Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno (Út, 21. 7. 2020 - 16:07)

Kde jsi? Doma nebo v garáží?

Miluno (Út, 21. 7. 2020 - 16:07)

Prosím tě, uklidni se!! Je jasné, že to bude nabíhat v době prázdnin. Máte v kraji nízkou nakaženost, podle ostatních krajů. Vem si prosím tě předepsané tableky a udržuj hygiénu, mytí ruce a pod. Kolem mě to nabíhá po desítkách a nejančím! Četla jsi, že teď bývají lehké průběhy těch nemocí??, Naskakují, ale jsou zvládatelné!! Lidé chodí do práce, nakupovat a žijí. Jde o to nařízení, udržovat rozestupy a hygiénu.

Návštěvník (Út, 21. 7. 2020 - 16:07)

Ještě další tabletky si má vzít? Vždyť je zfetovaná na plech.

ááááá (Út, 21. 7. 2020 - 16:07)

miluna ve své plně zfetované formě

hm (Út, 21. 7. 2020 - 16:07)

Podle mě potřebuje silnější antidepresiva a pravidelné užívání.

Miluna (Út, 21. 7. 2020 - 16:07)

Oto kde si,vid2l si jak přibývá nám tady nákážený? Jindřich.hradec najedno 16 Oto ,Oto 16 .Najednou a byli 8 a najednou skok.Oto všjchni výchcipem tady nebo budem mírt postižený orgánny Oto.to u6 lepšší nebide a všicbmi vychcípene.Do toho mam poslat děti Oto do hajzu jo!! Jal to mam dokázat a poslat j3 do něčěho taiovýho kurvaa!!!!!!!! To neni život už kzrvaa neni neni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miluna (Út, 21. 7. 2020 - 00:07)

Já nějak hubnu pořád i když jim a teď sem jedla málo tři dny a bylo to hubnutí ještě rychlejší což teď bylo tim ale nevim proč hubnu i když jim.Dnes sem měla buchtu,zeleninový salát a pár toustů.Já chci váhu zastavit aby držela a už nepadala ale nevim jak jí zastavit.

Lalla (Út, 21. 7. 2020 - 00:07)

Vyhledej si na Seznam kalorické tabulky a zapisuj si co sníš. Zjisti si, jaký je tvůj bazální metabolizmus (i to najdeš na netu). Hlídej si, abys dostatečně jedla, o ti vyjde v tabulkách. Pokud se tím opravdu chceš zabývat, poradím ti dál.

Miluna (Út, 21. 7. 2020 - 00:07)

Díky Lallo ale já tomu moc nerozumim těm tabulkám,nějak mi to hlava nebere.A taky ještě chci říct že Sergej už několikrát blil a já taky nevim proč a prostě se bojim i o něj.

Ota (Út, 21. 7. 2020 - 00:07)

Tak to je síla Miluško.Nemám slov.To je špatný.Musíme se fakt už sejít co nejdřív.

Ota (Po, 20. 7. 2020 - 23:07)

Tak to je hrozný Miluško.Nevim co víc je horší z toho co jsi vypsala.Strašíš mě.Jaký fleky? A proč hubneš? Ty hubnout rozhodně nepotřebuješ,jsi už takhle krásně štíhlá.A to co má Sergej to teda je blbý.To aby se člověk bál už i píchat.

Miluna (Po, 20. 7. 2020 - 23:07)

Já vim že hubnout nepotřebuju ale to samo.Nevim co to teď je a ty fleky taky nevim:-( Vypadalo to jak podlitiny jako kdyby mě někdo mačkal,přitom mi nic nedělal.Nevim teda jestli se mi stav nezhoršil a nedělá mi to něco.Sergej mi řekl že ty fleky má někdy taky.Tyvole Oto to už takhle bude pořád? A čim dál horší jen něco??? Já to nechci Oto,já se bojim.

Ota (Po, 20. 7. 2020 - 23:07)

Já vim Milušinko,já tě chápu ale nevim jak ti můžu pomoct.Jak nám všem pomoct.Je to všechno strašidelný.Já samotnej mám toho dost a jen týdny čekám jestli teda tě pozvu sem k našim ale teď jak chodim dělat tak mám směny tak nevim jak to sladit a musela by si tu být nějakou chvíli s rodičema sama .Ale teď z tebe asi neusnu.Vim že tam trpíš a na mě to působí.

Miluna (Út, 21. 7. 2020 - 00:07)

Já něco potřebuju si dát,já nevim Jak dam další dny.Ležim zase v garáži,koukam do tmy ,on mi doma čeká ale mě se tam ani nechce.Je mi divně ale i s nim ale i bez něj.Nevim je to pocit jako když člověkk chcípá za živa.Teď už se neodraguju ani tim sexem.Už nemam nic.Ještě je mi líto že on Sergej poslední dny začal i vařit ale já mam stahlej žaludek a já to jídlo nějaký tajně spláchla na wc protože sem nechtěla aby se zlobil že nejim nebo aby mu nebylo líto že to nechci jíst a je mi to líto.On začal vařit hodně,asi se tim zabavuje nebo zahání nervozitu ale já zrovna nemůžu jíst,mam nechutenství a je mí líto že to tajně vyhazuju:'(

Lalla (Út, 21. 7. 2020 - 00:07)

Takže hubneš, protože nejíš, nic jiného za tím nehledej.

Ota (Po, 20. 7. 2020 - 22:07)

No teda co se to Sergejovi Milu stalo? A ty myslíš že je to tvoje vina?

Miluna (Po, 20. 7. 2020 - 22:07)

Naznačil mi že nejspíš moje vina,tak nevim.Je fakt že někdy sem si ho vzala i já surověji když to mam tak ráda ale nenapadlo mi že by mu to takhle něco udělalo:-( Mam teď z toho blbej pocit.Víš co nevim co mu budou dělat a aby se mu zpátky narovnal jestli to pujde a nebolel ho.Je to všechno na hovno prostě Otíku.Vir,k tomu teď zničený pero,navíc mam nějaký fleky červenofialový a nevim jestli to neni z hivu,hubnu,nevim už fakt:'(

di (Po, 20. 7. 2020 - 22:07)

Tak musí jít k doktorovi nic jiného asi nepomůže, taky by mu mohl odpadnout.

Miluna (Po, 20. 7. 2020 - 22:07)

To snad ne aby mu odpadl,nikdy sem nic takovýho neslyšela? On mu vypsal obvodní žádanku na Urologii do nemocnice.

Návštěvník (Po, 20. 7. 2020 - 22:07)

To bude dobrý. Klid a obklady to spraví. Jen měl jít k dr. hned. Ale hlavně že už půjde.

Reklama

Přidat komentář