Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 13:07)

tak nedělej v tom zmatek. Buď Liborův nebo blbej, neschonej chápat text

:-) (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

Až na to, že žádná Klára neexistuje.

Petr (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

To je pravda.Ale ti, kteří zde chodí otravovat, jsou reální.

M. (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

Otravovat sem chodíš leda ty,hnusný hovado!

Kamil (Ne, 26. 7. 2020 - 08:07)

Mne vaše některé příspěvky dost zaujaly. Loni jsem byl ve Losinách na Jesenicku s partnerkou v chatovém ubytování na začátku září a byly obsazeny pouze další dvě a tak jsme chodili taky běžně na malou potřebu večer i ráno za chatu do trávy. Ráno se nám chtělo vždycky nejvíc a když jsem si odskočil první a partnerka ještě nestihla vylézt ven,tak jsem s ní hrál hru na počůrání. Bránil jsem jí si dojít a líbal jsem jí píčku přes kalhotky a ty si taky nesměla sundat. Oba nás vzrušovalo navzájem tohle provokování, ona se dokázala trápit a držet moč tak do čtvrt hodinky nejdéle a pak se počůrala a já to pil přes její kalhotky. Někdy jsme to stihli za chatu,někdy ne a pustila to už v ní na zem ale já se snažil vypít co nejvic. V tomhle stavu,když potřebovala na malou po ránu nutně jsem nesměl do ní proniknout,protože by se mi okamžitě počůrala jen bych do ní vnikl,to jsem mohl až byla prázdná.

Todd (Ne, 26. 7. 2020 - 09:07)

To je super! To jsem chtěl zkusit taky s holkou se kterou jsem už chodil delší čas. Trochu jsem tu srandu neodhadl, jak to má kritický, ona to nemohla vydržet a strašně se pochcala, brečela a sesypala se a nepomohly omluvy,nic a nakonec mně opustila. Dodnes mně to mrzí. Ten večer z toho nebylo nic.

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 10:07)

no asi nebyla normální že se do toho s tebou pustila a byla normální protože se sesypala. . Jestli jste se měli rádi, tak jsi si takovou úchylárnou zkazil vztah. To máš tady z těch vymyšlenejch chcavejch keců. Piss ano, ale až sesex omrzí, jako oživení a na to máš dost času

Asi (Ne, 26. 7. 2020 - 11:07)

Ji rád neměl nejvíc mu vadilo, že večer nic nebylo. To je trochu blbý, ne?

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 08:07)

Vždyť to jsou všechno jen fantazie!!!

Todd (Ne, 26. 7. 2020 - 09:07)

Přesně tak. Žádné fantazie,jen se o tom nemluví a tohle je jediná z mála možností si to společně svěřit teda kromě nejbližších kamarádů .

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 11:07)

Ty jsi Todde Liborův, ale stejně hele:)))))))))))))))

Filip25 (Ne, 26. 7. 2020 - 08:07)

Aha, ty jsi tedy od běžného života tedy hodně vzdálen.

Olin (Ne, 26. 7. 2020 - 06:07)

Eliška jen rychle čůrala z buchtičky hodně moči a balíme. Užil jsem si to i teď ráno celý její čůrání do konce i s tlačením a pak kakáním, kdy jí pomaličku vylezla velká šiška z prdelky,ale ona u toho musela douho hodně tlačit protože se jí chtělo, měla jí v prdelce na krajíčku vidět ale nešla z ní moc ven. Pak ještě trochu znovu čůrala.

Tak určitě (Ne, 26. 7. 2020 - 04:07)

vy ubožáci, vy nikdy v životě nebudete mít reálnou holku, pamatujte si to a připomínejte NIKDY V ŽIVOTĚ!!

Filip25 (Ne, 26. 7. 2020 - 07:07)

Proč si to myslíš? Pissing provozuje spousta lidí a holky na to mají. Co je na tom zlého že společně s holkou čůrám, pozoruju jak ona čůrá, jaký má proud,a hraju si s ní u toho s její pipinou a pak se vášnivě uděláme? Proč tě to tolik vytáčí,? A tedy proč jsi na tomto diskusním tématu? Já třeba nemusím SM nebo kakání a nelezu na ty diskuze a komu se to líbí tak ať si tam o tom povídá. Online ten tvůj zážitek s Eli když někdy dělá oboje,ten by se tam taky asi víc hodil než sem, když jen čůrá.

Ufolog (Ne, 26. 7. 2020 - 21:07)

Pissing nemá v reálu nic společného s tímhle shitem co tu popisujete, myšlenkové pochody nemocných jedinců, nic víc. Člověk, který dokáže uvěřit nesmyslům chorého mozku, že je to žena, dle mého úsudku nemůže mít reálnou zkušenost s opravdovou ženou.

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 21:07)

Tak to je možný, že nikdy neměl ženskou, i když tady psal, že je někde s rodinou. Ale taky mě už dýl napadá, že to může být straší lesba.

Filip (Ne, 26. 7. 2020 - 01:07)

Já taky. Chtělo se jí,pospíchala na záchod tam fronta a ona už zoufale prešlapovala a nemohla,tak rychle za auta a hned z ní prudký chcaní a já ji do toho strčil ruku až na ní ona tak musela,že neprotestovala s chcala snad minutu z píčky a furt jí to šlo mně do ruky.

Honza (So, 25. 7. 2020 - 21:07)

Já taky chcal s holkou dnes a paráda,pochcala mi ruku a já ji jí tam pak hladil.

Olin (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

Zítra ráno už jedeme domů , tak dnes si ještě prožiju s ní krásný čůrání a pak až se zase uvidíme. Možná stihneme ještě ráno.Zkusím jindy nalákat ještě jinou holku jestli by to šlo.Eliška je dar štěstíčka.

Reklama

Přidat komentář