Reklama

přistihl jsem manželku se psem

Maja (Pá, 24. 7. 2020 - 12:07)

Prozivam to dost intenzivne a asi dost nahlas ale neda se byt potichu kdyz mi jazyk zasouva do zadecku a ja mam pocit ze to neudrzim a pritom je to napeneny sekret ze vzruseni a zpipinky vytekam taky,nekdy si i vystriknu a to uz ale mam dost a musim na ctyri ajak ucitim tlapky kolem boku a lechtani chlupu na zadech tak se janom prohnu a hned napoprve zasune a jede jak sici stroj,vystrika se,vyklouzne,probehne he pobyte a kdyz zustanu namiste tak jede znovu,kdo to dokaze,popsala jsem jak to mam ja.

Maja (Pá, 24. 7. 2020 - 10:07)

Jasne,to vas zajima kolikrat denne ho pripostim,a utoho si honite perko ze,nejvic to dame 4×,to me uz vazne pali pipinka i zadecek a strika semeno,co asi jineho a je pruhledne a je ho dost si myslim.

Návštěvník (Pá, 24. 7. 2020 - 10:07)

Jaké je to pocitově , být fena ?

Maja (Pá, 24. 7. 2020 - 10:07)

Jaka fena,kdyby jsi znal a citil ten pocit kdyz mas orgasmus skoro stejne jak on a jak te plni a jak ti roztahuje pipinu kdyz bude strikat a nekolikrat zasebou,tak by jsi se tak blbe neptal,je to uplne uzasny pocit.

Vasek (Pá, 2. 10. 2020 - 10:10)

Verim tomu bude to nadherné

Iva (Pá, 24. 7. 2020 - 10:07)

Majo-už to chapeš jak se divají muží na sex.ŽENA JAKO TAKOVA CO PROŽÍVA POČEM PŘI SEXU TOUŽÍ JE PRONĚ VEDLEJŠÍ!

Maja (Pá, 24. 7. 2020 - 12:07)

Ja to vim velmi dobre,chlap si mozna nekdy zalize,ale hlavne ze se vystrika a mi jenom cekame co dal bude,a ono nic,a upejska necekame,ten automaticky vylizuje tak ze tecu jako kdyz curam a vydrzi pichat a drzi nafoukluo kladu v pipince dokud mu nespadne,a hned zase jede dal,neskutecne blaho.

Iva (Pá, 24. 7. 2020 - 10:07)

to neni byt fena,ale je to krasne,když dojdeš k vrcholu.CHlapi to nezažiju,vystříka a mysli,že to je vše!

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 14:07)

Myslím, že autor původního příspěvku může být rád, že toho čokla nekrmí nadarmo. Jiní čoklové akorát žerou a serou, ale Broček ho zastane při lizu. To se počítá.

Petr Novák Tučapy (St, 22. 7. 2020 - 22:07)

Cokl všude jen sere a chcije kolem baraku same hovna od coklu a co teprve když ten cokl zmokne to je pak puch jak od ropuch zmoklý cokl fuuuuuj tajxl

Jožínko (Út, 14. 7. 2020 - 21:07)

Zožeňte si bernardína,
budete mať dohryzenú manželku,
a k tomu chovať ešte ďalšieho malého bernardína.

Abe (Út, 14. 7. 2020 - 01:07)

Nemáme psa, ale vždy jsem udělal pro manželku vše, abych byl lepší než pes.

Iva (Út, 14. 7. 2020 - 19:07)

Abe- věř,že lebší NEBUDEŠ.Muj měl krásne nadobičko,ale stjně to nebylo ono!

Abe (Čt, 16. 7. 2020 - 00:07)

Tak to mám štěstí, že mé partnerky byly jen "lidské", jinak bych si asi "nevrznul".

Pavla (Po, 13. 7. 2020 - 15:07)

Nechci manzela pomlouvat,ale nekdy mam pocit ze mu jde jen oto,aby se udelal jen on.Mame vlcaka a nejdriv miji skvele vylize a pak se otocim na ctiry a on uz vi co.Naskoci a uz se dere dome.Prirazi jak divej a ja uplne tecu.Kdyz se pak vystrika,tak pak mi ji zas lize a celou me od semene ocisti.Snim mam vyce orgazmu za sebou.Kdyby tohle umel muj manzel.

Maja (Pá, 24. 7. 2020 - 07:07)

Chapu te presne vim co citis a fandim ti,takovy chlapy neexistujou,je to smutne pro nas ale kdyz si umis poradit tak je to uzasne,pejsek mi protahuje obe dirky,zadecek sice chce vic ale dela to skvele a vyhodou ze te neoplodni je to bezobav,jsem na tom zavisla,uz bych psa nevymenila za chlapa ani nahodou.

Návštěvník (Pá, 24. 7. 2020 - 18:07)

Jo to ti tak věříme, Majo ty úchyle. Já vím svoje. Pes na rozdíl od chlapů není úchylný a do zadku fakt nešuká. Podle čichu pozná kam strčit a rozhodně ne tam, kde jsou hovna.

Maja (Pá, 24. 7. 2020 - 20:07)

Zvlastni,kdyz se poradne zamyslis,tak treba pes suka psa,to jsi asi nevidel co ty chytraku,napadas me a nic nevis,hlupacku.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 22:07)

Pes obvykle šuká fenu , která je v pozici pro něho výhodné . Nezáleží na tom jestli je čtyřnohá , nebo dvounohá , cítí pohlaví a to ho aktivuje .

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 23:07)

Přesně tak, pes má vyvinutý čich, takže cítí pohlaví, a tam to strká. Ne do zadku jinýmu psovi nebo člověku. To si jenom úchyl Maja honí čuráka.

Reklama

Přidat komentář