Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Návštěvník (St, 19. 8. 2020 - 10:08)

To myslí vážně že tě odveze ke svému šéfovi a umožní mu aby tě připustil jeho psem ?

JARDA (St, 19. 8. 2020 - 11:08)

Každy naco se citi-já by byl opatrnšjší,ale toje tvoje věc-neradim

Jarda (Út, 18. 8. 2020 - 10:08)

Rito-jake máš pocity když víš,že ssi to bude o sex se psem?

Jarda (Po, 17. 8. 2020 - 10:08)

to ,že psala žena-tak ta musela mít sperma jak siho honíla až na bradě.Diskutujte trochu fer.

Alena (Čt, 13. 8. 2020 - 10:08)

Usmivam se jak prdlá,on ale chce porad,jak povolim kolena tak uz bezi,jsem ubazenu a jenom ceka az rozkrocim nohy ale na lehatku je mam skoro usebe tak podal lezi a ciha,takovy stroj jsem necekala,neskutecny a nakonecny,kdo vi kolikrat zasebou by byl schopny me udelat.

Milena (Čt, 13. 8. 2020 - 11:08)

Vydis,jak jsis to pekne uzila a rovnou i spokrtenim semene do kundicky.Ver ze i ja poprve byla taky uplne mimo sebe.Doufam ze v tom budes pokracovat.Casem ho muzes zkusit do zadecku.Mi zeny by jsme meli byt poradne uspokojeni,i kdyz je to se psem.Tak pekne vtric a nastavuj mu svoji dirku.A pekne si to uzivej.

Alena (Čt, 13. 8. 2020 - 14:08)

Dekuji a budu,prisaham ze se necham ojizdet dokut nepadne sam,musim to zazit jake to je stale dokola a jestli budu mit tak sylne orgasmi stale,jestli jo tak se zblaznim,bude to uzasne.

Tamara (Čt, 13. 8. 2020 - 10:08)

Aleno,dekuji a moc ti to preju,muj vlcak vydrzi petkrat se vystrikat zasebou a hned zase poklidit posobe,jenom mam trosku obavu ze uz nebudes tolik spokojena smanzelem,budes se muset pretvarovat,jinak pozna ze nic nemas zneho kdyz spolu soulozite a to je velky problem.

Alena (Čt, 13. 8. 2020 - 10:08)

Dekuji vam Mileno a vamTamaro,ted uz vas chapu a rozumim vam presne,je uuuuuuzesneeeee.

Alena (Čt, 13. 8. 2020 - 06:08)

Dekuji za podporu,manzelovi nic nereknu,ted jeste spi,ja sadim vkuchyni a kolie lita venku a prite predstave jsem vzrusena a vazne mokra,ano udelam to,lehnu si nakraj postele a roztahnu nohy a necham ho delat co umi,tak hezky to pisete ze to strasne chci,dekuji.

Milena (Čt, 13. 8. 2020 - 07:08)

Uvydite,ze se vam to zaliby.A manzelovy nic nerikejte,nemusel by to treba pochopit.Drzim vam palce a moc pekne si to snim uzite.

Alena (Čt, 13. 8. 2020 - 07:08)

Dekuju,vim ze to bude asi hezke ale mam strach kdyz bude chtit zasunout,to ale asi nedan,to mam strach.

Milena (Čt, 13. 8. 2020 - 07:08)

To poznate pokut bude chtit zasunout.Az vas bude lizat,tak prestane a zacne po vas skakat a otirat si pindika o vasi nohu.Ja mela ze zacatku take strach a rikala si ze to nedam.Ale mozek byl jineho nazoru.A tak jednou jsem mu nastavila.Ze zacatku to byl trosku prome sok,ale verte mi ze je to naprosto uzasni.Kdyz se dome vystrika,tak to pak pekne zeme slize.Je dos vytrvali a nekdy snim dam druhe kolo.Kundicka mi doslova tece.Z manzelem todle vubec neprozivam.Vubec onicem nevi ze to delam se psem.

