Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pissík (St, 15. 7. 2020 - 08:07)

Klárko, holky skvělý!!! Moc děkuju,že jste zůstaly!!!!

Natalie (St, 15. 7. 2020 - 08:07)

měla jsem ráno chuť si změřit jaký obsah močového měchýře po celé noci v sobě mám, bylo to 480 ml, tedy skoro půl litru a hodně mně to nutilo. Normálně bych si přes den došla s menším pocitem potřeby. Holky píšou,že močily prudce, já ráno někdy nemám prudký tok, ale spíš mi to trvá dlouho a může to být i proto,že jsem nešla dřív a močák je tak naplněn,že se smršťuje do vyčůrání pomaleji. Už je mi fajn už jsem také prázdná.

(St, 15. 7. 2020 - 08:07)

Já se musím ukoučovat jak je to síla. Holky já bych se hecoval s váma se svým šulinem a honil bych si to a pak bych se vystříkal do vašich chcaní. Natty vylízal bych tě a tvý dlouhý chcaní bych si nechal pochcat na tělo a kdybys mi ho honila já bych tě odměnil. Ty kráso já mám , já to nedám.

Klára (St, 15. 7. 2020 - 08:07)

Niki vydržela nejít na malou do rána a tak jsme se krásně vyspinkaly a s plnými bříšky šly opět ven ráno na sluníčko a vypustit pipinky do trávy. Opět jsme se hecovaly,která z nás na bobečku vydrží nečůrat nejdéle. Tak jsme sepovzduzovalyy ale Niki stejně jako první najednou začala kňučet a pipinka ji hned začala učůrávat a pak to okamžitě už pustila naplno, mně se chtělo taky dost a Mišce taky ale tak jsme asi půl minutky takhle blbly, ale já už to musela pustit, nešlo to dál zvládnout a hned to šlo prudkým pramínkem ven a jak mě Miška viděla pustila to taky a obě jsme čůraly opravdu prudkým tlakem až jsme byly prázdný. Jdeme si s Miškou udělat kafe,Niki čaj a maminka nám připavila snídani. Na koníčkách máme být v půl desátý u Kráti, to je pan Kratochvíl,co tam je jako hlavním a on nás nechá projet s asistentkou a vyjedeme asi okolo lesa a snad z koně nikdo nespadneme. Ještě jsme nejely nikdy. Tak se pak ozvu jaké to bylo. Snad se z toho strachy nepočůrám,myslím,že se ještě než půjdeme všechny vyčůráme doma a po té snídani s kafem to půjde hezky a vyrazíme tam s prázdnými pipinkami.

Pissík (St, 15. 7. 2020 - 08:07)

Dobré ráno , já musím napsat jako prvníi když Klárko,a Violo a ostatní jste se ještě neozvaly. Trochu sebojím,že vás ta včerejší diskuze některých pitomců proti vám odradila. Prosím pište, ze svého okolí vím,že vás čtou i mí známí a oni neví,že sem píšu pod nickem a že jsem to já. Já bych byl nešťastný,kdybyste se odmlčely. Už tolik super holek tady bylo a už nevím kde jsou. Janou počínaje, Veronikou konče a mezitím ,co děllá Markéta z Roztok a ta od Hronova SoŇa myslím,že se jmenovala a ta ze Svojanova s Brňačkou. Ty psaly nádherný věci. Ty jseš Klárko s Markétou a Soňou myslím v kontaktu. Nevíš co je s nima a jestli by zase nepsaly?

Klára (St, 15. 7. 2020 - 08:07)

Jejda Pissíku jsme na sebe napojený ve stejnou chvíli. S Markétou jsem v kontaktu, má prý novýho kluka a asi už nepíše,protože to není tolik důležité pro ni. Se Soňou v kontaktu nejsem, bohužel, ale přijede Věrča z Prahy, ta zdravotní sestra,co mne tady podporovala na začátku,Ikk možná.. Na Markétku do Roztok se pojedeme podívat během prázdnin..

