Reklama

Kluci a nahota doma

Pavel (Ne, 13. 3. 2011 - 14:03)

Mělo by se jen stačit registrovat na tom xchatu, ale je to rychlá záležitost. Tady je pak ta místnost, bude fajn pokecat, rád na to vzpomínám a dneska odpoledne nemám moc co na práci.

http://xchat.centrum.cz/~$12372469~98288bd5dd43b267a728b31f24a0ed66/modchat/room/monika7

Monika (Ne, 13. 3. 2011 - 14:03)

ok. musim na centrumu taky profil?

Pavel (Ne, 13. 3. 2011 - 14:03)

www.xchat.centrum.cz znáš? Mám profil klukk.25, založím tam místnost Monika, ok?

Monika (Ne, 13. 3. 2011 - 14:03)

A na kterém chatu? Chci abys mi o tom řek víc...

Pavel (Ne, 13. 3. 2011 - 14:03)

Moniko, nedáme si radši chat? Takhle to budem probírat několik dní a tolik času nemám :-) A rád pokecám online.
Jinak jo, krémem na opalování protože tahle místa jsou nejvíc citlivá na spálení sluníčkem.
Holky před tetou neříkaly nic, ale šlo to vidět z jejich gestikulace, jak si špitaly mezi sebou a pořád koukaly na mě no a jak se jim změnil pohled když jsem byl nahatej. Líp to popsat asi neumím. Potom mi třeba říkali prcku, nebo když mluvili o mě tak říkali "malej je ještě na zahradě" atd, ale nebylo to myšleno jako narážka na velikost penisu (i když tehdy to rozhodně žádná sláva nebyla) ale spíš malej jako malej kluk.
Jinak prvně u toho bazénku mi teta se svlíknutím taky musela pomoct a k tomu ještě říkala že se diví že chci plavky, že jsem kluk a stydět se nemusím a že na mě přece nikdo zvědavý není - a přitom tam holky už docela napjatě čekaly jestli mě nakonec svlíkne nebo ne a snažily se tvářit že je to nezajímá :-)

Monika (Ne, 13. 3. 2011 - 14:03)

Jinak holky to nebraly...A jak to brala tetakdyž to viděla že maj vánoce?? Říkla jim něco? komentovala to ? Okřikla je ??

Nemůžeš nějak blíž specifikovat co přesně říkaly poprvé ty holky a jak přímo se např. chovaly??

Monika (Ne, 13. 3. 2011 - 14:03)

To ti ho natírala krémem?? nebo co :D
No a jak to teda bylo poprvé na zahradě? Ses scháněl po plavkách kde je máš? Jak ti teta řekla že budeš nahej? A řekla ti i proč to tak bude???

Pavel (Ne, 13. 3. 2011 - 14:03)

Jinak holky to nebraly úplně jako normální věc, měly z toho hlavně v začátcích vánoce, ségra třeba úplně prvně fakt nepokrytě koukala.

Pavel (Ne, 13. 3. 2011 - 14:03)

No mamka mi plavky zabalila ale teta nám vybalovala věci a já je od té doby za celý pobyt ty plavky neviděl. Když jsme se šli koupat tak jsem šel prostě normálně oblečený, holky měly už plavky na sobě, já trochu váhal, byl to sice vesnický rybník a ne moc lidí ale i tak tam byly cizí holky a byl jsem z toho nervózní, ale teta mi to "usnadnila" tím že mě popoháněla a nakonec mi kalhoty a slipy stáhla sama. Nejvíc jsem se asi styděl když mě natírala krémem na zadku a mezi nohama abych se nespálil, to jsem se cítil blbě. Jinak ale poprvé nahej jsem byl pár dní před tím právě na zahradě u bazénku, tak u toho rybníka to vlastně opravdové poprvé nebylo, jen před více lidma.

Monika (Ne, 13. 3. 2011 - 13:03)

A můžeš ještě prosím napsat jak to jako bylo poprvé kdyžs tam jel... Máma ti zabalila plavky a když ste se šli koupat tak sis je vzal sebou a teta ti je zakázala? Nebo ti je jako nevzala vůbec s sebou k vodě a tys to zjistil až na místě... Napiš jaký to bylo porvé když si zjistil že se máš svlíknout. a říkal si na to něco nebo si se vůbec nebránil? A co řekla tvoje ségra když to tě tak poprvé uviděla ? A tvoje mamka to věděla? Popiš to všechno jak to bylo poprvé kdyžs tam byl a jak na to reagovaly ty sestřenky myslíš že na to byly už takle zvyklé že oni budou v plavkách a ty žádné nedostaeš? díky Monika

