Reklama

Punčocháče a muži

Kamil V. (Pá, 1. 1. 2021 - 14:01)

Taky nosim dámské silonove punčocháče 20DEN každý den do práce pod kalhoty a když je velká zima tak ještě pod punčocháče samodržící punčochy. Vše v tělové barvě. Vozím s sebou v autě i hnědou sukni pod kolena a občas si ji oblékám, když jdu nakupovat do supermarketu. Občas si mě někdo prohlíží, ale dá se to unést. Teď mám ještě na cestě černou dlouhou sukni, tak až přijde, musím ji hned vyzkoušet.

Romario (Ne, 27. 12. 2020 - 16:12)

Tak jsem si dnes objednal 18 ks punčochových kalhot a i s poštovným mi ta vyjde na 1200 Kč. Což znamená, že jedny mi přijdou na 66,66 Kč. Jedná se o průměrnou cenu. A od tohoto obchodníka mám vždy jistotu rychlého dodání. No a zase cca na rok klid s nákupem.

Petr (Pá, 1. 1. 2021 - 07:01)

Jaký druh a barvu kupujes?

Romario (Pá, 1. 1. 2021 - 11:01)

Nejraději černé. Hlavně nakupuji na Ekskluzywna, široký výběr a ceny jsoupřijatelné.

jjj (Út, 15. 12. 2020 - 16:12)

na zimu pancuchace zima je zima hlavne ze je teplo.panske alebo damske to je uplne jedno ved nikto okrem vas to nevie a komu sa to nepaci nechsa trasie.ja osobne upednostnujem damske pretoze su dostupne v kazdom obchode.rozdiel je len v papierovom obale a cene.

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 16:12)

Nie su rovnaké.Pánske majú iný strih.

Pepa (Út, 15. 12. 2020 - 19:12)

To je sice pravda, ale materiál punčochových kalhot je tak pružný, že se přizpůsobí a trochu jiný střih nevadí. Problém může být spíš ve velikosti, muži jsou většinou vyšší a u velikostí pro větší výšky je problém i u žen.

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 22:12)

Pánske sú inak strihané v rozkroku.Predsa nám mužom tam niečo vytŕča.

Jan 12 (Po, 14. 12. 2020 - 16:12)

4. Vysokohorská turistika, tam nosím též. Vhodné je mít s sebou od 20 po cca 100 den. Pro snadné odlišení síly volím barevné provedení.
5. Kolo, doplněk ke kraťasům – opět různé síly i barvy. Osvědčená vychytávka do deště. Prostě jsou dny kdy se jede i v dešti (Nosko, Skotsko, Island,…). Buď neoprén nebo síťované silonky (jako do kabaretu) a přes ně teplé 70 den. Samozřejmě, že jsou hned promočené, ale síťovina je drží nad pokožkou a mikro vrstva vzduchu udělá své. Teplo v tom není, ale zima také ne.
6. až 100. Prostě punčocháče - minimální velikost i hmotnost a dobrý pomocník.

Jan 12 (Po, 14. 12. 2020 - 16:12)

2. Nocování v cizině. No prostě hygienické návyky jsou různé. V mnohých ubytováních si na noc beru silonky (15 nebo 20 den) vymáchané v nějakém odpuzovači hmyzu. Přes den tyto silonky jsou vhodné do přírody hmyz není tak dotěrný a pijavice se přes silonky špatně přisávají.
3. Lyže. Doplněk pod kalhoty síla dle venkovní teploty.

Vil (Pá, 1. 1. 2021 - 12:01)

Ty silonky je dobrý nápad jak na to spaní, ale i proti pijavicím. Já si proti pijavicím oblékám legíny. Dá se v nich i vlézt do vody.

Jan 12 (Po, 14. 12. 2020 - 16:12)

Ahoj, na rozdíl od mnohých prezentujících se, nosím punčocháče z praktických důvodů. Žádnou vědu z toho nedělám a nikoho nepřesvědčuji. Rád cestuji po světě, a tak se dostávám i do klimatických extrémů. Batůžek si nosím sám, a tak se sakra musím rozhodnout co zabalím.
Dovolím si několik postřehů, co se mi osvědčilo.
1. Cesta bývá obvykle dlouhá. Cestuji v podpůrných silonkách (Aries). Na kratší cesty busem nebo autem do cca 800 km, to jde. Pro delší cesty např. letecké nad 10 hod. už to chce nůžky, odstřihnout špičku a uvolnit prsty, rovněž je vhodné si uvolnit v rozkroku - rozparkem. Při této úpravě i cesty okolo 20 hodin, jsou v pohodě. Pánské Ariesky moc nedoporučuji, jelikož v rozkroku tam kde to odstřihuji to mají zesílené… Kalhoty nosím obvykle dlouhé (letadlo) do busu nebo auta kraťasy, ale ty jsem již několikrát měl i v letadle.

Jineea (So, 12. 12. 2020 - 19:12)

Osobně jsem nosil pod kalhoty leginy ale vadily mi odhalené kotníky tak jsem si pořídil panské punčochy 100den a a ty jsou perfektní . Občas po cestě z práce se stavím v obchodě a jdu jen v těch puncochach a mikine a líbí se mi když se lidé divaji co to jede za vola.

Jan 12 (Po, 14. 12. 2020 - 16:12)

Jo všechno už tady bylo :-) http://files.stredoveky-jarmark.webnode.cz/200000024-0193d028dc/kostym_gotika_ranna.jpg jen doufám, že ukazuješ pěkné nohy

Jineea (So, 12. 12. 2020 - 18:12)

Zajímal by mě názor nejake ženy kdyby viděla jak se prochází muž jen v mikine a v upnutych silonkach po obchode

Jineea (So, 12. 12. 2020 - 18:12)

Lidé jen koukají když jdu jen v černých nepruhlednych puncochach a mám je hodně vytazene v rozkroku tak mám strach aby mě ochranka nevyhodila ale je to stejně jako kdybych měl kalhoty na benahi nebo ne?

Jineea (So, 12. 12. 2020 - 08:12)

Osobně se mi líbí když mě vidí mladé holky v punčocháče Rad si vezmu jen černé panské punčochy 100den hodně si je natahnu k tomu jen mikinu a jdu do velkého obchodu se procházet .

Návštěvník (So, 12. 12. 2020 - 14:12)

A říkal někdy něco, nebo lidi jen koukají

Andy (So, 12. 12. 2020 - 16:12)

Ty, když vidíš postiženého, tak to nějak komentuješ? To je neslušné.

Návštěva (Po, 30. 11. 2020 - 11:11)

Nedávno jsem si koupil punčocháče se 40 denny v kaufu ale jsou kompresní tak to je výborný jsou tělové barvy ale trochu se lesknou ale pod kalhoty vůbec nic není vidět. Minulý týden jsem byl u lékařky na magnetické rezonanci a tam se musíte vysvlect do trenek a trička ale já řekl že mám punčocháče a ona řekla úplně v klidu si je můžete nechat na sobě. Akorát pak mi po vyšetření řekla že má staršího syna že nemůže dostat do punčocháču a já odpověděl to mrzne jo je to tak ani punčocháče ale nebo spodky a nebo termo prádlo nechce a ona mi řekla že takové pánské ještě neviděla ale já řekl že nejsou pánské ale dámské se 40 denny.

Reklama

Přidat komentář