Alena (Čt, 13. 8. 2020 - 10:08)

Nevydrzela jsem,muz jel sekat travnik s kamaradem a ja nechala otevrene dvere,hned tam byl ale nic nedelal,lehla jsem si a roztahla nohy,jako by ho neco nakoplo a uz me lizal,asi citil jak jsem vzrusena,za chvilicku jsem kousala do polstare jaky jsem měla vrchol,jenomze on neprestal lizat a ja zachvili mela dalsi no a potom to prislo,tim za mame letiste nizko nad zemi tak jenom se posunul cumakem dopredu a tlapky normalne kolem boku a uz zacal prirazet,trefil se skoro hned,nevim jak to bylo dlouho,asi jsem omdlela ale citila jsem jak se mu udelala ta boule jak tady pisou a potom me teda plnil,stal nehybal se ale citila jsem jak pumpuje,kdyz vyklouzl tak okamzite vylizoval vsechno co mi dal a uz jsem mela treti vrchol a dost,dala jsem nohy ksobe a konec,uz nemuzu,nemam tolik sili a kdyby se vratil muz tak co,ale kdyz bude vpraci tak to budou asi jizdy,dekuji vam.

Tamara (Út, 11. 8. 2020 - 18:08)

Peklo a nebe.

Návštěvník (Út, 11. 8. 2020 - 18:08)

V kolika jsi měla pejska poprvé mě je čtrnáct šlo by to ?

Tamara (St, 12. 8. 2020 - 08:08)

Holcicko,poprve jsem to skusila kdyz jsem dostala tohohle pejska jako na hlidani kdyz mi bylo 45let a manzel uz byl pryc,koupila mi ho mamka,dnes ma 73let,nechtela jsem nikdy zadne zvire,porad potom uklizet a tak,starost navic a mel byt venku na zahrade,ale byl tak roztomili ze jsem si ho nechala doma ale mamka to nevi a jak si tak hral a tahal ruzne veci tak prisel i ne kos spradlem a bylo to,tam to vlastne zacalo,takze jestli se ptas jestli by ti to slo ve ctrnacti,nevim s jakym pejskem to chces skusit,dej prednost nejdriv klukum a potom se rozhodni,protoze jak do toho jednou spadnes tak nejde uz vylezt zpet.

Alena (St, 12. 8. 2020 - 12:08)

Dobry den,jak to ctu tak chci reagovat,na sobotni oslave kamaradky 50 jsem se smanzelem opili fakt hodne,pamatuju si ze nas nekdo dovezl domu a nejak jsme se dostali do postele ale nezavreli za sebou dvere vchodove,vim ze jsem musela curat a zustala jsem uz jenom v tricku a usnula asi,potom me ale probudil pocit sylneho orgasmu az jsem vyjekla a udelala se ale nebylo to od manzela ale od naseho psa(kolie),nikdy to neudelal a ni nejak necuchal ke me ale tohle bylo proste tak sylne ze nevim co delat,menzel to nevi,ten chrapal a nic nevnimal a ja ted co.

Milena (St, 12. 8. 2020 - 15:08)

Pekne roztahni nohy a nech at ti ji olize.Ver mi ze budes spokojena.O takovem lizani se ti ani nezdalo.Pipka ti uplne potece.Ver mi ocem mluvym.Sama to dost prozivam.

Alena (St, 12. 8. 2020 - 16:08)

Asi bych to ichtela ale manzel je ted jeste dva dni doma,tak asi potom to skusim,uplne se klepu kdyz si to predstavim a jsem vzrusena ale jinak nez s muzem,nevim co citim ale je to zvlastne hezke,jsme v bazenu,kolie lezi na trave a mam pocit ze me sleduje ale nic nedela,asi jenom kdyz budu lezet naha na posteli,mozna.

Reklama

Přidat komentář