Reklama

Punčocháče a muži

Petr (Pá, 1. 1. 2021 - 07:01)

Jaký druh a barvu kupujes?

Romario (Pá, 1. 1. 2021 - 11:01)

Nejraději černé. Hlavně nakupuji na Ekskluzywna, široký výběr a ceny jsoupřijatelné.

jjj (Út, 15. 12. 2020 - 16:12)

na zimu pancuchace zima je zima hlavne ze je teplo.panske alebo damske to je uplne jedno ved nikto okrem vas to nevie a komu sa to nepaci nechsa trasie.ja osobne upednostnujem damske pretoze su dostupne v kazdom obchode.rozdiel je len v papierovom obale a cene.

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 16:12)

Nie su rovnaké.Pánske majú iný strih.

Pepa (Út, 15. 12. 2020 - 19:12)

To je sice pravda, ale materiál punčochových kalhot je tak pružný, že se přizpůsobí a trochu jiný střih nevadí. Problém může být spíš ve velikosti, muži jsou většinou vyšší a u velikostí pro větší výšky je problém i u žen.

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 22:12)

Pánske sú inak strihané v rozkroku.Predsa nám mužom tam niečo vytŕča.

Jan 12 (Po, 14. 12. 2020 - 16:12)

4. Vysokohorská turistika, tam nosím též. Vhodné je mít s sebou od 20 po cca 100 den. Pro snadné odlišení síly volím barevné provedení.
5. Kolo, doplněk ke kraťasům – opět různé síly i barvy. Osvědčená vychytávka do deště. Prostě jsou dny kdy se jede i v dešti (Nosko, Skotsko, Island,…). Buď neoprén nebo síťované silonky (jako do kabaretu) a přes ně teplé 70 den. Samozřejmě, že jsou hned promočené, ale síťovina je drží nad pokožkou a mikro vrstva vzduchu udělá své. Teplo v tom není, ale zima také ne.
6. až 100. Prostě punčocháče - minimální velikost i hmotnost a dobrý pomocník.

Jan 12 (Po, 14. 12. 2020 - 16:12)

2. Nocování v cizině. No prostě hygienické návyky jsou různé. V mnohých ubytováních si na noc beru silonky (15 nebo 20 den) vymáchané v nějakém odpuzovači hmyzu. Přes den tyto silonky jsou vhodné do přírody hmyz není tak dotěrný a pijavice se přes silonky špatně přisávají.
3. Lyže. Doplněk pod kalhoty síla dle venkovní teploty.

Vil (Pá, 1. 1. 2021 - 12:01)

Ty silonky je dobrý nápad jak na to spaní, ale i proti pijavicím. Já si proti pijavicím oblékám legíny. Dá se v nich i vlézt do vody.

Jan 12 (Po, 14. 12. 2020 - 16:12)

Ahoj, na rozdíl od mnohých prezentujících se, nosím punčocháče z praktických důvodů. Žádnou vědu z toho nedělám a nikoho nepřesvědčuji. Rád cestuji po světě, a tak se dostávám i do klimatických extrémů. Batůžek si nosím sám, a tak se sakra musím rozhodnout co zabalím.
Dovolím si několik postřehů, co se mi osvědčilo.
1. Cesta bývá obvykle dlouhá. Cestuji v podpůrných silonkách (Aries). Na kratší cesty busem nebo autem do cca 800 km, to jde. Pro delší cesty např. letecké nad 10 hod. už to chce nůžky, odstřihnout špičku a uvolnit prsty, rovněž je vhodné si uvolnit v rozkroku - rozparkem. Při této úpravě i cesty okolo 20 hodin, jsou v pohodě. Pánské Ariesky moc nedoporučuji, jelikož v rozkroku tam kde to odstřihuji to mají zesílené… Kalhoty nosím obvykle dlouhé (letadlo) do busu nebo auta kraťasy, ale ty jsem již několikrát měl i v letadle.

Jineea (So, 12. 12. 2020 - 19:12)

Osobně jsem nosil pod kalhoty leginy ale vadily mi odhalené kotníky tak jsem si pořídil panské punčochy 100den a a ty jsou perfektní . Občas po cestě z práce se stavím v obchodě a jdu jen v těch puncochach a mikine a líbí se mi když se lidé divaji co to jede za vola.

Jan 12 (Po, 14. 12. 2020 - 16:12)

Jo všechno už tady bylo :-) http://files.stredoveky-jarmark.webnode.cz/200000024-0193d028dc/kostym_gotika_ranna.jpg jen doufám, že ukazuješ pěkné nohy

Jineea (So, 12. 12. 2020 - 18:12)

Zajímal by mě názor nejake ženy kdyby viděla jak se prochází muž jen v mikine a v upnutych silonkach po obchode

Jineea (So, 12. 12. 2020 - 18:12)

Lidé jen koukají když jdu jen v černých nepruhlednych puncochach a mám je hodně vytazene v rozkroku tak mám strach aby mě ochranka nevyhodila ale je to stejně jako kdybych měl kalhoty na benahi nebo ne?

Jineea (So, 12. 12. 2020 - 08:12)

Osobně se mi líbí když mě vidí mladé holky v punčocháče Rad si vezmu jen černé panské punčochy 100den hodně si je natahnu k tomu jen mikinu a jdu do velkého obchodu se procházet .

Návštěvník (So, 12. 12. 2020 - 14:12)

A říkal někdy něco, nebo lidi jen koukají

Andy (So, 12. 12. 2020 - 16:12)

Ty, když vidíš postiženého, tak to nějak komentuješ? To je neslušné.

Návštěva (Po, 30. 11. 2020 - 11:11)

Nedávno jsem si koupil punčocháče se 40 denny v kaufu ale jsou kompresní tak to je výborný jsou tělové barvy ale trochu se lesknou ale pod kalhoty vůbec nic není vidět. Minulý týden jsem byl u lékařky na magnetické rezonanci a tam se musíte vysvlect do trenek a trička ale já řekl že mám punčocháče a ona řekla úplně v klidu si je můžete nechat na sobě. Akorát pak mi po vyšetření řekla že má staršího syna že nemůže dostat do punčocháču a já odpověděl to mrzne jo je to tak ani punčocháče ale nebo spodky a nebo termo prádlo nechce a ona mi řekla že takové pánské ještě neviděla ale já řekl že nejsou pánské ale dámské se 40 denny.

Návštěvník (Pá, 4. 12. 2020 - 22:12)

Jsi idiot.

Cau (Út, 13. 10. 2020 - 23:10)

Nedavno jsem potkal chlapika v silonkach a kratkych kratasech na kole a pak v jedne sberne surovin no nemohl jsem z nej spustit oči a uvažoval jake to asi jsou silonky.jen jsem zavahal a do ted toho lituju že ho neoslovil.

Reklama

Přidat komentář