Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

pozorovatel (So, 25. 7. 2020 - 15:07)

Skvělý povídkáři,líbí...a co říkáš povídkáři na Miluny rozhodnutí s vlakem?

povídka, která… (So, 25. 7. 2020 - 15:07)

To je ten přímý přenos, který slíbila ta čtyči roky. Ovšem ech...ona naše Jituna má dost vysokou frekvenci mozkové činnosti a málokdy si dnes pamatuje co ji trápilo natož co slíbila včera. Stejně tak bychom rádi zpracovali dlouhodobé téma Jituna a staré ženy v souvislosti s jejich penězi a násilím jejich rodinných příspušníků proti Jituně projevovanému.

... (So, 25. 7. 2020 - 15:07)

Povídkáři,víš co mě mrzí? Že tady Miluně někdo zrušil Fb kde začínala dávat i nahrávky a o to to bylo zajímavější.Nevim kterej parchant to udělal.Tak jsme rádi že tu máme tebe,umíš to hodně dobře rozepsat.

povídka, která… (So, 25. 7. 2020 - 16:07)

Díky trojtečko, no nejsme na to sám a hlavně neděláme to zadarmo. Vlastně za mrzký peníz. Co se týká FB, tam fachčí nějaký Zuckergergův automat a co nevyhovuje nastaveným pravidlů, to ruší. Víc za tím nehledej.

... (So, 25. 7. 2020 - 16:07)

Já myslel že jí někdo na fb nahlásil profil a automat ho bloknul.Miluna se mi líbí,má něco do sebe tak proto jí sleduju.A tvoje-vaše nebo kolik vás je to vždy luxusně humorně podtrhnou.Jen doufám že si fakt jednou neublíží, že to je nějaký její splín,který přejde.

:) (So, 25. 7. 2020 - 15:07)

ha,ha povídko tak jsi někde chlastal a hulil jo:) No ale přesto dost dobrý a opět pobavilo.Skvělý shrnutí aktuální situace.

Ota (So, 25. 7. 2020 - 13:07)

Přijedu mezi 16-17h.Já na tebe cinknu.Konečně, po takový době..Povídko opravdu by mě zajímalo kdo jsi a kdo to píše?

povídka, která… (So, 25. 7. 2020 - 13:07)

Vzhledem k událostem posledních dvou dnů je nutno, abychom věci uvedli na pravou míru. Ale začněme zeširoka jak říká bratr mého otce z dědečkovy strany když vypráví o své profesní karieře. ......

Federální úřad pro výzkum změn vědomí za použití psychotropních látek při Nassa, vydal dnes v noci prohlášení. Během posledních dvou tří nocí (viz časová pásma) byl proveden další krůček výzkumu, který je dlouhodobě prováděn ve spolupráci s hlavní hrdinkou naší povídky Jitunou z Písku, dříve ze Žatce.Výsledkem výzkumu bude vyhodnocení vlivu LSD na vědomí populace, kterou reprezentuje právě naše hrdinka. Nasa již před zhruba osmnácti lety uzavřela s Jitunou poměrně pro Jitunu nevýhodnou smlouvu,dle které byl do všech příbytků jinak po všech směrech čistotné a pořádkumilovné Jituně implementovány živé larvy blech, pavouků, molů, muněk, svrabu a létajících krtků. Výzkum sleduje, který z druh hmyzu nejlépe s lidským vědomím koresponduje. ........Toho večera byla Jituně podána dávka LSD a všichni jsme mohli průběh akce sledovat v přímém přenossu tak jak bylo ve smlouvě mezi NASA a Jitunou. Během několikahodinové intoxikace byla zjištěna schopnost Jituny létat za pomocí jistých rukou, které byly později vyhodnoceny jako končetiny molů, kteří se Jituně tak odvděčili za její dlouhodobou péči zážitkem vcelku očekávaným. Jituna vyzvala svého přitele Kotíka aby létal s ní,ten nejprve požil uvolňovadlo dle vlastního výběru a psoléze si pustil syntetickou verzi jednoho z hitů od Depeche mode. Kotík s pilnosti sobě vlastní za uklidňovadlo zvolil pět piv neboť důchod jeho rodičů na víc nedosáhl......V následujících hodinách začala Jituna pomalu střílivět do reality během které si uvědomila, že dvě z jejích dětí u ní budou zřejmě trávit více čas než dva dny z měsíce jak tomu bylo dosud a rozhodla se naplánovat si další události svého života. Po prvotním rozhodnutí tady a teď se rozhodla další živý přenos přesunout na stejný den za čtyři roky. Pokračování příště

