Reklama

přistihl jsem manželku se psem

Kamila (Pá, 4. 9. 2020 - 15:09)

Přiznávám se, že jsem též o žádné bělavé pěně v zadku nikdy neslyšela. Můžete mi to tady někdo vysvětlit, nebo mi taky budete nadávat do idiotů a blbů?

iva (Pá, 4. 9. 2020 - 16:09)

toje obraznš řečeno a pokud nejsi jak návštěvniík,to byti nikdo tak škaredě nenádaval.

Kamila (Pá, 4. 9. 2020 - 18:09)

Já nejsem žádný návštěvník, já jsem jen prostě zvědavá. Můžete mi to někdo vysvětlit s tou pěnou polopaticky? Já opravdu nevím o co go.

Návštěvník (Pá, 4. 9. 2020 - 23:09)

Jdi na grupáč a uvidíš .

Sona (St, 2. 9. 2020 - 17:09)

Ja nepsala ze jsi nebo nekdo je uchyl,jenom to co je fakt a faktem je to co pisu a vim to zvlastni zkusenosti.

Návštěvník (Čt, 3. 9. 2020 - 09:09)

Tak to máš nějakou divnou prdel, asi pěkně vytahanou. Normální člověk má anální otvor zavřený, pokud zrovna nesere, takže se na něj nedá jen tak naskočit a zasunout čuráka.

Sona (Čt, 3. 9. 2020 - 12:09)

Vytahanou asi ne ale kdyz se holim a drepim nad zrcatkem a jsem uvolnena tak je malicko pootevrena a da se dovnitr dobre zastrcit prst a jeho spicaty pindik tam zajede jak nic,jo,citim ho dost ale ne tak ze by to bolelo az kdyz se mu nafoukne boule tak ho citim hodne a citim jak ho sama vytlacuju ven,tak si to preber jak chces,ale ver ze to tak je a kdyz mam prdelku pripravenou ta opravdu neni citit nicim neprijemnym,takovy belavy penovy sekret voni normalne.

Návštěvník (Pá, 4. 9. 2020 - 00:09)

Jaký bělavý pěnový sekret? O čem to mluvíš?

Návštěvník (Pá, 4. 9. 2020 - 10:09)

Víš pendrek , když mně jich píchá víc normálně do pochvy , tak je to někdy jak šlehačka .

Sona (Pá, 4. 9. 2020 - 10:09)

Vidim ze nic nevis,tak az na to příjdeš,muzes vstoupit do debaty,nechci rozepisovat vsechno,pak se chytají uchylove a to me fakt sere.

Návštěvník (Pá, 4. 9. 2020 - 11:09)

Opravdu nic nevím, proto se ptám. I od toho je snad diskuze ne? Nechápu, co tě na tom pohoršuje. A úchylové sem budou psát stejně, s tím nic neuděláš.

JIrka (Pá, 4. 9. 2020 - 09:09)

jsi bjb-byl jsi někdy na vyšetření prostaty-blbe!!!!!!

Návštěvník (Pá, 4. 9. 2020 - 11:09)

Blb jsi ty. Na vyšetření prostaty chodí jen dědkové 50 a výš. Možná se tam vetře nějaký mladší úchyl jenom kvůli té zkušenosti.

Jirka (Pá, 4. 9. 2020 - 12:09)

nelez už tady idiote-itřiceti leti chodí a mají prostatu,jsi ostuda cele diskuse-demente!

Návštěvník (Pá, 4. 9. 2020 - 14:09)

ha ha další chlap, který si nechá šťourat do prdele :-))))

Jirka (Pá, 4. 9. 2020 - 16:09)

kdyby blbost kvetla,ty jsi sam květ!

Sona (St, 2. 9. 2020 - 12:09)

Takove blbosti muze psat jenom muz ktery je v sexu slaboch a ukaji se temi predstavami,proto si myslim a vlastne jsem presvedcena ze pes je to nejlepsi na sex,ikdyz by se mi nechelo,vza me presvedci ze chci a staci mu jenom ten studeny cumacek jak mi rejdi mezi pulkami a potom kdyz prolizne tak uz nemam zabran a necham ho delat co chce a ze toho uz chce dost,nekdo psal ze pes by do analu nikdy nesel,keci keci keci,kdyz jsem na ctyrech tak mi vylizuje ode dirky a jazykem uz zajede i do analku a strkal mi tam i pindika,stane se to uplne samo,staci byt trosku niz a zajede tam jak nic a kdyz citi ze je uvnitr tak uz prirazi a je jedno v jake dirce.

Návštěvník (St, 2. 9. 2020 - 14:09)

Úchyl jsi ty. Anál se psem, to je teda silný kafe. Fuj!!!!

Sona (Út, 1. 9. 2020 - 11:09)

No teda to jste vazne magori,mate predstavy vazne hodne uchylne.

hi hi (So, 29. 8. 2020 - 15:08)

Tak vy tady mrdáte s čoklama? Hm to je nuda. Napište, až vás ojede divoký prase.

Reklama

Přidat komentář