Reklama

Vzrušuje mě bratr

Jarda (Čt, 4. 9. 2008 - 14:09)

Mlátíte prázdnou slámu. Kdybyste si to raději zkusili-y s bráchou nebo se ségrou , a pak napsali-y, jaké to bylo.....Taky bych pak přidal ...jaké to bylo....

Anaj (Út, 2. 9. 2008 - 18:09)

Ale jdi,ano u některých jedinců je to normální,a sexuolog radí netrestat,pokzud na to přijdete,ale vysvětlit co a jak.

Návštěvník (Út, 2. 9. 2008 - 17:09)

ale jdi ....to snad nééé,před sebou onanovat????

Anaj (Út, 2. 9. 2008 - 17:09)

Podle mě je to úplně normální,když vzrušuje bratr sestru či naopak.Je to normální reakce v pubertě na tělo opačného pohlaví.Pokud nedojde k samotnému aktu.Je i normální kdy si sourozenci ukazují jak onanují.

Návštěvník (Út, 2. 9. 2008 - 16:09)

Tohle psal nějáký úchyl aby rozjel diskusi o jeho představách..Je totiž zajímavé,že se tu zakladatelka tohodle tématu už neukázala..

Olivia (Út, 2. 9. 2008 - 15:09)

Pro Danu.Podla mňa si úchylná,tvoj brat asi tiež, ale aspoň sa snaží vyhnút tomu, aby sa s tebou vyspal na rozdiel od teba.Ty ho len provokuješ!Môžeš sa hanbit-s bratom!Lutujem tvojich rodičov!!!Chod sa liečit!!!

šukací panáček (Út, 2. 9. 2008 - 14:09)

jen se šukejte a užívejte si!!! incest je ted v modě a navíc když vá to oba pořádně vzruší tak není problém =)

Návštěvník (Út, 2. 9. 2008 - 12:09)

No, pravdu má literární kritik..Dana je navíc možná Dan..ale berme to jako literární úvod do tematu..

Katka (Čt, 28. 8. 2008 - 08:08)

Myslím,že ten co tuhle diskusi založil se neptá na zákony,ale chce normální radu.Pitronius tu pořád předhazuje zákony a mluví o argumentech,ale sám k tomuto tématu neřekl nic normálního.

Petronius (Čt, 28. 8. 2008 - 00:08)

28. 8. 2008 00:16:53, Zdeněk2Takže s Monicou je možné na rozdíl od Petroniuse souhlasit.Proboha a ty jsi co? Žádné je možné. Piš sám za sebe. Ty jednotlivec souhlasíš s jiným jednotlivcem. Nebo mluvíš za nějakou delegaci? Organizaci? Za celé lidstvo? A já snad nemám právo na názor? Ses zbláznil? Já prostě napsal, že zákony hovoří o tom, že není přípustý pohl. styk v přímé příbuzenské linii a já s tím zákonem souhlasím. To mě chceš nutit, abych snad psal něco proti své vůli? Nepřeskočilo ti náhodou? Prostě člověk A napíše, že s tím zákonem nesouhlasí, člověk B napíše, že s tím zákonem souhlasí. To je normální diskuse. Ty tu budeš jako lajnovat, co je a co není přípustné a argumentovat tím, že se koukáš na zprávy? Normálně kroutím hlavou, když to píšu. A ty tvoje argumenty? Že poslanec, nebu úřední jede ožralý autem, proto budeš šukat svoji ségru? Já nevím. Přestíráš svoji hloupost?

Petronius (Čt, 28. 8. 2008 - 00:08)

