Reklama

Vzrušuje mě bratr

(Po, 15. 3. 2010 - 17:03)

Také souhlasím s Petroniem, vystihl to zcela přesně, napsala bych to zrovna tak, ať se to líbí nebo ne.

.... (Po, 15. 3. 2010 - 12:03)

V rodinách jsou různé vztahy, od nenávisti po neskonalou lásku.Pubertální věk lomcuje silně s každým a co si budeme namlouvat,v tom období je touha po sexuálním vybití několikrát silnější, než neukázněný rozum.Žádný div, že se často sourozenci spolu pomilují,je to v jejich věku nejjednodušší možnost,jak si to vyzkoušet.Pokud je to oboustranně chtěné a dobrovolné,tak je to ani nijak nepoznamená a nemají potřebu to řešit a mluvit o tom.Při násilí je to už o úplně něčem jiném,ale to je to samé, jako když je znásilněn kýmkoliv jiným.

Pavlína,29 (Po, 15. 3. 2010 - 11:03)

Máš fantazie a bratr také,já jsem se v19ti vyspala se svým bratrancem jen proto,že jsme byli opilí a oba jsme měli chuť a nikdy mě nepřitahoval ani já jeho,šlo špíš o ten náhodný chvilkový chtíč.Od té doby,co se to stalo jsme o tom nemluvili a chovali se akoby se nic nestalo,byl to úlet,ale mezi bratrem a sestrou to nevím.Mám tři bratry a ani jeden mě nějak nevzrušuje.možná by to šlo,ale zákon přírody tohle neuznáváale neodsuzuji to.Mělo by to zůstat tajemstvím,některé lidi tohle pobuřuje...

Hanka (Ne, 14. 3. 2010 - 05:03)

Petronie... Asi bych s tebou relativně souhlasila.Má to jen dvě chybičky: -Add1: Troufám si říct,že oběma nám (bráchovi i mě)rodičové nadělili nejen bílou barvu kůže,ale i kus inteligence a lásku,úctu ke vzdělávání a vzdělání. Add2: Ano,mezi mnou a bráškou byl sex.Sex chtěný z obou stran.Sex nevynucený,nečekaný a snad o to víc krásnější a něžnější. Dnes máme každý svou rodinu,děti,partnera-a taky zájmy,přátele... Oba cítíme,že už "to" nedefinovatelné,co bylo mezi našimi těly se změnilo či snad metamorfovalo o minimálně stupeň výš. Nevím,jak to nazvat-... Přátelství? ...úcta? Zdraví Hanka

9d9 (Pá, 25. 12. 2009 - 07:12)

To asi nějací puboši, taky mi...Slávko kolik Ti je ?

9d9 (Pá, 25. 12. 2009 - 07:12)

Ty Mozzarte hnusnej,odejdi v...To asi nějací puboši, taky mi bylo 14-15 a neděl jsem co s tím, to přestane,neboj

Slávka (Pá, 27. 3. 2009 - 07:03)

Ty Mozzarte hnusnej,odejdi v pokoji a neprud.Vy normální lidi my prosím pomozte,jak to udělat,aby mi nekradli prádlo a nemastili si do toho péra.Našla jsem už i mí použitý vložky zasemeněný a slepený u nich zabalený v jejich silonkách co mi ukradli taky.Co mám dělat?Mám přítele,ale nemůžu mu to říct,aby to nechtěl po mě taky,nebo nebyla ostuda.On je výbušnej a byla by rvačka.Nevím,třeba bude fajn jít bydlet k němu a jeho rodičům.Že?

amadeus (So, 14. 3. 2009 - 23:03)

damti radu vem bratrovy klobasu do pusy a as potom si uvedomis zesi to nema delat ty pakarno

Návštěvník (So, 7. 3. 2009 - 11:03)

Kubo, sestřenice jsou povolený ;-)

Slávka (So, 7. 3. 2009 - 04:03)

Holki mě je 22 roků a mám 2 bráchi.Jeden je mladčí a druhí starčí.Oba dva asi vzrušuju,nebo je vzrušuje moje použití prádlo?Oni mi totiš kradou z koša na prádlo mí kalhotki,podprsenki a sylonki.Normálka to nosyjo a honijo si šulinki do toho a já to pak plní jejich semena musím prat.Žádnej z nich ještě neměl normální seks a já nevím co mám dělat?Poradte mi prosým co a jak mám dělat a Vaše zkušenosti.Diki

Kuba (So, 7. 3. 2009 - 00:03)

Já bych se chtěl zeptat, protože tady na téhle adrese se moc neorientuju, tak snad mi někdo poradí a vysvětlí něco podobného co se týče tématu vzrušuje mě bratr. Chodím se svou sestřenicí.Je to pravá sestřenice, má stejné prarodiče jako já. Samozřejmě to tajíme před rodiči a prarodiči, protože víme, že by nás nepochopili a nebyli by pro náš vztah. Opravdu moc se milujem a jsme spolu už půl roku. A teď nevím. Někde jsem se dočetl, že to není povolený u nás aby spolu byli bratranec a sestřenice. Že spolu nemohou mít děti, nemohou se ani vzít, a že je to trestné. Jinde se zas dozvím, že to povolené je a že je to přesně naopak, jen vím, že to dítě není možný, snad jen přes nějaké genové inženýrství. Zřejmě už to tu někdy zaznělo, ale chtěl bych poprosit někoho aby mi to co nejlépe vysvětlil co a jak to vlastně je. A taky co bychom měli dělat, když naši to neschvalují. Rozumí nám a chápu a stojí při nás jen naši sourozenci a kamarádi. Asi je to tím, že ti dospělí jsou stará škola, předem děkuji za vysvětlení, budu moc rád když pochopím jak to vlastně je:-)