Mia 22 (So, 25. 7. 2020 - 14:07)

Opět výborný, těším se ns pokračování. Příště je zítra? :)

povídka, která… (So, 25. 7. 2020 - 14:07)

Mio ech Rio naše, za tento úryvek se moc stydíme, neboť jsme se styděli uvést, že Nasa donutila k experimentu i naši redakci. A protože naše těla zhuntované plzeňským pivem a konopím nejsou schopná tak rychlé regenerace jako tělo a mysl Jituny. Proto je to tentokrát ještě blbější než kdy jindy......Zítra bude Quiz, v dalších kapitolách zvažujeme návštěvu Haleše jako ocásek konvoje vás grácí nebo anketu na téma: Proč Jituna urazila Riu

Mia 22 (So, 25. 7. 2020 - 18:07)

Povídko, já nejsem uražená. Některé typy lidí mě nemůžou urazit. Úryvek je fajn, pobaví.

Ondra (So, 25. 7. 2020 - 19:07)

Mio,chápu,ale pro nás je to škoda že jsi si jí tam jen třeba na pár dní nevzala;) To by bylo počteníčko.A co ty víš třeba by se ti s ní líbilo.

Mia 22 (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

Ale já nejsem kašpárek, abych vám zde hrála divadlo a bavila vás. Tak se mě zdá, že máš delší vedení a nějak nechápeš, co jsem dřív psala. Tak já ti to napíšu slovy Miluny, třeba ti to konečně dojde. ......Leda tak velký hovno !!!!!!!! Nasrat!!!!!!!

Sledující (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

Mio, inteligentním to došlo, že nejsi charita a na ostatní kašli.

Mia 22 (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

Nejsem naštvaná, jen jsem chtal odpovědět. Mám ted moc dobrý období a dnes jsem byla na obídku, syn a vnuk slavily narozeniny. Dobrý jídlo, dobrý pití, legrace, když jsme vzpomínali jak ten 100 kg hromotluk byl ještě malý dítě. V jednu chvíli mě bylo trošku smutno, když jsem si vzpomněla na Milunu. Ta tohle nikdy nezažije, nic do dětí nevložila, nic se jí nevrátí a pak ani nemá vzpomínky na to, jak byly malé. Ale hned to pominulo a radovala jsem se dál.

Ota (So, 25. 7. 2020 - 12:07)

Já jsem z práce úplně vyřízenej a bolí mě celej člověk.A korona se všude zhoršuje.Koukal jsem na Písecko vs Prachaticko a je to 6:6..Nereagovala si jestli by jsi přijela jak jsem psal.Rodiče tě chtějí poznat,tak na chvíli můžeš.Jestli chceš tak já pro tebe dnes dojedu a v pondělí mám odpolední tak bych tě zase odvezl.

Miluna (So, 25. 7. 2020 - 13:07)

Tak jo,to by šlo.Tak se po dlouhý době uvidíme.V kolik se mam připravit že přijedeš? A budeš čekat v autě u baráku?

Miluna (So, 25. 7. 2020 - 10:07)

Ty jo koukam že hlavně to tam nemaji vagony z nákladního vlaku což je mi ale uplně na prd!!!

Miluna (So, 25. 7. 2020 - 08:07)

Pils já to tak beru že nějaký plány musim mít.Vidim v tom únik před právě většim utrpenim třeba z nemoci.Já se cítim jako něco vratkýho,chatrnýho jako něco co už vysí jen na nitce a stačí už málo.Ten život je prostě tak divnej a teď s Koronou přímo hnusnej.Jedna holka psala že její 40 letý příbuznej z Korony ochrnul.Už fakt nevim jak s timhle žít.Mě už na to nepomáhali ani antidep.proto sem to nechala být.na pocity z Korony mě nepomáhá vůbec nic.Kdyby ta Korona nebyla,nebylo by mi teď tak jak je.Alešku to sem ráda že se ti to zalíbilo.Já se tim chlapem snažila přijít na jiný myšlenky.Mě se právě líbí jak povídá a ty místa se mi líbí taky.Tak tohle máme stejný.To máš taky zvláštní pocity viď když tam jdeš a už to tam nefunguje a víš jak si tam za mlada byl.Nedivim se ti.A oni prý tomu chlápkovi číňani ukradli na youtube jeho kanál tak musel založit novej.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 10:07)

S tím vlakem si to rozmysli. Ony některé mají vepředu takový štít, tak by tě nepřejel, ale uvláčel. A dost drsnou, dlouhou chvíli by to trvalo, než bys exla.

Reklama

Přidat komentář