Reklama

Nechce sa mi chodit do práce

Informatiku, (Po, 5. 7. 2010 - 13:07)

Ahoj, taky si kolikrát...to, že jsi skončil na psychiatrii by tě mělo varovat. Sice jsem neskončila až tam, ale doma na 4-měsíční neschopence. Syndrom vyhoření se mi proměnil v únavový syndrom, objevila se vada srdce a nemohla jsem se hnout dál. Takže ID mám a dál hodlám v práci pokračovat jen na poloviční úvazek. Ono zdraví je zdraví. Doufám, že za rok bude lépe a budu se moci vrátit do práce normálně.
A je pravda, že důchod něco přes 6000.- mi moc lidí ohromně závidí. Jak já bych s nima měnila...

Demeter (Ne, 4. 7. 2010 - 23:07)

Mno mi se tachy nechce robit. To je furt robota robot kurva uz me z teho boli hlava. Stara chce porad sukat to je taky robota. No nic du neco ukrast do samosky.

Informatik (Ne, 4. 7. 2010 - 22:07)

Ahoj, taky si kolikrát říkám, že práce od nevidím do nevidím nikam nevede. Ohodnocení nic moc, dovolená jakoby neexistovala... nějak jsem to přepísknul - skončil jsem přepracovaný a na psychiatrii s úzkostma a depresema. Zjistil jsem, že spousta lidí z oboru IT končí na psychině, protože se z toho náporu práce zcvokne. Bojím se drsné reality, že se z platu 25000-30000 Kč propracuji na ČID, kdy dostanu 2500Kč a pak mi budou všichni závidět, jak si na tom bohatství, kterým nás stát zahrnuje, užívám...

Terka (So, 3. 7. 2010 - 22:07)

Přesně tak. Porodnost se...dost ubohoučký život, nevěřím, že takto normální důchodce žije, normální člověk potřebuje nějakou činnost, aby nezblbnul a od rána o večera u televize vydrží jen magor k politování a vlastně chudák, co nemá nic. To není život, jen tupé přežívání hovádka. Takový je důchod ? Díky, nechci.

Důchodče, (So, 3. 7. 2010 - 22:07)

Přesně tak. Porodnost se...celé dny válení u televize s pivkem ? Asi ti to stačí, ale takový život bych nechtěla žít ani týden. Duševní bída a nuda na posrání. V televizi krávoviny a chlast ? Ne, takto dopadnout nechci nikdy, ani jako stařena ne-to budu radši fakt do smrti makat, protože na důchody nebude. Znám málo lidí, kterým by takové hnití zaživa u bedny stačilo. Ale asi nic jinýho nemůžeš, nemáš, nechceš ...

Lenka - lenkasa (So, 3. 7. 2010 - 17:07)

To je blbé já zas do práce chodím ráda, taky záleží na tom jestli tu práci děláš ráda či ne. Pokud ne tak to se ti nedivím.

nemo (Út, 13. 4. 2010 - 03:04)

Jsem si jistý, že...Souhlasím, třeba to napsal ten, co vytuneloval důchodový fond. Kolik že tam bylo? 70 mld.? a je tam? teď ???? h....???

Nefachčenko (Út, 13. 4. 2010 - 02:04)

Přesně tak. Porodnost se...Jsem si jistý, že takovouhle blbost nenapsal žádný opravdový důchodce, ale jenom někdo zblblý současným tažením proti důchodcům (jak na ně stát doplácí a zanedlouho na ně nebude mít kdo pracovat), kdo je nasraný, že sám musí makat a jen si takhle představuje slastný život důchodců a závidí jim.

Důchodce (Po, 12. 4. 2010 - 20:04)

Přesně tak. Porodnost se naštěstí nesnižuje, jak se mnohde říká, takže na mě taky má kdo makat a já si pěkně válím prdýlku :) není to krása? Od rána do večera u puštěné televize s pivečkem v ruce? No jako mrdníček:)

(Ne, 11. 4. 2010 - 18:04)

A kdo jinej ? :-))))to mám taky v plánu-nechat se živit z peněz daňových poplatníků. A pár mých známých taky. Proč makat za pár šprlíků od nevidím do nevidím. Není to k ničemu. bude nás přibývat. Jen je otázka, zda pak na ty nemakačenky časem bude mít kdo makat, hihi. Ale já si to ještě užiju-váleníčko. Jako mrdníček.

mrdník (Ne, 11. 4. 2010 - 17:04)

No jo, do práce nechceš...A kdo jinej ? :-))))

dfg (Ne, 11. 4. 2010 - 12:04)

No jo, do práce nechceš chodit, to tě má jako živit stát z peněz nás, daňových poplatníků?

ria (Ne, 11. 4. 2010 - 01:04)

Ahoj!

Včera jsem dostala první výplatu asi dvě stovky z emailingu.

O co jde? Dostáváš mejli a když na ně klikneš přičítají se ti peníze na účet.

Pár kliků denně, které zaberou 5 min. a máš vyděláno. Nejsou to žádné zázračné částky, ale i tak pár kaček dobrých ne? Tady je odkaz:

http://www.emailing.cz/[email protected]

Souhlas (Ne, 11. 4. 2010 - 00:04)

mrdník má pravdu.Určitě bych bez práce jen nečuměla doma.

mrdník (So, 10. 4. 2010 - 20:04)

Ahoj Nefachčenko. - Já...Tak je celkem naivní představa, že při absenci práce se bude člověk válet doma na bytě. Já bych šel třeba ven, zasportovat si. Ono se totiž vždycky dá najít lepší zábava než práce.

Vy nemakačenkov (So, 10. 4. 2010 - 18:04)

Ahoj Nefachčenko. - Já jsem ten, co psal příspěvek před tebou (8.4.2010 22:37.) No uznej, že kdyby jste nemakali, a jen si váleli zadky, asi by vás to moc dlouho nebavilo. Nuda je ještě horší, než práce. Jen si zkus celý den nehnout ani brvou, jen tak chodit po bytě od ničeho k ničemu, poposedávat a tak. To musí být na palici. Já pracuju rád a když je práce koníčkem, je hned ten život krásnější. Od toho jsme stvořeni aby každý po sobě něco zanechal, hm?

Mně (Pá, 9. 4. 2010 - 21:04)

taky ne. Práce je poslední možnost, jak se uživit.

L (Pá, 9. 4. 2010 - 10:04)

Máte všichni pravdu a nejvíc předseda :-)

Ohleduplný (Pá, 9. 4. 2010 - 10:04)

Já nepracuju , protože práce je málo a nechci zabírat místo někomu kdo jí potřebuje víc než já .

Moje (Pá, 9. 4. 2010 - 00:04)

ručicky nebojte se vy dělat nebudete...A TOBE NEFACHČENKO,BRAVO:-):-),NASPAL SI TO SPRÁVNĚ.

Reklama

Přidat komentář