Reklama

Jak moc ženám smrdí nohy

Jitka (Pá, 19. 3. 2021 - 10:03)

Stejně jako chlapům a možná,díky silonkám, i víc.

☮✌ korkokluk (Po, 17. 1. 2022 - 10:01)

To je pravda. Silonky však nosí taky chlapy, tak kupř. i já. Pach nohou ani tak nezáleží na pohlaví, ale na konkrétním člověku.

Kristina (Po, 1. 3. 2021 - 16:03)

Někdy to tedy stojí zato :-).Hlavně silonky dokážou své.

Mates (Pá, 19. 3. 2021 - 00:03)

Ahoj, klidně ti tvé nohy někdy umyju jestli chceš at už kdyby si chtěla jazýčkem a nebo ve sprše cokoliv bys chtěla

Feetman (Po, 1. 3. 2021 - 16:03)

I mně

Georg (Po, 1. 3. 2021 - 15:03)

Je tu ještě nějaká žena, která by ráda poskytla svou vůni nohou?

Dana (So, 6. 2. 2021 - 12:02)

Mně nohy taky někdy smrděj,celkem pravidelně ze silonek ale po umytí je to OK.Zajímavé je že řadě mužů smradlavé ženské nohy imponují a vyhledávají je :-))

Janča (Po, 14. 2. 2022 - 19:02)

Ahoj Dano, máš pravdu že to některým chlapům nevadí a líbí se jim to. Můj přítel mi masíroval nohy když jsem přišla z práce, pak mi k nim čichal a někdy si je vzal i do pusy :) a to jsem měla silonky. Pro mně docela příjemné, nevím jak pro něho ale asi taky... :)

Matěj (Čt, 18. 3. 2021 - 23:03)

To s tebou úplně souhlasím me to třeba také vzrušuje :)

Aneta (So, 6. 2. 2021 - 12:02)

Moje nohy má můj muž rád i zpocené i čisté. Je to asi úchylný,ale proč ne. Líbí se mi když mi je ošetří zpocené a udělá z nich čisté. Má rád, když mu prsty na nohou pak stisknu pimpulu,protože ho to vždy hraní s nohama vzrušuje a strašně rád pak na ně vyteče, když mu to těmy prsty udělám....

Návštěvník (So, 6. 2. 2021 - 12:02)

A nevymýšlíš už si trošku moc,Vladimíre?

Feetman (So, 6. 2. 2021 - 12:02)

To bych si nechal od tebe líbit. A udělal bych se na tvé nohy taky.

Majka (So, 6. 2. 2021 - 12:02)

Mám nohy někdy taky upocené. Mám ráda kosmetiku ,která nohy ušetří zápachu a používám ji a nohy mi už smrdí málokdy.

Marcela (Pá, 5. 2. 2021 - 09:02)

No u nás v kanclu je to někdy síla když se vyzujeme :-)).Jsme tři ženské a když jsme všechny v silonkách a vyzujeme se z kozaček tak to je slušný smrádek.Nebo třeba naboso v keckách nebo balerínách,to je snad ještě horší.

Návštěvník (Pá, 5. 2. 2021 - 09:02)

už to tu někde jednou je ale moje babička by vám řekla že nohy smrděj protože rostou z prdelky

Návštěvník (So, 6. 2. 2021 - 11:02)

tak to máte ten kretenismus v rodině

Návštěvník (So, 6. 2. 2021 - 13:02)

tak pokud to bereš takhle tak neodhadneš rozdíl mezi skutečností a nadsázkou

Cvicka (Pá, 5. 2. 2021 - 06:02)

Mnam to muselo byt uzasny

Honza (Ne, 31. 1. 2021 - 15:01)

Tento příspěvek není pro milovníky smrdících nožek, ale jak se nechtěného zbavit. Nohy nesmrdí od prdele, ale od bot. Užili jsme si s dcerou, když přijela z letního tábora, kde párkrát zmokla nebo chodila v nevysušených teniskách. Později totéž po tréningu volejbalu, že nebylo možno je dát ani do botníku k ostatním. Když se jednou hygiena poruší, tak se toho těžko zbavuje. Ale dá se to. Lavor s horkou vodou a do něj savo. Dá se ho tam tolik, aby při promíchávání začaly být ruce během minuty kluzké. Namočit do toho nohy, co nejteplejší, případně je mnout, dokud to nevychladne, cca 15 minut. Pak umýt. Budou dva dny smrdět savem, ale to vymizí. S botama se musí udělat totéž nebo je vyhodit, roztok na boty může být silnější. Při aktivitě zpocení nevadí, ale bota musí vyschnout a nohy umýt. Jinak se zase začnou množit nějaké kvasinky.

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 16:01)

Ty vole,to je ale problem hygieny a ne materialu.

Reklama

Přidat komentář