Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Po, 13. 7. 2020 - 08:07)

Libor odjel do práce a bude asi až do čtvrtka s tátou v Liberci. Tak jsem ho šla vyprovodit k autu a svou plnou pipinku jem mu na rozloučenou vypustila přímo tam,on se tím velmi potěšil a chtěl to do ruky a celou dlaní mi ji přikryl ,ale já už sem od něj zvyklá a tak jsem čůrala dál, ikdyž jsem z toho měla mokrý zadeček a vše okolo pipinky,ale bylo to moc krásné, on mi ji pak políbil a ikdyž jsme se večer pipinkovali tak by chtěl hned ještě ,ale musel odjet. Já jsem teď trochu smutná,ale zase tady mám holky a budu spinkat s nima dole. Je tu sluníčko,ale chladné ráno a tak jsem teď nahoře a píšu. Holky ráno měly ticho a jestli čůraly venku to mi uniklo,ale budou čůrání jindy. Včera večer jsme taky spolu čůraly na zahradě když sme šly od ohýnku domů a kromě Niky ,která měla malý čůrání jsme s Miškou čůraly velký proudy z pipinek,protože jsme to dlouho držely a Nika byla u ohně ještě jednou za stromem večer dřív. Mamča je stále stejná, už lépe mluví a je činorodá,jen ta noha občas ještě brní a chodí zvolna. Moje nožka ta už je skoro úplně dobrá. Libor se mi o ni skvěle staral a jednou ji pokropil čůráním,že se to bude rychle hojit a asi to taky mělo význam.

Pissík (Po, 13. 7. 2020 - 08:07)

opět jsi mě potěšila a já být Liborem,tak se neudržím, psal jsem asi dvakrát Mišce,jestli by se nechtěla kamarádit,ale neodepsala. Můžeš se jí zeptat,jestli by měla zájem? Moc děkuji.

Vendula (Po, 13. 7. 2020 - 06:07)

Ráda bych nějakou pěknou dívku při tom slyšela. Anebo i viděla, někde v přírodě třeba. Líbí se mi tato videa, užívám si to.

Sedmnáctý (Po, 13. 7. 2020 - 11:07)

Zkus stránky eroprofile , x.videos.peeingdetail a podobné

Markéta (Po, 13. 7. 2020 - 10:07)

Já mám společný zájem je mi 22, štíhlá hnědovláska, jsem od Plzně. Kolik je tobě? Mně by vyhovoval podobný věk nebo mladší cca do 18 let. Odkud jsi?

Vendula (Po, 13. 7. 2020 - 14:07)

Jen v rychlosti, budu mít 18 plavovláska štíhlá. Brno. Asi bysme si sedli ale jsme daleko. Al

Markéta (Po, 13. 7. 2020 - 17:07)

To máš pravdu to je daleko. Děkuji za reakci a přeji ti vše ok.

Scatter (Po, 13. 7. 2020 - 04:07)

Teda vy jste pitomci, 99% příspěvků tady píšou chlapi a vy nad tím honíte, už že stylu psaní jsou tři ženské nicky minimálně jedna a tatáž osoba, pravděpodobně chlap :D

Matlák (Po, 13. 7. 2020 - 11:07)

Já jsem taky chlap, scatre jako holka dáš mi čůrání? Já mám pnutí z Kláry jak ji tam do ní dál ruku,já bych měl vyteklý pnutí od tebe jako holky nebo když půjde Klará čůrat po druhý taky. Mám už velký pnutí

Natalie (Ne, 12. 7. 2020 - 21:07)

A ty se divíš? V takový situaci je holka vždycky ve stresu a většina lidí je slušných a nechá ji bez povšimnutí. A pak jsou tací,kterým se to líbí a vyhledávají podobné krizové momenty...

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 21:07)

Viděl jsem dnes čůrat holku v nouzi u silnice a nebyl jsem z toho vzrušen,protože jsem to vnímal, že je ve velkém stresu a musela. Jindy mně to nakopne,ale dnes nic. Jiná emoce,divný.

Klára (Ne, 12. 7. 2020 - 19:07)

Relaxujeme a byly jsme v Schandau a pozdravujeme. Zítra napíšu víc.

