Reklama

Matky, které převychovávají syny na dívky

GE710 (Út, 22. 8. 2017 - 05:08)

Otec alkoholík a matka...No je pěkné, že jsi tady napsal, co jsou tví rodiče zač a že jsi retard, ale to už jasně vyplývá z tvých příspěvků, takže nevím, proč to tady tak zdůrazňuješ.
Litovat tě nikdo nebude.

Co dodat ? (Po, 21. 8. 2017 - 23:08)

Otec alkoholík a matka prostytutka a tohle je výsledek! Nic lepšího z toho nemohlo vzejít! IQ na úrovni houpacího koně!

svaz žen (Po, 21. 8. 2017 - 22:08)

Ty tady dlouho s tvými...Co mám k tématu ty mrdko seškrábana z dveří od chlíva?Tak jednak mi ty hnuse netýkej,nedovolil jsem ti to a za druhý sem pisou úchylný individua a kreatury jako jsi ty. A pokúd nejsi schopna pochopit že jsi debilní ujeta Dorota tak to je tvůj boj.Zatím ti velim odchod a dej si odjezd do piciska ty ujeta paskundo.

Anathema (Po, 21. 8. 2017 - 20:08)

By měla byt známa ...Ty tady dlouho s tvými příspěvky nepobudeš, šmejde. Admin ti je smaže stejně, jako v jiných vláknech.

Máš něco k tématu? Nemáš, tak táhni.

frustrace z tvý (Po, 21. 8. 2017 - 17:08)

Tak to jsem určitě já, ani...By měla byt známa psychiatrovi dle města tvého trvalého pobytu.Ty jsi totiž ve svému uchylne chorem mozku nebezpečně debilní uchylna pizda Sobě a svému okolí ty Doroto.

Zuzka (Po, 7. 8. 2017 - 14:08)

Tak to jsem určitě já, ani...Idijoti se daji ignorovat ale premlovat te nebudu.

Lentilka (Ne, 6. 8. 2017 - 17:08)

Včera jsme se byli s rodinou...Tak to jsem určitě já, ani bratránek nebyli, takže jsi asi viděla jiného kluka, který si hrál na holku. Jednak to máme na to jezero od nás asi 150 kilometrů a taky rozhodně nemám žádnou dceru. To bych napřed bych musela mít nějakého chlapa, se kterým bych si ji mohla pořídir, nehledě k tomu, že na děti mám ještě nějaký ten pátek čas.
Pro Zuzku: bratránka to bavit zatím nepřestalo a žádné detaily tady rozepisovat nebudu, aby tu zas potom nepsali nějací idioti nadávky.

Lidka (Ne, 6. 8. 2017 - 08:08)

Včera jsme se byli s rodinou vykoupat na Kamencovém jezeře a všimla jsem si, že tam kousek od nás byla nějaká paní se dvěma dětmi, klukem a holkou, přičemž ten klučina měl na sobě stejně jako ta holčička dívčí plavky. Nebyla jsi to Lentilko ty s bratrancem a dcerou, nebo kdo byla ta malá slečna?

Zuzka (Ne, 6. 8. 2017 - 07:08)

To víš, že jo. Líbí se...Jak se má bratránek? Ješte ho to neprestalo bavit? Presvedčila si ho i na čurani v sede a na verejnich záchodech chodí stebou na dámi?

Katka (Pá, 4. 8. 2017 - 14:08)

Takže v ideální...Báro, normální chlap neznamená automaticky tvrďák a emancipovaná žena nemusí být mužatka.

Bára (Pá, 4. 8. 2017 - 12:08)

Nemyslim si, ze by to bylo...Takže v ideální společnosti budeme mít pouze tvrdé chlapy a k nim namísto ženských emancipované mužatky.
To jsou hezké vyhlídky.

Martin (Pá, 4. 8. 2017 - 11:08)

Nemyslim si, ze by to bylo...A v čem konkrétně může mít feminizace mužů neblahé následky pro společnost?

