Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

No tak (St, 22. 7. 2020 - 13:07)

nedělej z Aleš blbce. Jaký pravý důvod, jedna věc jsou kecy na netu a druhá je Miluna v reálu jako věčná příživka a lenora.

Miluna (St, 22. 7. 2020 - 13:07)

A nepomáhá ti Alešku když vidíš na mě opak jak to vypadá když tě rodina dusí.Že vlastně máš o ní strach až tě to svírá a dusí a když vidíš když má v tý rodině někdo problemy tak se to přenáší i na ostatní.Jako ze Sergeje se to přenáší na mě.jinak chápu i tvuj pohled,když si uvědomíš stárnutí.Ten život je hnusnej a těžkej.Kdyby ti dal někdo na výběr kdyby sis měl vybrat tmu a nic nevědět a nebo se jít narodit znova co by sis vybral? 13:19 no v tvých podmínkách bych asi taky třeba nechtěla protože na člověku kterej je vyždímanej tak bys fakt z toho nic neměl.A platit si psychoterapeuta to fakt ne,v tom nevidim žádnou podporu a ani by mě to nepomohlo když někdo stebou mluví strojeně jen pro peníze,tomu fakt podpora neříkam.

-Aleš- (St, 22. 7. 2020 - 13:07)

To je tvoje povaha, že si všechno moc bereš a zbytečně se nervuješ. Já si taky dělám starosti, ale jenom s věcma, který se mě bytostně týkají. Za to ty už dopředu víš, že to bude špatný a to tě ničí. A na druhou otázku odpovím, že bych chtěl aby existoval nekonečný řetězec životů . Představa věčné nicoty ve mně vyvolává hrůzu. Takže já volím život, byť je sebeblbější.

Návštěvník (St, 22. 7. 2020 - 13:07)

Aleši, dovedeš si představit mít něco takového doma? Kdepak jsou naše psycholožky, aby nám řekly, kde se v ní bere takové sebevědomí a drzost?Jak vypisuje co všechno nemůže :))))

Miluna (St, 22. 7. 2020 - 13:07)

Proč mi máš za "něco takového"? Já to nemyslim drze ale kdyby někdo z dobré vůle mi takhle pomohl i když by ze mě nic neměl.Ale tak pohladit uvařit bych mohla když by se mi u toho clověka udělalo líp.Jinak by o mě nevěděl.Dělala bych to co dělam teď-uklidnovala se internetem a procházkou do přírody.Mezi lidma je mi zle a tak já sama potřebuju samotu.

Návštěvník (St, 22. 7. 2020 - 13:07)

No to je v perdelce. Fakt neskutečnej pazdrát. Neděláš si tady z nich spíš srandu? Přece nemůžeš být tak blbá.

-Aleš- (St, 22. 7. 2020 - 13:07)

Ono je teď ještě brzo. Sany musí dávat pozor na svoje zaměstnance, aby neměli zbytečný prostoje a Lalla asi sedi na terase u nějaké celebrity a popíjí suchý martiny.

Lalla (St, 22. 7. 2020 - 20:07)

Haha, na terase jsem seděla, ale na své:)

-Aleš- (St, 22. 7. 2020 - 13:07)

Nedávno jsem potkal spolužačku ze základky a ta mi říkala, že jde někam pro vnuka. To mi přišlo dost divný, protože já jsem zamrzl asi ve 13 letech. To, že už jsem starej kokot zjistím jenom při pohledu do zrcadla.

Miluna (St, 22. 7. 2020 - 13:07)

Ota nemá chalupu ten je u rodičů.No a co můžu nabídnout,no tak kdyby se mi tam u někoho udělalo líp tak co by chtěl po domluvě bysme něco zkusili.Ale teď momentálně mam problem i jít udělat nádobí,musim ho mýt po kouskách.Já nemyslim jít bydlet trvale k někomu ale vždy si tam jet odpočinout a utect tady od nich.Já už proste nemůžu normálně fungovat s Koronou a dělat jako že neni a čekat kdy to zatahnou domu,už sem vyjiždímaná z toho všeho po vsech těch měsících.Já fakt nevim jak z toho utéct.Já jen vidim jak mi pomáhá že sem teď sama.Ale až se všichni vrátí bude to zase na zbláznění.Já sem si v noci udělala očisku a cítila vesmír a uvolnění a potřebuju tohle obcas v téhle Koronavirovej situaci a ne jen poslouchat jak maji hlad a že doma nic neni a furt kecy jen dojeď tamhle,zařiď tohle a tamto a furt jen něco a pak koukat jak sere a blije když neměl chlast nebo nevim z čeho to má.Už mě tak leze krkem ta rodina celá ,jen starosti o ní,velkej strach a jen to vyždímává.