Scatter (Út, 14. 7. 2020 - 23:07)

Co já, jaké holky? Můžeš být konkrétní? Jediná holka co tu dnes psala byla Kikina a ten jeden příspěvek od jedné neznámé, jinak tu vidím samé kluky.

Návštěvník (Út, 14. 7. 2020 - 23:07)

Jo, už ty holky nechte být v klidu Scattere.

Ohooooo (Út, 14. 7. 2020 - 21:07)

Libor jedéééééé

Klára (Út, 14. 7. 2020 - 21:07)

Myslím, že jen nemá jasno ve své sexuální orientaci a že má na tohle všechno ještě čas.
Díky, že si myslíš, že jsme holky, alespoň někdo :'(

Klára (Út, 14. 7. 2020 - 21:07)

Tuhlepředchozí blbost jsem nepsala já. Někdo si tady hraje na mně. Ještě ,že jsem to zahlédla než jsem vypnula nb. Jdeme do pelíšků a víte že pak už sem nepíšu. Dobrou

A (Út, 14. 7. 2020 - 21:07)

vy už se spolu nelezbíte, Klárko?

Ikk (Út, 14. 7. 2020 - 21:07)

Dlouho jsem se neozýval,protože jsem s Klárou v kontaktu a bude mít ode mne stejně jako loni dárek z chovu až se za ní brzy vydám. Chci jen říci, že to ,co jsem si přečetl je cílený útok závistivého ignoranta,který chce narušit hegemonii této diskuze a znechutit ji všem holkám i klukům. Má 4 IP zdroje ze kterých střídavě píše a používá jak registrovaný tak neregistrovaný nicky mužské i jeden ženský. Tak se chovají jedinci jimž zachutnala moc a peníze,ale ve své podstatě jsou to vyhořelí vesnický burani s impotencí dole i v mozku.

Sedmnáctý (Út, 14. 7. 2020 - 21:07)

Klárko jak se Miška vyrovnává s tím,že po těch minulých nezdarech nemá zatím stálého kluka? Povídáte si o tom? Jinak na rozdíl od některých konzervativních návštěvníků já patřím do skupiny mužů,co vám od začátku velmi fandí a to už od dob Vilíka a jeho doby. Jinak jsem tady zpravidla ve svých odkazech stručný,ale dnešní diskuze mně donutila vynést důrazně na světlo můj mužský úsudek na vaši podporu i na podporu dalších odvážných dívek sem píšících.

Návštěvník (Út, 14. 7. 2020 - 21:07)

Dobrá otázka. Přeci loni ji to Klárka neplánovane udělala někde večer u ohně až se u toho Miška počůrala jak měla silný orgasmus,ale to si myslím byla jen náhodná situace . Pak už to holky nezkoušel.

Mike (Út, 14. 7. 2020 - 21:07)

To si taky pamatuji protože to bylo netypický a velmi mně to zaujalo. Však to Klárka otevřeně řekla Liborovi a ten to přešel, že to chápe jako holčičí mazlení a to nic neukazuje že by byla jedna nebo druhá na holky. Ony mají krásný kamaradský vztah. Ono je to i tím,že je Libor o 9 let starší a už neřeší blbosti a pro Kláru je to obrovské štěstí. Moc jim to přeju.

Puluj (Út, 14. 7. 2020 - 22:07)

Ano tak to bylo. Pod tvůj odkaz se souhlasně stvrzuji také.

Tetka Bětka (Út, 14. 7. 2020 - 21:07)

Ale prdlajs, právě že u koně je to chcaní nejlepší, protože chytrému napoví a hloupého kopne...

Scatter (Út, 14. 7. 2020 - 20:07)

Nevím, jestli se to děje okolo Mimoně, ale mimoňů je tady požehnaně! Mě to naprosto irituje teda, jelikož to nemá nic společného z realitou, taková fuj přetvářka a hraní si na duševně retardované holky.

Waco (Út, 14. 7. 2020 - 21:07)

Vole, už jsi nasral i Kikinu. Čeho chceš dosáhnout? Fakt už by ses měl na to křižácký tažení vysrat. Nikdo nemůže za to, že seš vocas co naletěl falešným holkám a honil nad nima :D

Reklama

Přidat komentář