Reklama

přistihl jsem manželku se psem

Návštěvník (Po, 27. 7. 2020 - 00:07)

O mně se nestarej, já neporušuji zákon. Ale úchyl Maja ano.

Návštěvník (Po, 27. 7. 2020 - 09:07)

Spousta lidí porušuje zákon , ale pokud nikomu nevznikne újma , tak proč se tím zabývat ?

Návštěvník (Út, 28. 7. 2020 - 21:07)

Protože porušují zákon. A když poruší zákon, tak spáchali trestný čin, i když nikomu nevznikla žádná újma. Stejné je to se souloží mezi příbuznými. Prostě trestné a může se za to jít sedět.

Návštěvník (Út, 28. 7. 2020 - 21:07)

PS "Jo říká se, že kde není žalobce, tam není soudce." Ale tady žalobce je, a to jsem já. Takže se těšte úchylové!!!

Bara (Čt, 27. 7. 2023 - 10:07)

Ne aby sis popletl cislo,nevolej hasice ty chudacku,co tady ctu tak jsem pochopila ze jsi sam a nemas kam zastrcit,jsi ubozak a myslis ze te bude nekdo respektovat?jsi normalni paskvil jako vsichni uchylaci,ukrajinci a vubec vsichni co sem nepatri,vyjdi za dvere,rozluc se se sebou a jdi do piči,vlastne tam by se ti asi libilo,tak treba do sveta pro rozum.

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 18:07)

Nedělej z toho vědu , podrží psu , on ji obskočí a oba jsou spokojeni .

Maja (So, 25. 7. 2020 - 17:07)

No proste jsi chudak,auz nepis,nikoho to nezajima,a opravdu nic nevis.

Maja (So, 25. 7. 2020 - 10:07)

Ty jsi jeste nevidel psa se psem??je mu jedno kam zastrci,videt ze to neznas a napadas me,udelam mu to treba rukou,jen staci brnknout na spicku pindika a je venku,kolikrat uz kdyz naskocil me trefil do zadecku,prirazi tak az zasune a je mu vazne jedno kam se trefi,ty uchyle vypatlanej,staci????

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 14:07)

Máš psa blbě vychovanýho, když ti ho strká do zadku.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 14:07)

Úchyl vypatlanej jsi ty a úchyla děláš i ze svého psa. Psi takoví od přírody nejsou, ale když patří úchylovi, tak to je teda fičák.....

Maja (Pá, 24. 7. 2020 - 19:07)

Tak to vis houby a machrujes tady.

Maja (Pá, 24. 7. 2020 - 12:07)

Jo a vzdy po sobe perfektne uklidi,vylizuje tak bukladne az me vlastne znovu rozdela a furt dokola,chlap neuklizi.

Maja (Pá, 24. 7. 2020 - 12:07)

Prozivam to dost intenzivne a asi dost nahlas ale neda se byt potichu kdyz mi jazyk zasouva do zadecku a ja mam pocit ze to neudrzim a pritom je to napeneny sekret ze vzruseni a zpipinky vytekam taky,nekdy si i vystriknu a to uz ale mam dost a musim na ctyri ajak ucitim tlapky kolem boku a lechtani chlupu na zadech tak se janom prohnu a hned napoprve zasune a jede jak sici stroj,vystrika se,vyklouzne,probehne he pobyte a kdyz zustanu namiste tak jede znovu,kdo to dokaze,popsala jsem jak to mam ja.

Maja (Pá, 24. 7. 2020 - 10:07)

Jasne,to vas zajima kolikrat denne ho pripostim,a utoho si honite perko ze,nejvic to dame 4×,to me uz vazne pali pipinka i zadecek a strika semeno,co asi jineho a je pruhledne a je ho dost si myslim.

Návštěvník (Pá, 24. 7. 2020 - 10:07)

Jaké je to pocitově , být fena ?

Maja (Pá, 24. 7. 2020 - 10:07)

Jaka fena,kdyby jsi znal a citil ten pocit kdyz mas orgasmus skoro stejne jak on a jak te plni a jak ti roztahuje pipinu kdyz bude strikat a nekolikrat zasebou,tak by jsi se tak blbe neptal,je to uplne uzasny pocit.

Vasek (Pá, 2. 10. 2020 - 10:10)

Verim tomu bude to nadherné

Iva (Pá, 24. 7. 2020 - 10:07)

Majo-už to chapeš jak se divají muží na sex.ŽENA JAKO TAKOVA CO PROŽÍVA POČEM PŘI SEXU TOUŽÍ JE PRONĚ VEDLEJŠÍ!

Maja (Pá, 24. 7. 2020 - 12:07)

Ja to vim velmi dobre,chlap si mozna nekdy zalize,ale hlavne ze se vystrika a mi jenom cekame co dal bude,a ono nic,a upejska necekame,ten automaticky vylizuje tak ze tecu jako kdyz curam a vydrzi pichat a drzi nafoukluo kladu v pipince dokud mu nespadne,a hned zase jede dal,neskutecne blaho.

Iva (Pá, 24. 7. 2020 - 10:07)

to neni byt fena,ale je to krasne,když dojdeš k vrcholu.CHlapi to nezažiju,vystříka a mysli,že to je vše!

Reklama

Přidat komentář