Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mike (Čt, 30. 7. 2020 - 17:07)

To nebude ono, přece řikala Miška,že ji v něčem lhala nebo něco neřekla a už to neunesla. To bude něco jinýho. Já si nedokážu představit Kláru ve trojce. Ta by se z toho sesypala, ta miluje Libora jako nikoho na světě.

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 17:07)

Hm,jestli ho tak miluje,tak by si to nerozdala ani sama s Miškou přece!

Mike (Čt, 30. 7. 2020 - 17:07)

Tak si to nalistuj zpátky jak to bylo. Klára nic ani neiniciovala, byly samy u ohně a ona ji spontánně objala a byla taky tuším smutná a sama si její ruku dala mezi nohy a pak se z tohou dělala tak silně až se z toho pochcala na zem. Všechny stránky mám zkopírovaný a čtu si to jako knihu.

Klára (Čt, 30. 7. 2020 - 16:07)

Byli jsme s Liborem se jestě koupat v Schandau a užili jsme si všeho co tam mají,včetně sauny i relaxačních bazenků. Chtěli jsme Mišku sem ještě vytáhnout než zítra odjede a večer půjdeme do hospůdky to naše setkání zapít.Miška dala dvě sauny bez problémů na třetí ale už nešla. Slíbila jsem,že napíšu,co se včera stalo,ale ono mi to nejde. Prostě teď nemůžu. Já mám Mišku tak strašně ráda,že mi to prostě nejde a o to víc se s ní budu zítra hůř loučit. Jsem smutná. Miška chce se se mnou ještě projít za chvili a budeme si povídat a moc povídat. Vím,že to potřebuje. Ten kluk od koní se na ni tady taky vykašlal a nic z toho nebylo,ale ona najde svou lásku,to věřím. Měly jsme nutný čůrání venku když jsme přijely ze Schandau a všechny jsme měly pipinky plně nastartovaný,že jsme hned zaběhly za auto na bobečky vedle sebe a udělaly jsme společně tři prudký rychlý pramínky a loužičky najednou. Nejdýl jsem čůrala já a nejmíň Nikola,ale nikdo jsme se nepočůraly ani trochu. Půjdu za Miškou.

Filip25 (Čt, 30. 7. 2020 - 17:07)

Já bych o Mišku měl vážný zájem. 26 let Vš Praha. Miško nabízím přátelství,jestli ano ,dám kontakty na mne.

Tulipán (Čt, 30. 7. 2020 - 18:07)

Je to chlap ty vemeno, omílá se to tu stále dokola...

Filip25 (Čt, 30. 7. 2020 - 19:07)

Jestli je Míša chlap,ta já jsem ženská s prsama! Míša s krásnou baculinkou ,která chčije s Klárkou a s Nikolkou každý den, tahle křehká holka. Tak to určitě ne . Míšo tady někdo tvrdí, že jsi kluk. Že to tak není? To by mně zmrtvilo, já se k tomu návrhu odhodlával takovou dobu. Míšo, že jsi holka ,že je to tak?

Květák (Čt, 30. 7. 2020 - 19:07)

UF !

Matlák (Čt, 30. 7. 2020 - 11:07)

Jak klarka ja do vyteklýho hned bylo nečekal bych nešlo

Holkočůr (Čt, 30. 7. 2020 - 10:07)

Před chvílí tady holka vystoupila z autobusu a úplně ignorovala všechno,lidi,stáhla si kalhotky a okamžitě chcala vedle čekárny. Měla je už trochu mokrý, takže se připochcala. Kundičku jsem neviděl ale proud z ní dopředu jo. Krásný chcaní na poslední chvíli. Věk kolem 20-22let,mám v sobě potřebu se někde rychle vyhonit.