Pavel (Ne, 13. 3. 2011 - 13:03)

Tak to víš že se pokaždé podívaly, ale podle mě to nebraly eroticky ale spíš ze zvědavosti a taky hlavně ségře se líbilo že tak nějak oficiálně ona byla tetou brána za velkou slečnu a já za dítě co může být nahé i před ní protože doma jsme to tak neměli. Při tom mytí se mi nepostavil, já byl fakt trochu zamrzlej, třeba poluce jsem začal mít až někdy po 15 roku ale i tak to bylo fajn, ten stud a intimita a k tomu otevřené dveře do koupelky a občas prošla kolem některá z holek a nenápadně mrkla dovnitř .-)

Monika (Ne, 13. 3. 2011 - 13:03)

Mě se to právě líbilo,...Já myslím že pro ty holky to musel být taky erotickej zážitek... Nekoukaly na tebe pořád nebo tak? mě bejt kolem 13 tak bych na nahýho kluka přímo čuměla :D A když tě teta myla nepostavil se ti už..??

Pavel (Ne, 13. 3. 2011 - 13:03)

No a odůvodňovala... to moc ne, spíš se celkově ke mně chovala tak nějak hrozně starostlivě, normálně mi třeba i u stolu u jídla najednou utřela pusu ubrouskem a podobně - prostě myslím že z jejího pohledu byl kluk v tomto věku ještě děcko tak se tak ke mně chovala, ale bylo to právě fajn.

Pavel (Ne, 13. 3. 2011 - 13:03)

Mě se to právě líbilo, jak píše Luboš, byly to vlastně takové moje první erotické zážitky, byť takto nevinné. Takže tetu jsem u toho nechával i když vždycky jsem si říkal že tohle léto je už naposledy a že příště už něco řeknu. V těch 14 jsem byl ještě u vody fakt nahej ale já na to zas tak moc nevypadal a pár stejně velkých kluků tam bývalo u vody bez plavek taky, i když těm asi bylo ve skutečnosti míň. No pak už jsme tam přestali jezdit na léto protože mamka měla smlouvu i přes prázdniny a tak mohla být s náma doma.

Monika (Ne, 13. 3. 2011 - 13:03)

Jedna sestřenka byla stará...A nezkoušel si tetě něco říct..? Jako že je ti to trapný nebo že se stydíš a už si na to velkej. Odůvoňovala to nějak proč si musel bejt takle? A co koupání taky do 14? V 15 už ti povolila plavky? A tvoje mamaka o tom věděla nebo ne'?

Lenka (Ne, 13. 3. 2011 - 13:03)

Pavle, to jsi se ve 14 letech...Já tomu klidně věřím. Dřív to bylo běžné. Ono to zní možná divně 14 letí kluk venku nahý, ale někteří jsou skutečně i v tomto věku dost nevyspělí a nevypadají na 14. Například ten kluk co hraje v seriálu Ulice toho Františka, někde jsem četla že je mu 14 a rozhodně na to taky nevypadá...

Pavel (Ne, 13. 3. 2011 - 13:03)

Jedna sestřenka byla stará stejně jak ségra a druhá asi jako já. Plavat jsem uměl ale trochu hůř a teta říkala že je klidnější když mám nějakou ochranu jako ty rukávky, ale to bylo v těch 12 letech, pak už jsem je nemíval. Holky už to pak neřešily jen ze začátku ségra byla trochu vychichotaná ale to bylo tím že jsem se doma před ní neukazoval a najednou jo. Ale pak si zvykla taky, třeba když teta prala tak mi dala na doma jen triko a nic jinýho nebo jsem byl občas nahatej i na zahradě kdy byl takový malý bazének na osvěžení.

Monika (Ne, 13. 3. 2011 - 13:03)

JJ, taky mě ty zážitky...a tos byl takle i před těma holkama? Kolik jim tehdy bylo, a to oni nic neříkaly??? Tys neuměl ještě plavat nebo si se bál?

Pavel (Ne, 13. 3. 2011 - 12:03)

Věřit samozřejmě můžeš čemu chceš.

haha (Ne, 13. 3. 2011 - 12:03)

JJ, taky mě ty zážitky...Pavle, to jsi se ve 14 letech koupal bez plavek a s rukávkama? To ti jako máme věřit? Nefantazíruješ trochu?

Reklama

Přidat komentář