Monika, Kamila: Sourozence mám, dokonce 3, nespím ani s jedním. 2 bráchy, jednu sestřičku. V pubertě jsme si akorát ukazovali s bráchou šuliny. Sestra je ode mě mladší o 14 let, takže jsem ji vždycky bral už trochu jako svoji dceru, což bylo i tím, že jsme postupně přebral roli otce. Ani jeden sourozenec mi jako živ. partner nepřišel vhodný, nikdy mě nepřitahovali sex. ani mí rodiče, ani prarodiče. Se sestřenicí mi to už nepřipadá tak ujeté, navíc je to u nás zcela legální, nevidím v tom problém. Moje dvě sestřenice žel nejsou moje typy a ještě jsou o dost mladší, respektive v době, kdy jsem dospíval, byly ještě děti. Nevím, co bych měl k tématu incestu ještě dodat, už mě nic nenapadá, vše jsem v předchozích příspěvcích vyjádřil dostatečně. Asi vznikly mýlka, že chci někoho kamenovat. To je hloupost, jsem člověk s liberálním pohledem. Jen jsem vyjmenoval suše zákony. Ostatní tady na foru měli zmatek v hlavách, plácali nesmysly, nevěděli, co je restné a co není, nevěděli ani, co vlastěn incest přesně znamená a na koho se vztahuje. To, že jsem to popsal, neznamená, že se povyšuji, ale jen jsem cítil potřebu to napsat. Kdyby to věděl někdo jiný přede mnnou a předstihl mě v napsání faktů, byl bych jenom rád, ušetřil by mi přece práci. Asi se tu jedná stále o nějaké nedorozumění. A formální úprava textů? Taky píše překlepy, jsem jen nedokonalý stejně jako všichni ostatní, ale když někdo neovládá gramatiku, vypovídá to prostě o něm něco. Jasně, že si to nepřizná. Kdo by se chlubil tím, že v něčem selhává. Když se mě snaží poučovat lidé, kteří neznají fakta, nevědí, o kterém tématu diskutují a ještě sekají chyby - nezlobte se, ale musím se ozvat. To bylo míněno obecně. Vzkaz anonymovi: Pokud máš oči, tak sis všiml, že s tebou se tu nebaví nikdo, ovšem se mnou tu stále diskutuje. Kdo tu otravuje a prudí soustavně, jsi jen ty sám. A uděláš to znovu a znovu, však? :-)

Zdeněk2 (Čt, 28. 8. 2008 - 00:08)

Monica sice dělá gramatické chyby, ale je schopná uvažovat jako normální člověk, což Petroniusovi bohužel chybí. Jinak by se neustále neodvolával na zákony v situaci, kdy všichni známe jejich kvalitu a to, že k jednomu zákonu patří také desítky změn a oprav, takže i lidé, kteří se jejich studiem živí, mají velkou práci aby zjistili, co z toho v dané chvíli vlastně platí. Ostatně ani příslušníci vládnoucí skupiny, kteří se na tvorbě zákonů přinejmenším podílejí, je sami nedodržují

Monica (St, 27. 8. 2008 - 22:08)

A co se incestu týče, souhlasím tu s Kamilou. Nemůžeš popřít, že sourozenec je mnohem bližší, než člověk s kterým se seznámíš a ňákou dobu s ním chodíš. Když se tu nebudeme bavit jenom o sexu (protože to je pud a dá se potlačit), ale taky o lásce, tak je to docela logické. Nevím jaký hodnoty ve vztahu upřednoťňuješ ty, ale pro mě je důležitá především důvěra a celkově takové to "spříznění duší", jak se říká. A určitě se to dá snadněji najít na člověku, se kterým jsi od narození, než na někom koho poznáš až v průběhu života. Neříkám, že je to normální - to ne, příroda to tak neuzpůsobila, ale jednou za čas se to prostě stane a nemyslím, že je správné takové lidi odsuzovat jenom proto, že se milují.

Monica (St, 27. 8. 2008 - 22:08)

Petroniusi, bohužel běžně nemluvím jako slovník a ani tady to měnit nebudu, vsadím se, že ty doma taky nepoužíváš jenom spisovný (chceš-li, tak spisovnÉ - abych tě moc nedráždila) tvary slov a překlepy taky nejsou smrtelný hřích.

Kamila (St, 27. 8. 2008 - 19:08)

Petronie, nemínila jsem obhajovat incest, jen jsem se na něj chtěla podívat z jiného úhlu. To znamená snažit se pochopit i ty co s tím mohou mít vážný problém, není všechno tak jednoduché jak píšeš, to, že se to nedoporučuje ze zdravotních důvodů, je jistě pochopitelné, ale z pohledu těch ostatních ...tam jistě záleží na tom jak moc či málo úžasného sourozence máš.Mimochodem máš sourozence?

Petronius (St, 27. 8. 2008 - 17:08)

27. 8. 2008 17:37:55,Myslím,že zakladatel tohoto tématu určitě tothle téma nezaložil aby sem přišel vopruzovat a nad všemi se povyšovat nějáký rádoby inteligent.Já se spíše domnívám, že zakladatel tématu čeká konkrétní fakta, souhlasné i nesouhlasné reakce určitě očekává. Ostatně téma je kontroverzní, emočně dost vyhraněné. Lavíruje na hraně zákona, jak už tu bylo zmíněno. nevím, jak zakladatele fora uspokojuje anonym, který nenapsal zatím ani jeden konkrétní názor, ale pouze se dokázal nalepit na moje příspěvky a stále dokola opakuje jako mantru, že neumí česky. Tak fajn, anonyme, už víme, že neumíš česky, už víme, že jsi jednoduchý člověk. Budeš to psát jako stále dokola? Skutečně nejsi schopen napsat jedinou konkrétní větu k tématu?