Maruška (Čt, 30. 7. 2020 - 13:07)

Ty jsi opravdu neuctivý kluk. Já jsem nedávno jela s kamarádkou busem domů a v Otrokovicích jsme čekali ve frontě a jí se chtělo tak na záchod, že už nemohla vydržet, tlačila si ruku na pipinu a byla zoufalá, a jen jsme zastavili, tak vyběhla za prosklenou čekárnu a musela ,protože by už nevydržela nic ani s rukou pad šatama. Tady jsou trochu víc slušný lidi. Nikdo neočumoval a jestli se kouknul tak na vteřinku a šel dál. Já jsem hlídala a soucítila s ní,protože jí to šlo dlouho a není to příjemná situace. Taky byla trochu mokrá na kalhotkách,ale o nic nejde. Mně se chtělo taky ale ne akutně a tak jsem vydržela domů.

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 10:07)

Klára ti nedá čuriníá,ta sem chodí až večer. Tak si to udělej s nima jak byly všechny ráno a uvidíš jak ti to půjde samo rychle do vyteklýho.

Matlák (Čt, 30. 7. 2020 - 10:07)

Holky dáte mi čuriní ? Klarkó mám pnutí jako tvy dlouhý čurala ráno já chci ještě jak budeš mít mám pnutí do tebe.

Todd (Čt, 30. 7. 2020 - 09:07)

Klárko ty mas9 tak krásný čůrání,že jsem bezbranný. Vidím to živě a chtěl bych tam u toho být. Bože!

Klára (Čt, 30. 7. 2020 - 08:07)

Už jsme tady všechny a máme krásný sluníčko ,pijeme kafe a snídáme . Taky jsem byla hned čůrat jako holky s plným bříškem a kdyby mně viděl Libor,ten by byl hned nabuzenej,protože jsem měla dlouhý široký čůrání přes celou pipinku,protože jsem jí měla sevřenou po ránu. . Miška má pravdu co napsala a byla v pelíšku teď a slzičky, ale vytáhly jsme ji sem a bude lepší. Já to napíšu, ale chci to napsat sama v klidu. Není to pro mně vůbec jednoduchý a jestli si myslíte,že je to jen že by se se mnou chtěla mazlit,tak to není, ikdyž vím,že mně má moc ráda a já ji taky.

Názor (Čt, 30. 7. 2020 - 07:07)

To mně taky napadlo,ale zase by nebulila. Buď se do ní opravdu zamilovala a je v bezvýchodné situaci nebo si myslím,že to bude něco s jejím otcem,o kterém mluvila ,že je někde v zahraničí a co třeba je to lež a má jinou nebo není živý a Míša to nedokázala přijmout?.

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 08:07)

Uvidíme, jak to Libor dál zpracuje.

Miška (Čt, 30. 7. 2020 - 07:07)

Jsme opět s Nikolou na zápraží a Klárka ještě nahoře u Libora.a třeba taky přijde jako včera. Ona chodí většinou čůrat ráno jako my. My jsme s Nikolkou čuraly tak nosmálně a Niki se ani nekroutila a dřepla si a hezky to teklo do trávy jako mně, ale já jsme z baculky měla čurání rychlejší ještě než jsem byla na bobečku už to šlo,ale nepočurala jsem si kalhotky ani kapičkou. Tak už máme baculky prázdný. Včera jsem měla trochu depku a Klárka mně moc pomohla a byla taky smutná,ale nechci o tom psát,jako teď nejsem připravena,když to sem dá ona má moje svolení.Prostě za tu dobu,co se známe jsem ji v něčmem lhala a já to nemohla už v sobě dusit. Klárku to trochu překvapilo a no, ne já to nejsem schopna napsat. Já musím k sobě do postýlky jinak bych zase plakala.

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 07:07)

ale však už jste se Libore lesbily loni nebo dvakrát. Nic nového. Napiš, neboj se

Podpíčník (St, 29. 7. 2020 - 22:07)

Samý filosofování a málo chcaní. Nuda.

Reklama

Přidat komentář