Návštěvník (St, 22. 7. 2020 - 13:07)

Aha, takže makat ne, z toho u mě nic nebude.

Miluna (St, 22. 7. 2020 - 13:07)

A co bys chtěl vše za makání? Kdybych byla schopná makat tak si to nějak zařídim ale teď fakt mam problem se všim.Musel bys mi být psychickou podporou aby mě to nějak srovnalo.Jak sem psala potřebuju někoho silnějšího.Se Sergejem se potápíme jeden druhýho.

už nic (St, 22. 7. 2020 - 13:07)

Pokud k práci přistupuješ jak píšeš, tak nemám zájem. Na zahradě je práce spousta, pokud nevíš jaká, nemá smysl to řešit. Domácnost bych ti nesvěřil, ale budu tady mít firmu na novou dlažbu části pozemku a k tomu by se hodil pomocník. Ale jak říkám, zapomeň na to. Na psychickou podporu si zaplať psychoterapeuta. Ani ta totiž není zadáčo.

-Aleš- (St, 22. 7. 2020 - 13:07)

Ale tak dlažbu by ti Miluna za nějakej ten peníz mohla položit. Aspoň bys ji omrkl a pak bys mohl poreferovat.

-Aleš- (St, 22. 7. 2020 - 12:07)

Tomu říkám výzva. Škoda že je Kača vdaná, ta by tě brala hned. Určitě jsou tady osamělí chlapi, kteří by měli zájem. Třeba Ota, když už pracuje, tak by mohl pro vás sehnat nějaký pěkný hnízdečko. Já jsem to s ženskýma zkusil dvakrát. První jsem po třech měsících vyhodil, protože mě to přestalo bavit a druhá mě doháněla k šílenství. Takže se už do podobnýho experimentu pouštět nebudu. Minulej týden se vrátila po 6 letech z kriminálu jedna moje oblíbená, tak jsem si po dlouhý době pěkně zasexoval, i anál proběhl. Bohužel si to už neumím tak užít a ještě dva dny jsem si detailně prohlížel péro, jestli na něm nemám růžový flíčky, který později přejdou do vředu. Mně chybí ta feťačka, s tou byl jen orál a nemusel jsem se moc bát nějaký nákazy.

Miluna (St, 22. 7. 2020 - 13:07)

Alešku tak třeba si to zkusil s nepravejma.On je rozdíl ženská která ti do všeho kecá a klidně ti je schopná předělávat tak jak to tam máš a nebo někdo v klidu,kdo si leze do jiný místnosti a o kom bys ani nevěděl.Myslim že Ota šel dělat jen na chvíli a od rodičů už asi by nešel protože nemusí platit za nájem.Jo a máš pravdu,nic Sergej nechce protože ho to bolí.No a ani mě by se nelíbilo něco mít s vědomim že ho to bolí.Prostě už je všechno na hovno,už nemam nic.

-Aleš- (St, 22. 7. 2020 - 13:07)

To je bez debat, že jsem si vzal domů ty nepravý. Hlavně ta druhá ve mně vyvolala jistotu, že já ve vztahu být s nikým nemůžu. Ale stejně jak stárnu, tak mám někdy úzkosti, že jsem se nikdy nenaučil žít normálně a umřu úplně opuštěnej.

a (St, 22. 7. 2020 - 12:07)

Nemyslíš ty,kdo by tebe a děti živil? a když Sergej už nemůže, potřebuješ novej náboj?Osamělej je Ota s chalupou.

Návštěvník (St, 22. 7. 2020 - 13:07)

Miluna své děti neživí, na to má svoje rodiče. A Ota bydlí u rodičů, žádná chalupa. Miluna je citově naprosto plochá, zajímá ji jen ona sama.

-Aleš- (St, 22. 7. 2020 - 12:07)

Sergej by asi chtěl, ale fraktura penisu není žádná procházka růžovou zahradou.

Reklama

Přidat komentář