Jana (Pá, 4. 8. 2017 - 11:08)

Máš naprostou pravdu. Já...Nemyslim si, ze by to bylo dano tim, ze diskuteri povazuji zeny za neco podradneho. Prave naopak, zeny oproti minulosti ziskali mnoha prava a vlastnosti muzu, mezi ne jiz leta patri i noseni kalhot a dalsich prvku muzskeho satniku. Takze muzske obleceni na zenach je spolecnosti jiz akceptovano. Souvisi to s emancipaci zen. Naopak znaky zzenstilosti u muzu jsou spolecnosti vnimany stale negativne a jsou vysmivany, i kdyz zzenstilost dnesnich muzu je na vzestupu. Jde zrejme o vyrovnavani toho, jak se zeny stavaji samostatne a prosazuji se na pozicich, ktere drive byly domenou muzu. Roli hraje i to, ze muzi jsou dnes vychovavani vetsinou jen zenami a tez vseobece rozsireni zenskych hormonu v pitne vode diky antikoncepci. Zzenstovani muzu muze na rozdil od emancipace zen mit neblahe nasledky pro spolecnost, proto je proti divcimu obleceni na chlapcich citit podvedomy odpor.

Bára (Pá, 4. 8. 2017 - 09:08)

Holky mají pro tyhle věci...Máš naprostou pravdu. Já jsem v dětství musela nosit oblečení po starším bráchovi a nikdo se nad tím ani v nejmenším nepozastavoval když jsem chodila i do školy v džínách, mikině s obrázkem Spidermana, nebo v košili s motivem fotbalových míčů. A teď si představ, kdybych byla starší já a brácha musel nosit věci po mě. To by bylo podle zdejších diskutérů nemyslitelné. Pro ně jsou jak vidno prostě holky potažmo ženské jen cosi méněcenného a podřadného.
Kdyby sem někdo napsal, že chce aby holka nosila klukovské oblečení, bude to naprosto v pořádku, ale jakmile je to naopak, hned tady začnou pánové hystericky vřískat.

J. (Čt, 3. 8. 2017 - 19:08)

Tak jak pokračuješ s...Holky mají pro tyhle věci mnohem větší pochopení, kluci jsou prostě machističtí debilové.

Jediný, kdo se (Čt, 3. 8. 2017 - 18:08)

Tak jak pokračuješ s...Tak to je potom naprosto v pořádku - to mu nemůže vadit!

Máša (Čt, 3. 8. 2017 - 18:08)

Tak jak pokračuješ s bratránkem? Mezi holky určitě zapadne, já zažila kdysi něco podobného, znala jsem kluka, který se taky oblékal do holčičího a žádná z holek se mu nesmála, naopak jsme ho braly jako bezva kamaráda. Jediný, kdo se mu posmíval, byli kluci.

Lentilka (St, 2. 8. 2017 - 13:08)

Lentilko, tvému bratránkovi...Jo, to ti věřím. Mě to ani kupodivu nedalo moc práce ho přemluvit, takže teď je z Tomáše do konce prázdnin Terezka. :-D
Ostatně tady u nás ve vsi na chalupě jsou většina dětí holky, takže mezi ně určitě i mnohem líp zapadne.

Robert (St, 2. 8. 2017 - 07:08)

je buzik a pedofil.Lentilko, tvému bratránkovi závidím. Taky jsem si kdysi hrál se setřenicí na holku a bylo to moc hezké. Rád si na to vždycky vzpomenu a chtěl bych to někdy vrátit.

Lentilka (Út, 1. 8. 2017 - 19:08)

Doufám,že ti ten 9-ti letej...To víš, že jo. Líbí se mi, jak hezky prskáš, ale to je tak jediný, co můžeš udělat.
Jo a bratránek už má šaty na sobě, nakonec to ani nedalo mic práce ho přemluvit a představ si, že mu to vůbec nevadí, naopak to bere jako bezva legraci.
Takže si hezky dál dupej vztekle nožičkami, kreténe, páč se na víc nezmůžeš!

Reklama

Přidat komentář