Reklama

Nechce sa mi chodit do práce

Doporucuju (Út, 13. 9. 2016 - 02:09)

Přečti si ...Jakze dopadl Platón. ...

Steve (Út, 13. 9. 2016 - 00:09)

Tak to chce snad jen blb a lenoch!

JO (Po, 12. 9. 2016 - 20:09)

ty odmítáš pracovat,...ono se taky jinak pracuje pro např. německou firmu za český, nebo německý plat!

Tady doporučuju (Po, 12. 9. 2016 - 16:09)

A firma na zaměstnanci...studovat Marxe, Engelse a Lenina, co to je kapitál a nadhodnota. Nejsem komouš, ale má to pořád svou platnost. Neškodilo by určit maximální nadhodnotu a pokud by byla překročena, propadla by státnímu rozpočtu a nebo zaměstnancům dotyčné firmy formou ročních odměn.

Co ta čeština? (Po, 12. 9. 2016 - 15:09)

ty odmítáš pracovat,...A firma na zaměstnanci neparazituje? V případě firmy to je v pořádku?

Takže (Ne, 11. 9. 2016 - 21:09)

Mně se nechce na někoho...ty odmítáš pracovat, protože nesneseš, že budeš pro nějakou firmu vytvářet zisk.
Tudíž se necháž živit a chceš tedy na někom parazitovat. Je to tak?

Rentiér (Ne, 11. 9. 2016 - 21:09)

Mně se nechce na někoho...Dnes už nemusíš, pokud máš z čeho žít nebo někoho, kdo se o Tebe postará

( ! ) (Ne, 11. 9. 2016 - 11:09)

To je jenom adeptka na kurvu a nebo už je to šlapka v záběhu!

Jseš mooc (So, 10. 9. 2016 - 14:09)

V každé době přijde...naivní

(So, 10. 9. 2016 - 14:09)

Mně se nechce na někoho pracovat a být pro něj užitečný idiot co mu vytvoří za jeho peníze víc než mi zaplatí,jinak by mi to nezaplatil.Proto nebudu pracovat.

Hmm (So, 10. 9. 2016 - 13:09)

V každé době přijde chvíle(Es com der tag),kdy dojdou prachy a nebo se změní režim nepracovat bude opět trestné(3měs až 2roky) a nepracující budou muset vstát ze svých postelí a dláždit,svářet,dělat výkopy,asfaltovat v srpnu,prostě vše kromě prostituce a hazardních her.

Do práce (So, 10. 9. 2016 - 13:09)

nechodím, živit zahraniční vykuky, poslance a další svoloč nebudu.

Svoloč (So, 10. 9. 2016 - 13:09)

Práci se v zaměstnání věnuje jen zlomek lidí,většina jen tak zabíjí čas na internetu a 1x měsíčně schrábne plat.Pak to tady v Čechistánu nemá vypadat jak vypadá.Každý jen chlastá a jediní kdo pracují jsou děti,co je ještě rodiče z hospod organizují co vše doma mají uklidit,uvařit,kolik toho udělali na tr0ninku a jaké mají známky.

Správně (So, 10. 9. 2016 - 13:09)

Nadřízený je vždycky...A ještě buzeruje psaním vytýkacích dopisů a následným strháváním motivační složky mzdy. Tomu bych dle pohlaví rozkopal píču nebo koule. Banku taky nebude zajímat, proč jsem zaplatil nižší splátku hypotéky. Na pracovišti není žádná demokracie. Jeden blbec nebo blbka vydává příkazy, se kterými 100 % respondentů nesouhlasí.

Lenka (So, 10. 9. 2016 - 13:09)

V práci máte idioty...Nadřízený je vždycky imbecil,nikdo to neumí líp než Čecháček u píva kde je velký hrdina a vše zná a ví a kde nebyl 2x letos vyrazí potřetí a od všeho má klíče.Úplně nejhorší je šéf co nutí podřízené pracovat v pracovní době a netoleruje čumění do internetu a hulení a chlemtání kafe.

Nj (So, 10. 9. 2016 - 12:09)

V práci máte idioty...To je na hlavu, já dělám na magistrátě a žasnu nad tím, že to může šéfovat zahraniční pizda, která neumí ani pořádně česky a vloni neměla ani české občanství. To fakt nemají nikoho lepšího ?

Je to těžký (So, 10. 9. 2016 - 12:09)

Práce je až ten poslední...V práci máte idioty spolupracovníky. A to ještě nic není. Největší imbecilové jsou vaši nadřízení. Čím vyšší nadřízený, tím větší kretén. Je to utrpení, zvláště když vás šéfují buzny, lesby, alkoholici nebo Slováci. A to je dneska skoro pravidlo. Brzo to budou Rusáci nebo Arabáši.

Tak (So, 10. 9. 2016 - 12:09)

Někteří mají takový strach z práce, že chodí k doktorovi, aby dostali potvrzení, že nemohou pracovat. Nedávno jsem byl v jedné pražské nemocnici. V ordinaci seděla matka s asi pětatřicetiletým nezaměstnaným synem, který celý bííý v obličeji se klapal strachem, že ho doktor uzná práceschopného. Matka ho utěšovala slovy: "Neboj, tebe přece nemůžou poslat do práce."
Zdroj: http://vladislavsvoboda.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=550495

Adolf (Čt, 26. 6. 2014 - 14:06)

Práce šlechtí. Podotýkám, že Ti co nechtějí pracovat a vyjímám z toho Ty, kteří pracovat chtějí ovšem nemohou tak ty odpírače nahnat do tábora a naučit je pracovní návyky jak to bylo i za Masaryka. Tábor pro práce se štítící. Stavět Dukovany, dálnice apod.

Karel Zušťák (Čt, 26. 6. 2014 - 13:06)

mám taký problém, pred...Tak to je normální, ale nebojte se. Po 40 letech se to spraví.

Reklama

Přidat komentář