Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 18. 7. 2020 - 11:07)

Klárko a to jsi čůrala s Liborem v tom oblečení ve stoje nebo v sedět?

Klára (So, 18. 7. 2020 - 11:07)

Roztáhla jsem nohy ve stoje onhned byl pod mou pipinku a já jsem všechno vyčůrala v těch kalhotkách a punčocháčích.

Todd (So, 18. 7. 2020 - 11:07)

Holky já jsem z vás bezmocně oddanej, já měl takový výstřik jako ještě nikdy.

Pissík (So, 18. 7. 2020 - 09:07)

Jéžišmarjá Klárko,já visím na netu natěšen a ty na mně hned po ránu vybalíš takovou nádhernou věc. Tomu se nedalo odolat . Tak nádherný. Nádherný!

Návštěvník (So, 18. 7. 2020 - 09:07)

Jestli sem vleze Matlouš tak ten bude mít vyteklý i bez Natalie.

Puluj (Pá, 17. 7. 2020 - 23:07)

Opět vzrušující čtení i pro tělo. Díky moc.

Jokker (So, 18. 7. 2020 - 00:07)

No je to samospásný, já jsem se u Natálie tak vzrušil,že jsem si to četl ještě dvakrát a říkal jsem si,nesmíš podlehnout,ale nakonec jsem vytekl jako puberťák nekontrolovaně několikrát za sebou maximálně. Natálka je neuvěřitelná. Klárka též.

Návštěvník (So, 18. 7. 2020 - 00:07)

Tak to ti stačí málo, ale Libor má radost, tomu taky stačí málo.

Scatter (Pá, 17. 7. 2020 - 19:07)

Jinak ste mi tady všeci ukradení, chtěl jsem jen upozornit na to co vedle, že 90% příspěvků tady píšou chlapi, což je fakt, to jak ste si to tu rozebrali je jen vaše věc a mě to ani nezajímá, to je vaše věc svoje sem tu napsal, zbytek je mi fuk, ale nebuďte idioti, co píšu já píšu já z tohoto reg. profilu a fakt mě sere, když tu pořád skloňujete scatter, scatter furt dokola, vyserte se na to, jestli chcete abych já sral na vás, víc už vám poradit nemůžu. Díky za pochopení a pokud to někdo nepochopí tak to nepochopím ani já a už se mě nezbavíte. Myslím, že to nechcete ani vy ani já a doufám, že už nikdy tady nebudu muset na nic a nikoho reagovat, díky.

Návštěvník (So, 18. 7. 2020 - 00:07)

To ale tady každý ví. Jo je smutný, že kluci jsou na tom tak, že se musí vzrušovat pokřiveným pohledem jakéhosi muže na mladé holky. Lidi prostě dnes víc žvaní a je jedno s kým a co, než by zvedli zadky, vylezli ven a našli si partnery. Jj.

Klára (Pá, 17. 7. 2020 - 17:07)

Máme přípravu na odchod do hospůdky i s mamčou a Helenou. Tak se víc ozvu příště. Pozdrav Zuzce,moc se na tebe v pondělí těšíme !

Pissík (Pá, 17. 7. 2020 - 20:07)

Já jdu taky. Užívejte a pak udělejte hezký čůrání a já se budu těšit.

Návštěvník (So, 18. 7. 2020 - 00:07)

nešaškuj kecálisto

Mně (Pá, 17. 7. 2020 - 15:07)

dovolila jednou holka co jsem s ní chodil když musela na malou, abych ji sám z pod sukně stáhl spodní kalhotky a jak se odhalila její kundička hned to z ní vystříklo a začala čůrat a chvíli až velkým proudem. Já jsem ji pak strašně po kundičce hladil a odešli jsme do chaty a bylo to vrcholný jak jsme se milovali. Pak se takto občas nechala před čůráním svlíknout taky,jednou jsem ji provokoval a nestihl kalhotky stáhnout brzy a ona nevydržela a pustila to přes kalhotky plným proudem. Ale takové pochcání opět skončilo společně v posteli.

Pissík (Pá, 17. 7. 2020 - 16:07)

No jsi teda nejšťastnější chlap. Bledá závist.

Návštěvník (Pá, 17. 7. 2020 - 16:07)

Moc krásně napsané,ale jestli prožité? Možná zbožné přání,ale nechci dělat soudkyni.

Mike (Pá, 17. 7. 2020 - 12:07)

Natali - naprosto senzační !!!

Návštěvník (Pá, 17. 7. 2020 - 10:07)

No tý vole, to jako jó?

Návštěvník (Pá, 17. 7. 2020 - 10:07)

Tohle nevypadá, že by mu to udělala nějaká středoškolačka, co nemá moc zkušenosti. Tohle vypadá na nějakou protřelou společnici,co se nudí a nemá zrovna klienty a tak honí tohodle chudáka na dálku. Berme tood ní jako charitu, ten by to jinak nezaplatil.

Matlák (Pá, 17. 7. 2020 - 10:07)

Atálko já mám vytkllů vyteklý

Reklama

Přidat komentář