Reklama

Polykání spermatu

fogy (Út, 30. 10. 2007 - 23:10)

lucia ti chudera prasce take veci nerobia je to najkrajsia praktika ktomu patri prehltnutie inak to doticna nemusi ani robit

fogy (Út, 30. 10. 2007 - 23:10)

lucia ti chudera prasce take veci nerobia je to najkrajsia praktika ktomu patri prehltnutie inak to doticna nemusi ani robit

hu (Út, 30. 10. 2007 - 17:10)

Jarku, diky:)myslim,ze by to tak zensky proste brat mely a nekecat a delat, ze to je fuj a nebo co..je to PRIROZENE!

Jarek (Út, 30. 10. 2007 - 07:10)

Hu, naprosto souhlasím s tvým názorem.

Návštěvník (Út, 30. 10. 2007 - 01:10)

A ještě jsem nesála...

hu (Po, 29. 10. 2007 - 23:10)

holky!TO VAM TO TAK VADI?JASNE ZE TREBA TIRAMISU CHUTNA LIP,ALE CO UZ?TAKY MUZETE MIT NECO RADY A VAS PRITEL TO ZROVNA VYHLEDAVAT NEMUSI NE?TAK TY JEH PIDIZVIKY SPOLKNETE A JE TO!MNE OSOBNE TO PROBLEM NEDELA.ZAS TAK HNUSNY TO PRECE NENI.JE TO PROSTE TEKUTINA KTERA JE Z VASEHO MILACKA.A POKUD TO NENI MILACEK,TAK SE NA NEHO VYSERTE:)

Návštěvník (Po, 29. 10. 2007 - 01:10)

Sakra!Já bych sála!

Návštěvník (Po, 29. 10. 2007 - 01:10)

Pro No name:vidíš,to je nápad!
Začnu si na případné horší časy sušit sperma!
A může mít univerzál použití,navíc by se dalo nepozorovaně přimísit do kterékoliv pochutiny!A kamkoliv přepravit,ale,co kdyby se kontrole na letišti ten podivný bílo-nažloutlý-odhaduji-prášek nepozdával,jak to šetrně vysvětlit?Prostě,že je to má záliba?
Myslíte,že by je takové vysvětlení uspokojilo?
Už to vidím...na krámech v regálech místo sušeného mléka-Sušené Sperma-Výhradní zpracovatelka-Nadržená!

Eliška (Ne, 28. 10. 2007 - 21:10)

můj přítel má rád orální sex a asi by to chtěl pořád, ale já to zkusila dvakrát a bohatě mi to stačilo...po prvé jsem z toho měla průjem a po druhé mi nebylo nějak moc dobře, nevim nevim....

No name (Ne, 28. 10. 2007 - 20:10)

Pro Nadrženou: tak mi ty tvoje recepty připoměly dětství. Když jsem četl Toma Sawyera od Marka Twaina, kde si nějaká jeho spolužačka schovávala do krabičky od sirek suché z nosu a pak si ho doma pocukrovala a snědla, tak jsem si říkal, co je to za blbost. Kde to ten Twain vzal?

Kveta01 (Ne, 28. 10. 2007 - 10:10)

Partner musí pít ananasový džus, pak má semeno velice dobré. Nikdy nemám žádné žaludeční potíže.

Návštěvník (Ne, 28. 10. 2007 - 02:10)

Umberto,sperma tchořím hovnem prostě nenahradíš!
Maarte,nedráždi mě,mám chuť na neskutečný dobroty,myslíš,že bys´ to unesl?Mám v hlavě tisíce nápadů a v mém doposud prošlém sexuálním životě zrovna ti chlapi,s kterýma jsem je chtěla uvést ve skutečnost,prostě-zkolabovali-v tomto ohledu,
lidi se v dnešní době moří s vymýšlením zdravého jídelníčku a zapomínají využívat nejčerstvější přírodní zdroje.

Jirka (Ne, 28. 10. 2007 - 01:10)

Ahoj.
Záleží na tom,co partner před orálem jedl. Ale vesměs je sperma dobrá pochutina

maart (So, 27. 10. 2007 - 16:10)

To nadržená --- no neskutečný, hned bych do toho s tebou šel. zkoušeli jsme s ovocem, s kolou, jen tak ale se sladkým je nejlepší... ozvi se, jsem fešák a něco si uvaříme...

Msp (Pá, 26. 10. 2007 - 17:10)

To Pepsi: zažil jsem to obráceně, když se ta da dotyčná dala-podotýkám po dlouholetém přemlouvání přesvědčit, její výkon nestál za nic a spíš by to bylo jen jako. Přitom jsem úzkostlivě čistotný, meju se dvakrát denně. Dnes vím, že pokud to nedělá žena spontánně, bez přemlouvání nebo vůbec, tak sex nestojí za nic a od toho se bohužel odvíjí vztah. V obráceném gardu to platí samozřejmě platí i pro chlapa.

Návštěvník (Pá, 26. 10. 2007 - 17:10)

ty si pekny grco

SEBOOLBA (Pá, 26. 10. 2007 - 16:10)

Já osobně jsem strašně moc vysazenej na výstřik do pusy. Lepší orgasmus si ani nedokážu představit. A abych svojí přítelkyni dokázal, že si toho vážím, klidně se pak s ní líbám. Pánové, nemůžem bejt sobecký. Myslím si, že většina chlapů se svýho spermatu skoro štítí, ale chtějí, aby to holky polykali.. Něco za něco..

Pepsi (Pá, 26. 10. 2007 - 16:10)

Ahojky,
muj byvaly pritel po me chtel pokazde (cca 10x tydne), abych mu polykala. Pritom on ji za 4 mesice vztahu lizal jen 2x. Ja byla tak hloupa, ze jsem vse bez odmlouvani provadela a nic jsem po nem nechtela :-) Dnes uz jsem poucena :-)

Nadržená (Pá, 26. 10. 2007 - 02:10)

Co bych tu chtěla popsat,nemohu,snad až příště,bude-li mi při zážitku asistovat někdo jiný,přesto-dnes si dáme trochu jiný receptík,pokud se to někomu bude zdát až čuňácké-odejděte zpytovat svědomí a pobavit se s Jehovisty-Romy o stavu dnešního světa:
Recept pro dnešní ráno:
Do kundičkové díry zastříkněte jednu porci semene,poté pokapejte buchtičku medem-pokud ho mezitím slížete-zopakujte,penis potřete silnou vrstvou medu-nekouřit-zasunout,promazat-vystříkat a tuto směs po ukončení jízdy zachytit do sklínky,zalít babánovým nektarem,zakapat šťávou z čerstvého citonu a limetky,opatrně vmíchat jogurt smíchaný s oslazenou doma poctivě vyšlehanou šlehajdou a na závěr vlít rozpuštěnou mírně sladkou čokoládu,tuhnoucí povrch posypat čerstvou mátou.-dobrota,kdo chce múže ještě dozakapat medem. Dobrou chuť přeje-Nadržená
Nebojte,už s tím přestanu.

Návštěvník (Čt, 25. 10. 2007 - 10:10)

Kubo, jdi to vyzkoušet! :-)))))

Reklama

Přidat komentář