Reklama

clinicsex

Jindra (Pá, 17. 3. 2006 - 02:03)

Taky bych nejakou ženu hodně vyšetřil'

tomik_sf"email. (So, 4. 3. 2006 - 11:03)

Ahoj, moc mne zaujal inzerát a rád bych se zastavil na perversní vyšetření. Jsem 27-mi letý kluk 185/88
Budu rád, pokud bych se dozvděl víc
Díky'

Evička, zdr. se (So, 4. 3. 2006 - 00:03)

Ráda vám požadované vyšetření provedu, přijímám muže i ženy, pomůcky a chuť mám! Vše diskrétně v erot. privátu na Praze 4. Pro bližší info napiš email na www.ginap4"seznam.cz S pozdravem perverzní zdravotní sestra :-))'

david.sub"sezna (Út, 28. 2. 2006 - 19:02)

Dobrý den odepisuji na váš inzerát moc mně vzrušuje klinik.
Pokud je to možné rád k vám přijedu.je mi 3OL.moc mně vzrušuje:podvazování varlat a penisu,mačkání a vytahování varlat,cévkování,roztahování análu,zavádění různých předmětů do penisu a análu,závaží na varlata a pod.David'

Pavel (Pá, 24. 2. 2006 - 12:02)

Velmi mě vzrušuje ***** LÉKAŘSKÉ VYŠETŘENÍ ***** v roli PACIENTA. Hledám proto mladší atraktivní * LÉKAŘKU * nebo SESTŘIČKU, která by mě perverzně vyšetřovala podle své libosti. Klasické milování je také možné. Jsem naprosto DISKRÉTNÍ a diskrétnost požaduji. Vaše odpovědi můžete zasílat na e- mail: vsevedvou"seznam.cz Těším se na Vaše odpovědi. Pavel'

BG (Pá, 1. 4. 2005 - 15:04)

Ahoj. Nerad rusim vase zajimave rozhovory, ale chci se zeptat, kde by se dali sehnat gynokologicka zrcadla. Zkousel jsem napr Omniprax.cz ale nechtej to prodat kdyz neni clovek doktor... A v sexshopu to zase stoji 8x tolik nez u vyrobce. Netusite kde by se dali sehnat za rozumnou cenu. Diky

Hudradlo (St, 30. 3. 2005 - 16:03)

Ale brouku,přidej!Za ty prachy je to málo!A co takhle zavést cévku až do ledvin a pak do ní pustit proud a zároveň se maličko škrtit!To by byl hustej vodvaz!Zn.Přijedu kamkoli kdykoli.'

víla (St, 30. 3. 2005 - 13:03)

Pro Borise:rozkopnu ti pytel natrhnu řiť!!! Již se těším na spolupráci.tel. 609 111 888'

Dr. Smrt (Út, 29. 3. 2005 - 14:03)

Vyjdu všem vstříc! Ženy nabodnu na kůl a chlapům ustřihnu koule i s okrasou!!! V prdeli odpálím nálož! Česté jednání, nízké ceny, úspěch zaručen!!!!'

pavel (Po, 28. 3. 2005 - 03:03)

Ahoj Radko, napiš mi, chci se s tebou seznámit.'

mack (So, 12. 2. 2005 - 02:02)

Ja bych chtel vyšetřit také nějakou doktorku aby videla jaký to je, být bezbranná a zrušená.'

Boris (Čt, 3. 2. 2005 - 00:02)

Děkuji za nabídku. Velmi se mi líbí a chtěl bych něco podobného prožít.Cenu respektuji a ostatní nechám na Vaší fantazii. Těším se Boris.'

sue (Po, 27. 12. 2004 - 18:12)

Nie je to nebezpecne? Zda sa mi cudne ze niekoho moze vzrusovat prave toto.Tiez by som nemala nic proti sexu s peknym doktorkom niekde v ordinacii.Ale injekcie a ine uchylky...vdaka to nemusim.

dr.Mengele (Ne, 26. 12. 2004 - 16:12)

Mohu vám poskytnout lumbální punkci, koloskopii, angiografii, operaci mozku nebo jiné výkony zcela podle vašeho přání a to vše bez znecitlivění. Úžasné zážitky do konce života- tisíce děkovných dopisů!!!!!!'

Lojza (So, 25. 12. 2004 - 22:12)

Jsem osamělý kluk. Hledám slečnu nejlépe zdravotní sestřičku nejen pro vstupní vyšetření. Nejsem hypochondr, ale mám strach z doktorů a zároveň mne to vzrušuje. Najde se holka, která chce a může pomoci. Jsi li taková, tak mi neco napis, napis tak jako tak, dekuju'

Lojza (So, 25. 12. 2004 - 22:12)

Jsem osamělý kluk. Hledám slečnu nejlépe zdravotní sestřičku nejen pro "preventivní" vyšetření. Nejsem hypochondr, ale mám strach z doktorů a zároveň mne to vzrušuje. Najde se holka, která chce a může pomoci. Jsi li taková, tak mi neco napis, napis tak jako tak, dekuju, a budes prekvapena'

marek (Pá, 5. 11. 2004 - 15:11)

HM...taky mě vzrušoval sex v lékařském prostředí...ted pravděpodobně půjdu na operaci s varikokelou a myslím, že až půjdu na vyšetření, tak vzrušenej určitě nebudu. :))) I když vyšetření si asi užiji dost...:))))'

Nadrženec (St, 28. 4. 2004 - 18:04)

Ahoj lidi je mi 14 a pořad na to myslim v červnu jdu do vítkovické nemocnice tak hledam sestřičku ktera tam pracuje jestli by neměla zájem večer přijít nebo někdy o vycházkách se setkat venku popřípadě po mém propuštění bych mohl přijit'

Daniel (Čt, 25. 3. 2004 - 21:03)

Ahoj,je mi 23 a moc rád bych využil tvých služeb. Prosím napiš mi víc nebo zanech kontakt.Děkuji.'

kimor (Ne, 5. 10. 2003 - 22:10)

Myslím, že pokud je vše dobrovolné, tak je to v pohodě. Jenom nezapomenout na hygienu. Já jsem to zanedbal a odnesl to zánětem prostaty a močových cest. Takže vše čisté, nebo převařit. Hlavně cévky pokd nejsou nové.'

Reklama

Přidat komentář