Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Tamara (Po, 24. 8. 2020 - 12:08)

Taci co jenom rypaji a mysli si ze sezrali salamounovo hovno me vazne dokazou nastvat a pritom ani netusi co prozivame,kolik orgasmu dokazeme dosahnout i na ctyrech,jenom se staci dobre nastavit a prohnout a uz to lita,mzitky pred ocima a slastne krece v podbrisku az bych rozkousala polstarek.

Návštěvník (Po, 24. 8. 2020 - 18:08)

A proč píšeš v množném čísle Tamaro? Protože jsi ten úchyl, co tu píše za několik žen :-)))) A proč tě nějací rýpalové dokážou naštvat?? Protože ti nevěří ti blbosti s orgasmy se psem :-))) hi hi prčááá ty máš dost úchyle.

Návštěvník (Po, 24. 8. 2020 - 23:08)

Může mít i s kozlem , oslem , kancem nebo poníkem .

Návštěvník (Po, 24. 8. 2020 - 23:08)

Co ty chytráku o tom víš ? Proč by nemohla mít orgasmy se psem ?

Návštěvník (Út, 25. 8. 2020 - 00:08)

protože to tu píše jeden honič a všechno si to vymýšlí...

Jarek (Ne, 23. 8. 2020 - 18:08)

Ty jsi dobrej píčus, ukaž mi ženskou, co má orgasmy s čoklem, kterej 5x zavrtí a je hotov :-)))

Návštěvník (Pá, 21. 8. 2020 - 15:08)

A jak víš, že prožije nějaké orgasmy? Je to blbost, protože většina žen orgasmu v poloze na čtyřech těžko dosahuje, navíc ještě se psem a když na ní čumí ten její, majitel psa a kdo ví kdo ještě. Jestli něco prožije tak jen ponížení a ostudu.

Návštěvník (So, 22. 8. 2020 - 01:08)

Pokud se ten její dívá jak to do jeho holky dělá šéfův pes , tak to je síla . Ale jestli je ujetý na zoo tak mu to dělá dobře . Možná se tak domluvili , já mám vhodného psa , ty dovezeš tvojí holku a bude sex .

Návštěvník (Ne, 23. 8. 2020 - 00:08)

Je to blbost, co si vymyslel úchyl. Jako ty předchozí sračky tady.

Návštěvník (Ne, 23. 8. 2020 - 01:08)

No , když člověk sleduje čeho jsou lidé za peníze schopni , tak to až zas takové sračky být nemusí .

Návštěvník (Pá, 21. 8. 2020 - 17:08)

Pan podnikatel si ji nepozval proto aby ji jeho pes uspokojil , ale aby se do ní vystříkal .

Návštěvník (Pá, 21. 8. 2020 - 20:08)

Je to scestný. Na to si může najmout nějakou kurvu z eskortu, nebo jít rovnou se psem někam na privát. Zatahovat do toho svého podřízeného s partnerkou je dost riskantní a může z toho mít průser.

Návštěvník (Pá, 21. 8. 2020 - 21:08)

Je to o deviaci /zoofilii/ tihle lidé uvažují jinak a když ho zrovna tahle holka rajcuje , má potřebu vidět v ní svého psa a její reakce když do ní půjde a když to do ní udělá . Je to perverze , ale budou mlčet . Určitě si pán natočí video , o tom nepochybuji . A jistě bude zvát na další návštěvu .

Alena (Pá, 21. 8. 2020 - 15:08)

s manželem jsem moc orgasmu neměla,ikdyž jsem byla na čtyřech,tak vždy jsem došla k vrcholu.

Návštěvník (Pá, 21. 8. 2020 - 16:08)

Tak to patříš mezi výjimky. Většina žen to ani na čtyřech dělat nechce, dělají to jen kvůli chlapovi.

Návštěvník (Pá, 21. 8. 2020 - 22:08)

Já zrovna to mám ráda zezadu " na pejska " . Kdyby mi to příležitostně udělaly pejskem , ustála bych to . Když to stříkne pes , nic se neděje .

Návštěvník (Pá, 21. 8. 2020 - 23:08)

Vrať se do školy zopakovat si gramatiku, ty mentále.

Návštěvník (Pá, 21. 8. 2020 - 23:08)

Zase jeden chytrej co nemá nic do diskuze a tak opravuje pravopis diskutujících .

Alena (Pá, 21. 8. 2020 - 16:08)

nevím-ono těch poloh je více,musiš ho naučít.Já například jsem ho naučila,že ležím víše na zadech a taky jeto super.Víš jeto všechno na fantazii a pomocí třeba partnerem-manželem.Nesmíš zápomínat, že některy sito take náramně užíva.Nezapomínejte na ty náše polovíčky.

Alena (Pá, 21. 8. 2020 - 16:08)

čtu to tady,ale níkdy jsemse nechtěla učastni debaty,ale budíš-mame nášeho šmudlu naučeného tak že si vezmu žlute triko a proněj jeto znamka,že to bude.Pokud se tak nestane mílujeme se s manželem normálně a pak se někdy obleču žluto a jedem ve trojku.Asi už nebudu dále psat-------

Reklama

Přidat komentář