Reklama

Polykání spermatu

Default User Image
sinndie (Ne, 8. 9. 2024 - 23:09)

Miluji když kouřím pěknýho většího čuráka a začne mu v něm škubat, tak jsem jak vákuová pumpa . Ztuhnout koule a už vím že bude stříkat. Po polknutí mrdky ze mě spadne stres a mám dobrou náladu. Je to droga co chci pořád polykat. Chci se topit v horké mrdce.Ja z UL.

Default User Image
sinndie (Ne, 8. 9. 2024 - 23:09)

Miluji když kouřím pěknýho většího čuráka a začne mu v něm škubat, tak jsem jak vákuová pumpa . Ztuhnout koule a už vím že bude stříkat. Po polknutí mrdky ze mě spadne stres a mám dobrou náladu. Je to droga co chci pořád polykat. Chci se topit v horké mrdce.Ja z UL.

Default User Image
sinndie (Ne, 8. 9. 2024 - 23:09)

Miluji když kouřím pěknýho většího čuráka a začne mu v něm škubat, tak jsem jak vákuová pumpa . Ztuhnout koule a už vím že bude stříkat. Po polknutí mrdky ze mě spadne stres a mám dobrou náladu. Je to droga co chci pořád polykat. Chci se topit v horké mrdce.Ja z UL.

Default User Image
sinndie (Ne, 8. 9. 2024 - 10:09)

Ahoj miluji plnou pusinku horkýho semene. 

Jsem TV na amatérech sinndie. Vykouřím pěknýho velkýho až do konce.

Default User Image
jJituš (Po, 26. 8. 2024 - 18:08)

Určitě, ejakulát vystřikovanej se vzušeného napnutého penisu je při milování obrovská slast, Otevřít pusinku, prstíčkama trošičku  hýbat s předkožkou a celou dávku hustého spermatu si tam nechat cáknout, Doporučuji holky, ahoj 

Anonym (Út, 27. 8. 2024 - 19:08)

Moc toho neumím chlapče.

Default User Image
Hombre (Út, 27. 8. 2024 - 02:08)

Amen .)

Default User Image
Hombre 30 (Ne, 25. 8. 2024 - 16:08)

Zajímavá diskuze. Za mě jsou 2 druhy slečen - šikovný bohyně, které milujem a ty, které nepolykají. Asi těžko dokážu popsat tu nenapodobitelnost stimulu, když při orgazmu cítíš dotyky jazyka, zoubků a samozřejmě vizuální stimul.Nejhorší je přerušení těsně před, kdy holka uskočí a dodělej se. Kdybychom vám takhle těsně před přestali např lízat mušličku, asi byste nás zabili .)) Abych nebyl pokrytec - každej kluk, co znám v pubertě zkusil. A já mám ještě zkušenosti s 2 transkami, kdy jsem nechtěl být sobec a zároveň to uměl, znal, ať vím, co po hlkách chci, a... není to tak hrozný. A když je smysl pro hajp, je to i zábavný. Kluci - životospráva, hodně pít. Buďte gentlemani.

 

Btw kdyby se tu toulal šikovná slečna, která patří do první skupiny, nikdy neodmítnu. Odměna a revanž jistý .) piš pod okno, kontakt si vyměníme pak. Pánové nepsat. Fotky a virtuální služby mě nezajímají. .))

Default User Image
Denisa (Po, 2. 9. 2024 - 13:09)

kontakt email. Fotky a virtuální služby mě taky nezajímají co očekávám na emailu. tak potěšilo zkusit Hombre

Default User Image
Hombre (Út, 3. 9. 2024 - 02:09)

[email protected]  napiš. Může být sranda .)

Anonym (Ne, 25. 8. 2024 - 18:08)

Je slečna podmínkou :-)  ?

Default User Image
Hombre (Ne, 25. 8. 2024 - 18:08)

Jest .)

Default User Image
Denisa (Čt, 8. 8. 2024 - 13:08)

ono polykám ale častí sex moc toho nemají plus ještě kouřím po určitě pauza je fajn pokud by chtěla víc. nic co potřebuju kouření jo koukat se do očí olizovat ho.

Default User Image
Hombre (Ne, 25. 8. 2024 - 16:08)

šikulka .))

Default User Image
Hombre (Ne, 25. 8. 2024 - 16:08)

šikulka .))

Default User Image
Jj (St, 14. 8. 2024 - 22:08)

A myslíš že by jsi mi ho udělala ?

Default User Image
Monika (Čt, 8. 8. 2024 - 12:08)

chlap co by chtěl sperma i vlastní nechápu. polykám už od 16.let ale chlap no nevím co na tom tady mají. stejné pomalu homo představy 

Default User Image
Kuba 15 (Út, 6. 8. 2024 - 16:08)

Ahoj holka nebo kluk co chou moje sperma u kluku oboustrane piste na [email protected]

Default User Image
Paul (Po, 5. 8. 2024 - 22:08)

Ahoj

Default User Image
Jj (Po, 5. 8. 2024 - 21:08)

773033020napis 😏

Reklama

Přidat komentář