Reklama

plenková disciplína

Matka (Po, 7. 9. 2020 - 13:09)

Tak jsem od pátku měla doma i kamaráda jeho rodiče museli nikam odjet tak si hezky užíval v plenkách prý se mu to líbilo až moc a dnes ráno jsem ho musela vypravit do školy a dostal jednorázové pleny dry nites a odpoledne půjde už domů k sobě a já jsem mu řekla kdyby doma nikdo nebyl tak až přijde zase k nám že se o něj postarám. Teď jsem ze synem v nemocnici na kontrole na dětském oddělení a teď jdeme na řadu. Tak jsem se dozvěděla že prý ještě tak týden bude doma a plenky mám používat stále když jsem s ním byla v ordinaci tak se akorát pokadil tak jsem ho musela rozbalit a prebalit stáhla jsem punčocháče a vyvrhla bodyčko a koukla na pleny tak jsem ho otrela vlhcenymi ubrousky a dala čisté látkové pleny a zabalila zpět a špinavou plenku do igelit pytlíku měl látkové pleny a až přijdeme domů tak musím znovu rozbalit ale úplně do naha a umýt ve vaně on byl pořádně posrany tak jsem to otrela jen co šlo tak teď jsem už v autě malej stejně spí tak ho nechám a já musím stejně do zdravotních potřeb byli mi předepsané nijake pleny asi co jsem zaslechla tak 6 balení jednorázové pleny xs prý do dětských plenek ho nesmím balit říkala jsem že má největší dětské jednorázové pleny a vzala jsem i dva dudlíky pro větší děti ale i přebalovací podložky a aby mohl být i doma v punčocháčích tak se stavím kde je prodej dámských silonovych punčocháču. Ale co mi lékař řekl že ho mám trochu oholit mezi nohama aby moc nevznikla opruzeniny to tedy nevím jak mu to mám vysvětlit. No uvidím jak mi odpoví tak jsem už venku a jdu do auta s balíky plen a podložek a syn se vzbudil a ptal se kde jsem byla víš pan doktor mi předepsal nijake pleny pro tebe jednorázové a pojedeme před školu vyzvednout tvého kamaráda odvezeme ho domu a víš domu ho nemohu pustit s plenkami měl ráno dry nites a druhou si vzal s lepitky a v jednu končí víš. A zrovna volá neznáme číslo tak to vezmu a volala jeho matka jestli by ještě nevidrzel u mne tak týden až 14 dní že jsou nikde na kongresu to víte že vám ho pohlidam a víte že se váš syn občas pocurava ano tohle vím přemýšlím že bych mu nasadila pleny ale nevím jestli si pleny vůbec vezme ale vezme úplně v klidu to ta postel bude vypadat od pátku až do neděle. Jestli ho ta paní na hlídání dětí vůbec s ním vydržela no on říkal že vy jste odjeli a že nikdo uvas doma nikdo není tak zůstal u nás od pátku až do neděle a dnes ráno jsem ho vypravila do školy já no tak nevím budu muset zavolat té paní na hlídání no řeknu vám tak ho nechte u mne a nemusíte hledat paní na hlídání aspoň můj syn se bude učit s ním a vy by jste to pro mne udělala klidně stejně stojím s autem před školou tak si ho vyzvednu a půjdu s ním domů pro nijake jeho věci aby měl v čem chodit do školy jsem mu dala věci co nosí můj syn a on váš kluk do školy nechodí ne nechodí zatím protože koncem srpna musel do nemocnice na operaci slepaku tak je ještě doma. A když se vrátím k plenkam tak váš syn nosí plenky už od pátku normálně a vůbec neměl žádné komentáře proč mu dávám pleny tak to jo tedy tak jak budete chtít dlouho tak tady může být váš syn no to by dobré a mockrát vám děkuji za hlídání vždy vás budu kontaktovat co se týká jeho učení atd.

Matka (Čt, 3. 9. 2020 - 15:09)

Tak učebnice přinesl spolužák co ho zná nejvíce a to akorát zvonil když jsem syna měla na posteli nahyho akorát jsem ho přebalovala tak jsem tedy šla otevřít a jeho kamarád se mi ptal kde je v pokoji musíš chvilku počkat až ho dobalim víš řeknu ti tajemství já mu dávám dětské pleny víš no to se má já bych je chtěl taky ale svou mamku nepřesvědčím že bych chtěl občas pleny mezi nohy jelikož se občas v noci pocuravam ještě a já jsem se ho zeptala jak dlouho tady bude a on že až do večera že se dlouho neviděli jestli mne to nevadí ale kdepak jen tady klidně buď když chceš. Ale když chceš tady být tak ti klidně dám látkové pleny jestli chceš jo to bych chtěl tak pojď tedy semnou. Tak šel tedy semnou a syn se začal stydět že je nahý já mu řekla vše neboj tak to jo aby něco neřekl ve škole že mám plenky neboj on je natom úplně podobně jako ty taky se v noci pomocuje mamko mne se chtělo kadit tak jsem to udělal na tu přebalovací podložku no to vidím tak počkej já namocim plenku a ty se začni svlekat do naha když chceš taky plenky tak jsem šla do koupelny pro vodu do kybliku a pro mast a pudr a přišla jsem zpět a otrela jsem syna a vzala jsem ho pod kolena a nadzvedla a zaklonila co nejvíce za hlavu a odsunula pokadenou podložku a otrela jsem hoa ze skříně vytáhla čisté látkové pleny asi tak 4 byli složené na široko tak jak ležel na plenkách tak jsem ho namazala a pak zapudrovala a pak jsem protáhla pleny mezi nohama stáhla bodyčko a punčocháče jsem musela také vysvlect ale on je chtěl zpět tak dostal jenom silonky stejně jsem musela vysvlect bodyčko že jsem mu nedala gumové kalhotky s intexu pak jsem natáhla co nejvíce silonove punčocháče 20 denní a zpět bodyčko a byl kompletně v čistých plenek a punčocháču. A pak přišel na řadu ten kamarád chtěl to taky to samé co měl můj syn chtěl si pak vzít i svoje oblečení co měl na sobě ale já mu řekla že když tu bude do večera tak může být v punčocháčích a bodyčku klidně tak jsem je pak nechala v klidu aby si vše vysvětlili jak se věci mají. A já jsem jim šla udělat malou svacu samozřejmě do kojeneckých láhví.

