Reklama

mám velký penis

ondra (Ne, 20. 12. 2020 - 14:12)

nevim proc neverite co jse tu pise ,jsem gay je mi 17 mam normalniho 21cm , memu priteli je 14 a ma 32 cm ,videl jsem na wc kluka co mel fakt kladu a rekl ze mu meri 42 cm a 10 cm tlusty

Uzel (Pá, 18. 12. 2020 - 12:12)

Velké vnady, dobré tak na lov na hady.
Velkým pyjem mlátit leda lze jak kyjem
velké vnady.Tak proč Mudr. Pilka draze prodlužuje penis až o 5cm? Máte to zapotřebí mít pak místo přístavny podkroví k baráku 25cm v kalhotách?

Michal (Pá, 18. 12. 2020 - 07:12)

No a? Já mám zase velký auto !!!

* (Čt, 17. 12. 2020 - 04:12)

Čím to je, že se na těchto diskuzích vyskytují samí Afričani? :-D

Tina (Út, 15. 12. 2020 - 07:12)

To jsou ti s těmi velkými ptáky, jejich ocas má třeba kolem 25cm ale ta tvrdost při erekci tam není . A druzí vtipálkové s těmi 35 a výše ti neumí poznávat čísla na metru v centimetrech a tak to měří jak rybáři tááááková ryba a pak je s toho mřenka 12cm. Taky jsem takového měla s té první skupiny měl ho 24cm. ale ta tvrdost byla tak na 50 procent .Když ho chtěl zasunout do pipky tak i když jsem ji měla mokrou dostatečně tak jsem mu ho musela podržet ať tam vleze a při pohybech několik krát vypadl ven ani jsem se neudělala ani on se nevystříkal to jsem mu ho pak udělala rukou ale ani když jsem mu ho honila nebyl tvrdý. Macek to byl ale což o to skoro nepoužitelný. I on mi to opětovně udělal prsty a jazýčkem. Tak že holky velký penis jak tady píše i Radka není žádná výhra.

Ivoš (St, 9. 12. 2020 - 10:12)

Již v mládí a dospívání jsem pozoroval, že opoti chlapcům mi roste větší nástroj. Při mé docela útlé postavě v dospívání byl můj penis zvláště výrazný. V elasťácích na školním smíšeném tělocviku se někteří opoždění smáli, a ti probudilejší se styděli a dívky se červenali.
V období kolem patnácti let jsem byl dotazován na focení pro nějaké časopisy, hlavně na plavečácích a koupalištích většinou pány s knírem.
Kolem šestnícti jsem se rozhodl své přednosti využít pro svůj prospěch a přihlásil jsem se na kadeřníka. No a využívám toho dodnes. Mám dámskou klientelu a vždy se kolemnich pnu v přiléhavých džínách a jsou naprosto spokojeny. Můj sexuální život je velmi pestrý. Přál bych si někdy mít tak o dvacet cm menšího, ale v erekci mi měří 25.

Pavla (Po, 14. 12. 2020 - 09:12)

A máš nějaké foto?

Petr (Po, 14. 12. 2020 - 07:12)

25cm není tolik, mě je 15 a mám 24cm v klidu a 32cm v erekci 9cm tlustý

Návštěvník (Po, 14. 12. 2020 - 08:12)

Aaaa rybar,tady se clovek nasmeje

Návštěvník (St, 9. 12. 2020 - 00:12)

Proč zde někteří jedinci měří penis koně? Si raději zaměřte to co máte sami mezi nohama!

Radka (St, 2. 12. 2020 - 08:12)

Je mi 18 a moji kamarádce19 a po domluvě s mým klukem jsme domluvily takovou sexy párty i z jeho kámošem prý má ptáka 23cm. Jednu sobotu jsme si domluvili tuto párty. Obě jsme byly zvědavé na toho krasavce 23cm. Můj kluk ho má 18cm. a úplně mi stačí. Odpoledne oba dorazili dali jsme si bazén na zahradě a nějaké to vínko ať je inspirace tak pustili už doma erotický film a na letišti už padaly první svršky na zem. Chlapcům už ty jejich bimbasy zpracovávaly naše ručky a pusinky ale i oni nám naše pipinky proháněly mrštnými jazýčky. Penis mého kluka už byl v pozoru ale penis kámoše pěkný macek jen tak visel , vzala jsem mu ho do ruky a začala honit ale pořád stejný tak na půl postavený, nastavila jsem mu svou pipku ale když ho di ní strkal tak si ho musel přidržovat aby se mu neohnul a zasunul ho .Když už byl pipce tak tam fungoval ale nesměl ho vytáhnout ke kraji pipky protože pak zase ho musel nebo já chytit rukou ať tam znovu vklouzne. .Zatím co vedle do toho bušili můj kluk a kamarádka já jsem dávala pozor ať si trochu užiji a penis je tam kde má být. Pak jsme se prohodili a to jsem viděla nebo cítila ten rozdíl když mi ho tam zasunul můj kluk než ten druhý. Schválně jsem se dívala když ho zasouval do kamarádčiny pipky jak si ho přidržoval aby mu tam vklouznul. To můj kluk ho jen nastrčil k moji pipce a šup a byl tam a když ho vytáhl tak stál jak topůrko nahoru k břichu. I při výstřiku ,mému klukovi to stříkalo až na moje prsa a ten jeho jen tak vyplival semeno na pipku kámošky. Tak že: byly jsme obě zklamané s takového na půl tvrdého a ohebného klacku.Lepší menší a tvrdý než větší a ohebný.

Abe (Po, 30. 11. 2020 - 22:11)

Znám takové, kteří mají pod 150 cm i přes dva metry.

Dana (Po, 30. 11. 2020 - 16:11)

Kluci chtěla bych takového ptáka zkusit ráda bych i zaplatila ale pevně věřím že těch 26cm je strop .A co tady píšou ti s velkými tak by si měli nechat zkalibrovat metry a šuplery.

Wizz (Po, 7. 12. 2020 - 08:12)

23/5,5 dalo by se ?

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 09:11)

Mám ho tak dlouhý, že občas si až říkám, to není praktický.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 09:11)

Život u nás homosexuálů se točí kolem délky penisu. A já ho mám 22cm!

Teď (Po, 23. 11. 2020 - 08:11)

jsem si ho změřil a 84, 5cm.jožo

Návštěvník (Čt, 17. 12. 2020 - 04:12)

to jsi měřil i a nohou ?

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 09:11)

Já mám o centimetr delší, ale v milimetrech!

Pavel1 (Ne, 22. 11. 2020 - 15:11)

Se asi pochciju,to sem pisou deti? Jo mozna i rybari -)

Reklama

Přidat komentář