Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Viola (Po, 13. 7. 2020 - 13:07)

Čůrala jsem ráno hodně a teď taky. Měla jsem plný močák a tak jsem čůrala rychle a větší louži, ale vsákla se rychle do trávníku .

Klára (Po, 13. 7. 2020 - 12:07)

Pissíku Miška teď nechce hledat kluka jen na čůrání,ona ti sem napíše. Teď jsme poobědvaly a půjdeme na houby. Maminka počká a už se o ni nebojíme tolik na tu chvíli. Tak asi uděláme nějaký čůrání v lese a ještě se ozvu. Teď když je tady Libor píšu třeba jen jednou denně ráno,ale to neznamená,že bych na všechny zanevřela.

Vždyť (Po, 13. 7. 2020 - 14:07)

ráno odjel :-)

Libor (Po, 13. 7. 2020 - 13:07)

Nevadí, tak si užijte houbicek a budu rád za vaše loužičky.

Kaďák (Po, 13. 7. 2020 - 11:07)

Kláro, ty valíš sex bomby fakt. Kde sehnat takovou holku?

Kaďák (Po, 13. 7. 2020 - 11:07)

Ahoj holky i kluci kaďáci a čůráci, koukám je to zase počteníčko. Dííík.

Klára (Po, 13. 7. 2020 - 08:07)

Libor odjel do práce a bude asi až do čtvrtka s tátou v Liberci. Tak jsem ho šla vyprovodit k autu a svou plnou pipinku jem mu na rozloučenou vypustila přímo tam,on se tím velmi potěšil a chtěl to do ruky a celou dlaní mi ji přikryl ,ale já už sem od něj zvyklá a tak jsem čůrala dál, ikdyž jsem z toho měla mokrý zadeček a vše okolo pipinky,ale bylo to moc krásné, on mi ji pak políbil a ikdyž jsme se večer pipinkovali tak by chtěl hned ještě ,ale musel odjet. Já jsem teď trochu smutná,ale zase tady mám holky a budu spinkat s nima dole. Je tu sluníčko,ale chladné ráno a tak jsem teď nahoře a píšu. Holky ráno měly ticho a jestli čůraly venku to mi uniklo,ale budou čůrání jindy. Včera večer jsme taky spolu čůraly na zahradě když sme šly od ohýnku domů a kromě Niky ,která měla malý čůrání jsme s Miškou čůraly velký proudy z pipinek,protože jsme to dlouho držely a Nika byla u ohně ještě jednou za stromem večer dřív. Mamča je stále stejná, už lépe mluví a je činorodá,jen ta noha občas ještě brní a chodí zvolna. Moje nožka ta už je skoro úplně dobrá. Libor se mi o ni skvěle staral a jednou ji pokropil čůráním,že se to bude rychle hojit a asi to taky mělo význam.

Pissík (Po, 13. 7. 2020 - 08:07)

opět jsi mě potěšila a já být Liborem,tak se neudržím, psal jsem asi dvakrát Mišce,jestli by se nechtěla kamarádit,ale neodepsala. Můžeš se jí zeptat,jestli by měla zájem? Moc děkuji.

Vendula (Po, 13. 7. 2020 - 06:07)

Ráda bych nějakou pěknou dívku při tom slyšela. Anebo i viděla, někde v přírodě třeba. Líbí se mi tato videa, užívám si to.

Sedmnáctý (Po, 13. 7. 2020 - 11:07)

Zkus stránky eroprofile , x.videos.peeingdetail a podobné

Markéta (Po, 13. 7. 2020 - 10:07)

Já mám společný zájem je mi 22, štíhlá hnědovláska, jsem od Plzně. Kolik je tobě? Mně by vyhovoval podobný věk nebo mladší cca do 18 let. Odkud jsi?

Vendula (Po, 13. 7. 2020 - 14:07)

Jen v rychlosti, budu mít 18 plavovláska štíhlá. Brno. Asi bysme si sedli ale jsme daleko. Al

Markéta (Po, 13. 7. 2020 - 17:07)

To máš pravdu to je daleko. Děkuji za reakci a přeji ti vše ok.

Scatter (Po, 13. 7. 2020 - 04:07)

Teda vy jste pitomci, 99% příspěvků tady píšou chlapi a vy nad tím honíte, už že stylu psaní jsou tři ženské nicky minimálně jedna a tatáž osoba, pravděpodobně chlap :D

Matlák (Po, 13. 7. 2020 - 11:07)

Já jsem taky chlap, scatre jako holka dáš mi čůrání? Já mám pnutí z Kláry jak ji tam do ní dál ruku,já bych měl vyteklý pnutí od tebe jako holky nebo když půjde Klará čůrat po druhý taky. Mám už velký pnutí

Natalie (Ne, 12. 7. 2020 - 21:07)

A ty se divíš? V takový situaci je holka vždycky ve stresu a většina lidí je slušných a nechá ji bez povšimnutí. A pak jsou tací,kterým se to líbí a vyhledávají podobné krizové momenty...

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 21:07)

Viděl jsem dnes čůrat holku v nouzi u silnice a nebyl jsem z toho vzrušen,protože jsem to vnímal, že je ve velkém stresu a musela. Jindy mně to nakopne,ale dnes nic. Jiná emoce,divný.

Klára (Ne, 12. 7. 2020 - 19:07)

Relaxujeme a byly jsme v Schandau a pozdravujeme. Zítra napíšu víc.

Pissík (Ne, 12. 7. 2020 - 20:07)

Taky jsem se dnes flákal,těším se na vaše čůráníčka. Hezký večer.

Viola (Ne, 12. 7. 2020 - 17:07)

Čůrala jsem se sestřenicí u ní na statku. Byly jsme za stodolu a já viděla jak má pipinku na bobečku a jak jí to proudí hodně rychle a u toho jsem dostala z pipinky taky větší čůrání. Jinak jsem čůrala jen na záchodě.

Reklama

Přidat komentář