Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Podpíčník (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

To teda je. Já bych se zbláznil a ušukal štěstím.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

Bingo!

Todd (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

Nevím jestli sem Klárko ještě zavitáš,moc bych si přál abys zůstala, jestli zavítáš tak pozdravuju na chaloupku a přeji moc krásný večer se vším všudy. Chybí mi to tady od tebe.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 18:07)

No jo, nerozčilujte se. Socky, které nechápou, že žijí v jednadvacátém století,kdy se na všechny způsoby řeší věci jako hygiena, šíření infekcí, kontaminace vody, ochrana přírody, vzájemné ohledy....a obzvlášť v době covidu.

Hanka (So, 25. 7. 2020 - 18:07)

Covid se přenáší močením???

autor (So, 25. 7. 2020 - 18:07)

Psal jsem někde, že se covid přenáší močením? Tak přečíst znova a k tomu nastudovat co je to infekce a co je to hygiena.

Veronika (So, 25. 7. 2020 - 18:07)

Pozdrav z Nových Mlýnů. Tady se chodí na malou nejen na záchod ale běžně i venku. Asi jsi nikdy nebyl v takovém zařízení. Jsou tady rodiny s mrňaty a ty je často dávají vyčůrat do trávy , trochu větší i my dospělý holky jdeme spíše za strom nebo za roh někam, když je to na nejbližší WC kus cesty.

A proto (Ne, 26. 7. 2020 - 07:07)

Nikdy nepojedu do kempu. Všude nachcáno, za každým stromem papíry. Fuj! Když je teplo to musí být děs.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 18:07)

Pokud jsi nemocná a nedojdeš na WC, navštiv neurologa.

Veronika (So, 25. 7. 2020 - 19:07)

Proč bych měla chodit na malou na špinavý WC,když to udělat v přírodě je ekologický čisté? Jo a občas tady okukují taky kluci nebo i starší jak čůraáme,ale jen z větší dálky a to neřeším .

Tak (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

to jistě ne. Rozšiřování exkrementů není ani hygienické ani ekologické. Pokud budeš přenášet žloutenku bude na řešení problému potřeba použít daleko větší množství prostředků a ty za sebou zanecháš silnou uhlíkovou stopu Takže ne-e, tudy cesta nevede. Jinak samozřejmě proti tvým sexuálním praktikám, to je tvoje věc. Doporučuji ovšem raději oficiální swingers patry ta bude ekologičtější :))

Ha (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

...a že se exkrementy normálně hnojí pole a louky, aby více plodily to ti jako uniklo. Asi seš z velkoměsta...

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

Ale abychom si rozuměli.Pokud budeš mít vlastní bio zahradu, je možné, abys na část kompostu používal lidské exkrementy. Musíš je ale důkladně promíchat s rašelinou a zbytky rostlin. Nechat zrát několik let tak, aby během kompostování právě došlo k zničení choroboplodných zárodků
Prostě se nemůžeš vykadit přímo do záhonu, i když to zde je pro některé kaďáky a močáky lákavé

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

Počkej, ty nechápeš nebezpečí hnojení lidskými exkrementy x hnojem ze stáje? :)) Hnůj je pro člověčí produkt poněkud nesprávný výraz, ale proč se jím nesmí hnojit je nasnadě: Choroby, virózy a podobná svinstvíčka by se jen namnožila. Kdo to dělá je prase a nepodal bych mu tlapku.

2) Dá se i koupit nějaké hnojivo

Pavlína (So, 25. 7. 2020 - 19:07)

Já s tebou souhlasím. Na veřejném WC je riziko,že něco chytneš daleko větší než venku. Byli jsme minulý týden na Kristýně a se ségrou jsme na veřejné WC nechodily vůbec. Vždycky jsme se vyčůraly někde venku kde nebylo moc vidět. A na velkou to jsme musely na záchod ale kadily jsme z výšky a vůbec jsme si nesedaly a měly jsme vlastní toaleťák a kliky jsme si otevíraly taky přes papír. Ale to jsme byly jednou,pak jsme chodily na velkou víc dál do lesa a vykopaly jsme si vždycky lopatkou jamky a do nich kadily a zase jsme to pečlivě zahrabaly.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 19:07)

Ano tak je to ekologické a čisté pro lidi i pro přírodu. S podivem tady čtu některé, co vás odsuzují jako socky a při tom by si měli zamést před svým svědomím.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 18:07)

Socky, které nechápou, že žijí v jednadvacátém století,kdy se na všechny způsoby řeší věci jako hygiena, šíření infekcí, kontaminace vody, ochrana přírody, vzájemné ohledy....a obzvlášť v době covidu. A nepleť do toho mimina. Mluvíme o dospělých idech jako jsi ty. Psychicky i fyzicky zdravých.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 18:07)

Ty jsi nelidský tyran a nemáš žádnou účtu k nikomu. Hlavně si masírují své ego. Nechtěl bych být tvé dítě, to bych tě musel hnát k odpovědnosti. I za ty podrazy loni. Víš moc dobře o čem mluvím.

Matlák (So, 25. 7. 2020 - 16:07)

Já moh mít pnutí když ale klarká není já nemoh pnutí vysunout když klarka nebude mě po ní tak špatně smutný já neuhonit nemůžu nic ji ja moc styskat já nemohu uhonit ališku a nikoho já musel ubrečet pro ní když nebude jako natalká taky neni

Sára (So, 25. 7. 2020 - 15:07)

Jsme na Lipně a včera šel za mnou kluk když jsem šla na záchod dozadu za malou boudu - sklad. Došel až za mnou a já tam stála připravená okamžitě vyčůrat. On čuměl jak debil a čekal, chtěla jsem utéct , ale bála jsem se ,nakonec už jsem měla v sobě takový tlak ,že jsem nemohla vydržet a počůrala bych se a tak jsem to musela rychle pustit,otočila jsem se ale stejně musel něco vidět,protože jsem potřebovala tak kriticky ,že jsem čůrala víc dopředu a ne pod sebe dolů. Nekonečný vteřiny aby to už bylo a pak jsem s bušicím srdcem rychle zmizela. Musela jsem to teď nějak napsat,večer jsem nemohla usnout a brečela jsem.

Reklama

Přidat komentář