Pá, 4. 9. 2020 - 18:09)

Já nejsem žádný návštěvník, já jsem jen prostě zvědavá. Můžete mi to někdo vysvětlit s tou pěnou polopaticky? Já opravdu nevím o co go.

Návštěvník (Pá, 4. 9. 2020 - 23:09)

Jdi na grupáč a uvidíš .

Sona (St, 2. 9. 2020 - 17:09)

Ja nepsala ze jsi nebo nekdo je uchyl,jenom to co je fakt a faktem je to co pisu a vim to zvlastni zkusenosti.

Návštěvník (Čt, 3. 9. 2020 - 09:09)

Tak to máš nějakou divnou prdel, asi pěkně vytahanou. Normální člověk má anální otvor zavřený, pokud zrovna nesere, takže se na něj nedá jen tak naskočit a zasunout čuráka.

Sona (Čt, 3. 9. 2020 - 12:09)

Vytahanou asi ne ale kdyz se holim a drepim nad zrcatkem a jsem uvolnena tak je malicko pootevrena a da se dovnitr dobre zastrcit prst a jeho spicaty pindik tam zajede jak nic,jo,citim ho dost ale ne tak ze by to bolelo az kdyz se mu nafoukne boule tak ho citim hodne a citim jak ho sama vytlacuju ven,tak si to preber jak chces,ale ver ze to tak je a kdyz mam prdelku pripravenou ta opravdu neni citit nicim neprijemnym,takovy belavy penovy sekret voni normalne.

Návštěvník (Pá, 4. 9. 2020 - 00:09)

Jaký bělavý pěnový sekret? O čem to mluvíš?

Návštěvník (Pá, 4. 9. 2020 - 10:09)

Víš pendrek , když mně jich píchá víc normálně do pochvy , tak je to někdy jak šlehačka .

Sona (Pá, 4. 9. 2020 - 10:09)

Vidim ze nic nevis,tak az na to příjdeš,muzes vstoupit do debaty,nechci rozepisovat vsechno,pak se chytají uchylove a to me fakt sere.

Návštěvník (Pá, 4. 9. 2020 - 11:09)

Opravdu nic nevím, proto se ptám. I od toho je snad diskuze ne? Nechápu, co tě na tom pohoršuje. A úchylové sem budou psát stejně, s tím nic neuděláš.

JIrka (Pá, 4. 9. 2020 - 09:09)

jsi bjb-byl jsi někdy na vyšetření prostaty-blbe!!!!!!

Návštěvník (Pá, 4. 9. 2020 - 11:09)

Blb jsi ty. Na vyšetření prostaty chodí jen dědkové 50 a výš. Možná se tam vetře nějaký mladší úchyl jenom kvůli té zkušenosti.

Jirka (Pá, 4. 9. 2020 - 12:09)

nelez už tady idiote-itřiceti leti chodí a mají prostatu,jsi ostuda cele diskuse-demente!

Návštěvník (Pá, 4. 9. 2020 - 14:09)

ha ha další chlap, který si nechá šťourat do prdele :-))))

Jirka (Pá, 4. 9. 2020 - 16:09)

kdyby blbost kvetla,ty jsi sam květ!

Sona (St, 2. 9. 2020 - 12:09)

Takove blbosti muze psat jenom muz ktery je v sexu slaboch a ukaji se temi predstavami,proto si myslim a vlastne jsem presvedcena ze pes je to nejlepsi na sex,ikdyz by se mi nechelo,vza me presvedci ze chci a staci mu jenom ten studeny cumacek jak mi rejdi mezi pulkami a potom kdyz prolizne tak uz nemam zabran a necham ho delat co chce a ze toho uz chce dost,nekdo psal ze pes by do analu nikdy nesel,keci keci keci,kdyz jsem na ctyrech tak mi vylizuje ode dirky a jazykem uz zajede i do analku a strkal mi tam i pindika,stane se to uplne samo,staci byt trosku niz a zajede tam jak nic a kdyz citi ze je uvnitr tak uz prirazi a je jedno v jake dirce.

Návštěvník (St, 2. 9. 2020 - 14:09)

Úchyl jsi ty. Anál se psem, to je teda silný kafe. Fuj!!!!

Sona (Út, 1. 9. 2020 - 11:09)

No teda to jste vazne magori,mate predstavy vazne hodne uchylne.

hi hi (So, 29. 8. 2020 - 15:08)

Tak vy tady mrdáte s čoklama? Hm to je nuda. Napište, až vás ojede divoký prase.

Návštěvník (Po, 24. 8. 2020 - 11:08)

Teda to by mě nenapadlo, když jsem klikla na diskuzi Přistihl jsem manželku se psem, že se budou psát chlapi, co ho chtějí strkat do feny. Svět je už úplně zvrácený a úchylný, apokalypsa se blíží.

Věrka II (Ne, 16. 8. 2020 - 19:08)

Holky, jak vás lízání udělá? Mě můj nikdy nudělá orgasmus, hned mu zvadne.Chci si pořídit psa, který mě to moc dobře udělá a možná nechám se i psem vystříkat do kundičky.¨Jaké plemeno je pro mě nejlepší.....Jak psí penis cítíte v pochvě?

Reklama

Přidat komentář