Petronius (St, 27. 8. 2008 - 17:08)

27. 8. 2008 17:11:29, KamilaVztah bratrance a sestřenice není incest. V trestním zákoně o tom není ani jedno slovo. V diskusi se to už řešilo. Incest je styk v přímé linii, tzn. s rodičem, potomkem, sourozencem. Nic víc a nic míň. Je to vyjmenované přesně. "pustit si někoho jen tak k tělu není jednoduché, buď se nelíbíš ty jí nebo ona tobě, když se sobě líbíte fyzicky zase můžete mít jiné citové či intelektuální potřeby. Z jistého hlediska tedy u sourozence spoustu těchto problémů řešit nemusíš. Navíc se nemusíš obávat nějakého podrazu."Nemusíš se obávat podrazu? Už jsi někdy viděla např. dědické řízení a chování sourozenců po úmrti rodiče, rodičů? Já bych si tím nebyl tak jist. Sourozenci jsou schopni se i vraždit. Ostatně první vražda v dějinách lidstva byla bratrovražda (Kain a Ábel). Tvoje argumenty mě nepřesvědčily. Děkuji a oceňuji, že ses o ně pokusila. Ovšem přijmout je nějak nemohu. Nejsou to pádné argumenty. Já bych to viděl spíše tak, že příležitost dělá zloděje, jak se říká. Prostě proč někoho někde hledat, když mám doma matraci s vagínou, které říkám ségra. Ještě jeden fakt je zajímavý: Incestu se podle soudních záznamů dopouštějí zejména lidé se sníženým inetelektem, s omezenými zábranami alkoholici, lidé z rozvrácených rodin. Taktéž např. zoofilie je často tam, kde chybí možnost skutečné realizace a plnohodnostného vztahu. Prostě bezzubý obstarožní bača s křivým nosem si občas koupí lahvinku a projede pár ovcí. Jak jinak si má užít. Chápu a neodsuzuji. Někdo si holt netroufne dál než na ségru... Chápu...

Max (St, 27. 8. 2008 - 17:08)

Dobře udělal jsem chybu ve slově l"y"nčovat. Ano je to chyba hrubá a neomluvitelná. Rád bych na svou obhajobu napsal, že jsem toto slovo nikdy dříve v psaném textu neuvedl, ale to mi jistě není omluvou.Ano neznáš mě osobně Petroniusi. Tvoje dedukce a hodnocení uživatelů, kterými ve svých příspěvcích oplýváš, jsou opravdu neuvěřitelné. Jinak Moniko nenech se odradit takovým člověkem, který se domnívá, že snědl moudrost světa. Můžu upřímně konstatovat, že i u nás na vysoké škole jsou vysokoškolští profesoři, kteří mají problémy s gramatikou. Ale že by jejich texty nedávaly smysl a že bysme je kvůli tomu neměli brát vážně?

Návštěvník (St, 27. 8. 2008 - 17:08)

Myslím,že zakladatel tohoto tématu určitě tothle téma nezaložil aby sem přišel vopruzovat a nad všemi se povyšovat nějáký rádoby inteligent.

Kamila (St, 27. 8. 2008 - 17:08)

To Petronius: Ptal jsi se na tu diskriminaci, pokud bych se k tomu měla vyjádřit, tak máš pravdu, že na výběr možných lidí je hafol, ale sám jistě uznáš, že pustit si někoho jen tak k tělu není jednoduché, buď se nelíbíš ty jí nebo ona tobě, když se sobě líbíte fyzicky zase můžete mít jiné citové či intelektuální potřeby. Z jistého hlediska tedy u sourozence spoustu těchto problémů řešit nemusíš. Navíc se nemusíš obávat nějakého podrazu.Chtěla jsem jen dodat, že jsem bratra neměla a nemám a tento pocit jsem neměla ani k žádnému svému bratranci, ale vím o případu, kdy byla setřenice zamilovaná do bratrance a dokonce dala i svému synovi jeho jméno, no snad není jeho.

Reklama

Přidat komentář