Pissík (Ne, 12. 7. 2020 - 20:07)

Taky jsem se dnes flákal,těším se na vaše čůráníčka. Hezký večer.

Viola (Ne, 12. 7. 2020 - 17:07)

Čůrala jsem se sestřenicí u ní na statku. Byly jsme za stodolu a já viděla jak má pipinku na bobečku a jak jí to proudí hodně rychle a u toho jsem dostala z pipinky taky větší čůrání. Jinak jsem čůrala jen na záchodě.

Pissík (Ne, 12. 7. 2020 - 20:07)

Violo taky super, taky piš další čůrací story!

Pulec (Ne, 12. 7. 2020 - 15:07)

Ahoj ve spolek a jak si užíváte prázdniny

Pissík (Ne, 12. 7. 2020 - 08:07)

Teď jsem myslel na vás. No úžasný, Krásný den a čůrání jako nikdy!

Klára (Ne, 12. 7. 2020 - 08:07)

Včera jsme skutečně udělaly u viaduktu loužičky a naštěstí nikdo neprojel a nejprve šlačůrat Niki a my hlídaly a hned jí z pipinky vyčůrala rychlá louže a pak Miška a ta udělala ještě větší a měla z pipinky proud víc dopředu než Niki a nakonec já a já jsem udělala taky prudký čůrání hned u cesty. Nešly jsme do svahu,ale riskly jsme to hned u cesty a nikdo nás neviděl. Večer jsme se s Liborem pipinkovali a bylo to moc hezký,on,když se teď pipinkujeme častěji tak už vydrží a nevypustí se okamžitě a umíme to i společně najednou se vypipinkovat,já taky mám někdy ze sebe mokro a včera taky a bylo to moc krásný,až jsme usnuli na chvíli v sobě spojený. Teď sedím na zápraží s ranním kafem a Miška se vyčůrat nešla,protože musí prý udělat celý bříško a tak šla na záchod a Niki hned stáhla kalhotky a čůrala a měla dlouhý čůrání,protože nedělala prudký tlak z pipinky a asi byla ještě rozespalá a pipinku neprobuzenou a navíc prý vydržela celou noc. Já jsem taky vydržela ,ale když jsem vyšla ven tak jsem musela hned a prudce, nešly mi zase rychle otevřít dveře ven a to už sem se kroutila a rukou druhou jsem si musela pipinku sevřít a zatlačit dovnitř, jinak bych už učůrávala a byla mokrá.Hned to šlo a pipinkadělala opravdu silný proud jak to chtěla rychle vše vyčůrat najednou,ale nebolelo mne to. Dnes už mám nožku dobrou, sice ještě zavázanou,Libor mi ji večer zase krásně ošetřil,ale už ťapu skoro normálně. Možná pojedeme do Schandau se vykoupat nebo vymyslíme jiný program. Včera nám paní Helenka říkala,že nás tady hedal nějaký pán s ústeckou SPZ,ale nikdo se neozval a asi to bylo v době,kdy jsme byly na kolách na výletě. Libor a mamča byli doma,ale nikdo prý nezvonil. Tak nevím. Možná někdo,kdo nás zná odtud a chtěl si jen ověřit,že tady skutečně existujeme a to mu stačilo. Zuzko už se na tebe těšíme za týden, Jak se máš?

Zuzka (Ne, 12. 7. 2020 - 09:07)

Mám se nedělně. Povaluju se a nyní dělám snídani. Mám tu někoho ,se kterým jsme se měli stejně hezky jako ty s Liborem. Dnes budu lenošit a těším se za týden moc na vás!

Robroy (Ne, 12. 7. 2020 - 12:07)

Ahoj,

krásný je vidět, jak se dvě holky anebo ženy utřou vzájemně po čůrání. Jo,a kdybyste holky chtěly nahrát audio (pouze audio mp3), jak vám to crčí a syčí, tak na mailu [email protected]. tam to klidně pošlete. Jde mi jen o zvuk. Takže jaká, kolik jí je let atd., to mě nezajímá.

Reklama

Přidat komentář