Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Po, 27. 7. 2020 - 18:07)

Když si dojdeš včas a na WC tak to nebudeš mít tak narychlo kritický a uděláš to v klidu. Tedy nevím,jestli ta možnost u tebe byla,abych ti nekřivdila.Někdy se to stane,že není kam.

Anče (Po, 27. 7. 2020 - 19:07)

Tady nebylo kde, bylo to na návsi na pouti a žádný veřejný WC a já jsem před tím vypila hodně a doprovodila jsem kámošku domů a šla taky domů na druhou stranu. Navíc jsem byla trochu nastydlá a nakonec jsem už musela chcát ze zadu jednoho domu a ten debil na mně provokativně čuměl z cesty. Vůbec nebyl místní a někdo neznámý. Holky mi řekly,že tihle úchylové často jezdí "za holkama" daleko od místa bydliště,kde je nikdo nepozná.

Todd (Po, 27. 7. 2020 - 15:07)

Kluci fakt super věci,ale já chci od holek příspěvky. Ve slabý chvíli jsem se udělal někdy i z příběhu co psal kluk,ale mně tady chybí hlavně Klára, Adéla a další. To bylo koření a snad bude. Jdu to radši rozchodit na koupák. Tam taky občas někdo jde čůrat stranou ,ale za prvé jsou to většinou nezralý menší holky a to mi nic neříká a ty velký chodí ve dvou a je tam na malém prostoru víc lidí. Tak si nechám zajít myšlenky.

Matlák (Po, 27. 7. 2020 - 15:07)

já nevydržel do vyteklýho a usnul pak jak hnedávláska čuralá moc dlouhý a už nevydržela na louce já do ní vyteklý celý uhonil a dal do ní a nemoh čekat na ji klárku a usnul s ní.Já klárku chtěl aby dala taky čuriníá

Jakub (Po, 27. 7. 2020 - 14:07)

Já jsem ulovil čůrací holku v sobotu. Zašla za maringotku,ale zapomněla,že zepředu bylo vidět až za ní. Ona měla světlé tenisky a šortky a bylo jí tak kolem osmnácti. Krásné štíhlé nohy a bylo evidentní,že bude čůrat,protože tam pospíchala a jednou se kratce chytla za pipinku rukou. Rychle stáhla šortky a rychle sedla na bobek a viděl jsem krásně její nohy a pipinku a část břicha,ona mně tím pádem vidět nemohla,pipinku měla tak středně velkou a z ní začala čůrat chvilí to šlo mírně ,ale rychle se vytvořil silný proud světlé vody a dělala louži,která se rozšiřovala směrem doprava. Čůrala 23 sekund a hned si pak papírkem pipinku vystřeka a dalším osušila ještě jednou. Pak se oblékla a odešla.

Matlák (Po, 27. 7. 2020 - 13:07)

já mám pnutí jak holky čuralá a klárko asi nechodí já už musím pnutí mám velký dva dny a čekám už nevydržím jako čekat klárku jestli nepudjed nedat mi curani já jinou holku musím uhonit do vyteklýho tak moc dnes už

Klára (Po, 27. 7. 2020 - 09:07)

Já si totiž poznámky píšu na role toaletního papíru, který ušetřím tím, že chčiju z okna na zapraží pod tuji a viaduktem na naměstí u Vladařů v rohu a někdy i ve vlaku z okna.

Klára (Po, 27. 7. 2020 - 09:07)

Dne jsem o sobě a před manželkou mluvil jako holka. Ptal jsem se kde mám nočník a jesli bych mohla segře roztáhnout pysky

Klára (Po, 27. 7. 2020 - 09:07)

Už ani nevím,co jsem všechno popsal.Musim si dat léky.Jé,nemám je.Musim bežet do Bohnic za doktorem pro recept.

Klára (Po, 27. 7. 2020 - 09:07)

Tak za prvé, Libor odjel do práce a ještě se staví zítra na domečku. Posekat trávu a zkontrolovat stav a zalít kytky
Za druhé čůraly jsme venku a ne do nočníku
A za třetí, než sem napíšu krátce před tím sem přijde příspěvek od jednoho člověka co jsem s ním v kontaktu a ten potvrdí následně čas vložení .

Mike (Po, 27. 7. 2020 - 09:07)

Tohle vůbec nemusíš ošetřovat . Tvoje příspěvky se poznají nejen podle stylu ale hlavně jádra v emocích a tak mají jiskru a duši. Pro mně jsou ostatní raádoby "Kláry" mrtvé bez náboje a je to okamžitě dost poznat ten rozdíl od tebe a od nich.

Návštěvník (Po, 27. 7. 2020 - 10:07)

Zcela s tebou souhlasím Miku.

Klára (Po, 27. 7. 2020 - 08:07)

Ale psala jsem to.

Klára (Po, 27. 7. 2020 - 08:07)

Vydržely jsme až do teď přes noc nečůrat ale už se nám pipinky ozývaly a obě jsme se vzbudily a ikdyž už je světlo tak jsme byly líné si přes chodbu dojít na záchod a čůraly jsme se do nočníku. Niki se moc vstávat nechtělo a mně taky ne a tak jsme pipinky přemlouvaly aby to ještě vydržely, ale takový ležení s plným bříškem je nepohodlný a tak jsem vstala a hned se rychle vyčůrala a Niki pak po mně a udělala jedno delší a jedno kratší čůrání za sebou, já to pustila najednou a už pak nic v pipince nebylo, ale taky to někdy mám třeba jako ségra a pak se mi to třeba ještě trochu rozčůrá ale spíše jen už slabým proudem.Vajíčka budeme dělat dnes dopoledne a teď půjdeme na snídani. Niki už nočník vylila na záhonek a ani jsem si nevšimla kolik jsme toho měly, ale asi podobně jako minule. Myslím taky na Mišku a včera jsme si večer povídaly a ona byla smutná ale neplakala ale Niki pak večer o ní se mnou ještě povídala a najednou se ji kutálely slzičky po tváři, že se ji stýská po ní, přiběhla ke mně a tak jsem ji objala a nechala ji vybulit, a utěšila, že se brzy uvidíme a bude to dobrý.Libor přijede asi na oběd a říkal, že něco přiveze dobrého a že si to na zahradě navečer ugrilujeme a dáme pivo.

Klára (Po, 27. 7. 2020 - 08:07)

Nakoukla jsem a zjistila,že se za mně tady vydává jiná opravdu fiktivní Klára. To v 8,00 není ode mne. Todde a vy další napíšu jindy.

Klára (Po, 27. 7. 2020 - 09:07)

Fiktivní Klára, vždyť fiktivní jsi hlavně ty, my ostatní z tebe máme akorát pr.del

Pozorovatel (Po, 27. 7. 2020 - 08:07)

To pozná dítě že základky ,že to předchozí není od tebe. Sloh,slova,myšlenky...

Todd (Po, 27. 7. 2020 - 07:07)

Pozdrav Klárce a přání pohodového dne. Těším se na vaše čůrání holky.

Petr (Ne, 26. 7. 2020 - 23:07)

Kurva, ale proč ten úchylný autor udal bydliště u nás a nyní nás otravují lidé, kteří hledají "Kláru a Libora".Nech se dá léčit!

Trendy (Ne, 26. 7. 2020 - 23:07)

A proč tě to tak sere když tam nebydlíš?

Reklama

Přidat komentář