vejaaa (Pá, 25. 5. 2012 - 20:05)

pre hezkeho, mozes to vsetko napisat aj o tvojej sestre ze pri tebe nebola vzrusena ? Ja si myslim, ze bola, ze prvu erekciu videla u teba, ze videla jak masturbhujes, ze mala fantazie. Ci su to brat a sestra nieje podstatne podstatne ze su muz a zena ktori maju svoje potreby a vyhnut sa vzruseniu nieje mozne najme ked ti dvaja dlhodobo byvaju v izbe. Suloz medzi surodencami je dost bezna vec je to vec pohladu nic ine. Nieje na tom nic zle pokial neplodia deti a je to dobrovolne!!!

Jirkaaaaaaaaaa (Ne, 13. 5. 2012 - 12:05)

:-D tohle snad ani není mysleno vážněěěěě :-D

Trochujinak (Ne, 22. 4. 2012 - 15:04)

Po svem bratrovi sexualne vubec netouzim, ale mam jeden zazitek kdy jsem se vzrusila.Prisla jsem necekane domu a slysim zvuky mmilovani. Byl to muj starsi bratr se svou holkou. Nevideli mne a ja se chvili koukala. Bratrovi nebyl videt oblicej a tak bylo snadne si predstavit, ze vidim krasnyho ciziho kluka jak se miluje se svou holkou.

hezký (Ne, 22. 4. 2012 - 08:04)

to je článek úchyla a potřeboval to ventilovat.I já mám sestru.Už je nám dnes 40+.Také jsme byli jako mladí v jednom pokoji.Také jsme se před sebou převlékali a také jsme se společně i sprchovali.Třeba když jsme přišli upocení po tenise.Dohoda kdo dřív nebude upocený nebyla možná a tak oba najednou.Brali jsme to zcela normálně jako sourozenci.Nikdy ani náznak erekce,chuti.žádné doteky.Jen srandičky.Naši to věděli a myslím,že jim to divné nepřišlo.Vztah mezi náma byl čistě bratr-sestra a já nedokážu pochopit ,že by se někomu při pohledu na sourozence dostavila achuť a s tím erekce.Když měl jeden z nás trable,tak jsme si vlezli do jedné postele a pokecali o tom.Chytli se za ruku a usnuli.Mezi sourozenci kteří sebe a svá těla znají od malička nic co se píše v článku stát nemůže pokud jsou normální.Ten článek je prostě výplod nemocného magora a měl by se léčit.Jistě že sourozenecká láska existuje,ale zcela jiná než láska mezi nesourozenci.i já svou sestru muluji,ale jinak než svá děvčata za mlada a jinak než svou manželku.

NA (Út, 10. 1. 2012 - 00:01)

pro Danu

co (Út, 21. 6. 2011 - 16:06)

Hance se to píše. Ale já...ty jsi ale dylina .pekne lzes i kdyby ne nedovedu si predstavit co by ti rekli tvy rodice asi za prve by jste sly sedet na 4 roky a po vyleznuti z lochu by jste nemohli ani jit svym rodicum na oci .a chudak to dite

Pajin (So, 20. 9. 2008 - 21:09)

Rad bych do diskuze Petroniovi podotknul, ze bezesporu cesky zakon vztahy se sourozenci resi jako trestny cin incestu, nicmene jsem si jisty, ze Ceska Republika je spise v teto klasifikaci vyjimkou nez pravidlem.Muj nazor je, ze by tento vztah trestnym cinem nemel byt, protoze spolecenska nebezpecnost je minimalni v pripade, ze jeho ucelem neni plozeni deti. Z jakeho duvodu soudit dva dospele za to, ze se maji radi? A k cemu je odsoudim? Mam je snad zavrit? Ublizuji snad nekomu? Prispeju tim k vyssi spravedlnosti na svete?Myslim, ze je spousta daleko zavaznejsich cinu, ktere by mely byt povazovovany za tresne a nejsou,nemyslite?

Návštěvník (Čt, 4. 9. 2008 - 17:09)

Podla mna je Dana zvrátená a úchylná...!!!!!

HOWK (Čt, 4. 9. 2008 - 16:09)

Velice povedena diskuse. Po jejim precteni jsem o sobe lehce zapochyboval... proc jsem vlezl zrovna sem a jak je mozne, ze jsem se docetl az na konec? Zvlastni, ale povedlo se. Petronius (mmch. pro ostatni nutno podotknout ze 5. padem oslovujeme ¨Petronie¨ a ne ¨Petroniusi¨) je tu jediny vyvinuty clovek, jenz je schopen diskutovat. Zbytek mistni osadky hodujici na okoralych zbytcich puvodniho tematu jsou pubertalni ci post-pubertalni deti, ktere se radi hadaji. Zaverem bych rad upozornil na temer stoprocentni pravdepodobnost, ze autorem clanku je nejake zvrhle polopodsvince, ktere si u jeho psani radne prohrablo rakosku. Divka by takovy text nikdy nenapsala a uz vubec nezverejnila. A paklize ano, pak muze pomoci jedine doktor Chocholousek. Howk a Petronius na hrad!

Reklama

Přidat komentář