Reklama

mám velký penis

Radka (St, 2. 12. 2020 - 08:12)

Je mi 18 a moji kamarádce19 a po domluvě s mým klukem jsme domluvily takovou sexy párty i z jeho kámošem prý má ptáka 23cm. Jednu sobotu jsme si domluvili tuto párty. Obě jsme byly zvědavé na toho krasavce 23cm. Můj kluk ho má 18cm. a úplně mi stačí. Odpoledne oba dorazili dali jsme si bazén na zahradě a nějaké to vínko ať je inspirace tak pustili už doma erotický film a na letišti už padaly první svršky na zem. Chlapcům už ty jejich bimbasy zpracovávaly naše ručky a pusinky ale i oni nám naše pipinky proháněly mrštnými jazýčky. Penis mého kluka už byl v pozoru ale penis kámoše pěkný macek jen tak visel , vzala jsem mu ho do ruky a začala honit ale pořád stejný tak na půl postavený, nastavila jsem mu svou pipku ale když ho di ní strkal tak si ho musel přidržovat aby se mu neohnul a zasunul ho .Když už byl pipce tak tam fungoval ale nesměl ho vytáhnout ke kraji pipky protože pak zase ho musel nebo já chytit rukou ať tam znovu vklouzne. .Zatím co vedle do toho bušili můj kluk a kamarádka já jsem dávala pozor ať si trochu užiji a penis je tam kde má být. Pak jsme se prohodili a to jsem viděla nebo cítila ten rozdíl když mi ho tam zasunul můj kluk než ten druhý. Schválně jsem se dívala když ho zasouval do kamarádčiny pipky jak si ho přidržoval aby mu tam vklouznul. To můj kluk ho jen nastrčil k moji pipce a šup a byl tam a když ho vytáhl tak stál jak topůrko nahoru k břichu. I při výstřiku ,mému klukovi to stříkalo až na moje prsa a ten jeho jen tak vyplival semeno na pipku kámošky. Tak že: byly jsme obě zklamané s takového na půl tvrdého a ohebného klacku.Lepší menší a tvrdý než větší a ohebný.

Abe (Po, 30. 11. 2020 - 22:11)

Znám takové, kteří mají pod 150 cm i přes dva metry.

Dana (Po, 30. 11. 2020 - 16:11)

Kluci chtěla bych takového ptáka zkusit ráda bych i zaplatila ale pevně věřím že těch 26cm je strop .A co tady píšou ti s velkými tak by si měli nechat zkalibrovat metry a šuplery.

Wizz (Po, 7. 12. 2020 - 08:12)

23/5,5 dalo by se ?

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 09:11)

Mám ho tak dlouhý, že občas si až říkám, to není praktický.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 09:11)

Život u nás homosexuálů se točí kolem délky penisu. A já ho mám 22cm!

Teď (Po, 23. 11. 2020 - 08:11)

jsem si ho změřil a 84, 5cm.jožo

Návštěvník (Čt, 17. 12. 2020 - 04:12)

to jsi měřil i a nohou ?

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 09:11)

Já mám o centimetr delší, ale v milimetrech!

Pavel1 (Ne, 22. 11. 2020 - 15:11)

Se asi pochciju,to sem pisou deti? Jo mozna i rybari -)

marcel (So, 14. 11. 2020 - 04:11)

ahoj je mi 17 ve 14 letech jsem ho mel 29cm tet ma taky 29cm ale v klidu

Návštěvník (St, 4. 11. 2020 - 13:11)

Bych chtěl vidět ty vaše klády.tady machrujete a foto
[email protected]

Návštěvník (St, 4. 11. 2020 - 13:11)

Bych chtěl vidět ty vaše klády.tady machrujete a foto
[email protected]

David (St, 4. 11. 2020 - 08:11)

Mám taky paničku 47 let je rozvedená a nemůžu na ní říct ani jedno křivé slovo .Mi je 24 jsem svobodný, ptáka mám 22x5.5 při erekci a ona si ho doslova užívá. Ale i já mám tu její pipinku rád. Má ji jemně zarostlou s vyčnivajícím frajtříkem a co je bonus ze můžu do ní stříkat to i ona má ráda. Miluje i orálek prstění ráda mi ho i pohoní a co je bomba že není žádná fouňa jako mladé holky prostě sexujeme kdy chceme a nic nám v tom nebrání. Jo paničky jsou paničky.

Veronika (Po, 12. 10. 2020 - 08:10)

Je mi 48 a před nedávnem jsem prodělala přechod kdy to bylo se sexem všelijaké. Jednou se mi chtělo že bych se nechala opíchat i koněm a jindy zase vůbec mi na sex nepřišla myšlenka. Ted se to ustálilo v kladné fázi kdy mě zase sex baví. Našla jsem si taky kolouška 20 let s ptákem 22x5 a velice si vyhovujeme .Vrátila se mi i vlhkost ,která v době přechodu skoro zmizela. Mladý jak mu říkám má taky rád když se do mě může udělat a ještě když se vystříká tak se stojícím penisem mi v ní jezdí v tom semínku to já mám ráda a ještě znovu dosáhnu orgasmu .Doufám že nám to vydrží co jak nejdéle mi i jemu to vyhovuje.

Marek (15 let) (St, 7. 10. 2020 - 13:10)

Mně je 15 a nechal bych se rád zaučit...

Magda (St, 7. 10. 2020 - 10:10)

Rada bych se pridaal.Je me 55 a manzel uz o sex nema moc zajem.Nasla jsem si 24 leteho hrebecka.Ptaka ma velkyho 20 cm.a strasne moc si to uzivam.Kdyz zasune prirazi jak bejk a doslova tecu.Nechavam ho se do me vystrikat.Uzivam si jeho semeno v kundicce.Jen si damy uzivejte kolousku,dokut maji o vas zajem.

evca (Út, 29. 9. 2020 - 00:09)

me bude teprve 15 a uz jsem videla pero 42 cm merila jsem mu ho myslim ze dospely muze mit klidne 80 cm

Abe (Út, 29. 9. 2020 - 23:09)

Piš raději neromantická sci-fi.

Jana256 (Po, 28. 9. 2020 - 14:09)

Jako mladá jsem sotva snesla 18cm.....Nyní mám 55 let a měla jsem mladého klika s ptákem 26x6 cm...No holky to byla jízda a ten orgasmus....Prý jsem skoro dně minuty ječela a nevnímala okolí (jako by chraptěla)....už se bál že mě něco je!!!
Stojí to za to!! Můj muž je dobrý v sexu ale má ho jen 15cm......Mladej se činil a pořád mu stál!! No byla jsem jako znovu zrozená po takto proběhlém ograsmu!

Reklama

Přidat komentář