Matka (St, 2. 9. 2020 - 09:09)

Tak ho pustili z nemocnice včera. Ale zároveň mi volali i ze školy prý kde je že nepřišel první den do školy a já odpověděla že byl na operaci slepého střeva a že do školy jentak nepřijde tak bude to dostávat online úkoly a učivo atd. A v nemocnici si ho chválili že tak hodne dítě ještě neviděli že tak ve větším věku se nechává úplně prebalit do čistých plenek a že vůbec neprotestuje že je nechce a podobné věci. Jak ostatní děti a krmili ho i s kojenecké láhve akorát že ho museli dát dětské postýlky jelikož s klasické postele dvakrát spadl. Ale tak pokračují dále v přebalování nosí ještě plínky doma se vším všudy vždy si řekne že chce plenky čisté když je jenom pokadeny ale má tu smůlu že já vždy poznám že to bude chtít prebalit dnes budou přeneseny učebnice a podobné věci a zbytek půjde online přes internet.

Návštěvník (Pá, 28. 8. 2020 - 22:08)

jen tak dál :-D

Matka (Pá, 28. 8. 2020 - 14:08)

Tak mi volali z nemocnice a je na dětské chirurgii měl slepé střevo ale už je po operaci musel ihned tak ho vysvlekli celého do naha mám si přijet pro jeho věci stejně ho má poblite ale byl i pokadeny a pocurany teď mne zanim stejně nepustí když je na jipce stejně má prý pleny na sobě zatím nic se neděje ale zítra budu chytřejší co bude s ním dále. Teď co se dopere pračka s plenkami už druhá a sušení tak se rozjezdu do nemocnice pro jeho věci prý mu nemám dávat pyžamo ale to co doma nosí normálně to jsou ale bavlněné punčocháče svrchnimi kalhotky a bodyčko tak mu to mám přivézt stejně bude mít i pleny v nemocnici ale dávají jednorázové pleny tak bude mít prodloužené prázdniny aspoň chvíli. Tak zítra se dozvím vše o jeho nemoci dnes tam jedu jenom z věcmi.

Matka (Pá, 28. 8. 2020 - 09:08)

Včera večer jsem musela dát mu pleny a teplé punčocháče frote měl 3 látkové pleny s gum kalhotky a kolem 3 hodiny jsem musela jít ho prebalit do čistých plenek jen jsem ho otřela jinou mokrou plenkou a dala čisté pleny teď ještě leží měl prý epilepticky záchvat tak se prostě pomocil a dnes budu radši prebalovat celý den do plenek pro jistotu ani ho nikam nebudu pouštět ven bude mít stále radši pleny na sobě bude mít jenom látkové teď mi říkal že bude chtít prebalit znovu do čistých plenek a gum kalhotek ale i punčocháče čisté pustím ho jen na zahradu takto bude aspoň na očích viden teď je prý jak pocurany tak i pokadeny tak uvidím co má plenkách jdu se podívat tak jsem se na něj koukla musela jsem ho odnést směr koupelna tam všechno sundat úplně do naha a vše do pračky a přidala jsem tam i ostatní pleny špinavé to budou tak 3 pračky látkových plen jak na to koukám pak spustím i sušičku celý den bude mít pleny s punčocháči a bodyčkem začíná ale blejt tak chvíli ještě počkám a pak pojedu k dětské lekarce to abych jela rovnou s kyblem na zvratky a na špinavé pleny má i sracku tak jsem teď mluvila s dětskou doktorkou a řekla mi abych ho přivezla ale já jsem musela říct že má pleny mezi nohama že má průjem strašný tak dobře oblecu ho a přivezu a dám mu látkové pleny a gum kalhotky bavlněné punčocháče s bodyckem přes punčocháče takto bude stejně bude v autě sedět v dětské sedačce a ještě dám obuv prestige dětské 32 a pak už jen dojít k autu a už jedu radši. Zachvili budeme u lékaře tak vydrž mamko já jsem zase posrany a pocural jsem se a koukám nejenom že pleny máš mokré ale ty celý jsi zblity. Tak jsem šla za paní doktorkou a řekla jsem jí že ho mám v autě tak ho sem privezte já ráda ale je celý mokrý ale i poblity. Tak jsem dostala jenom teploměr abych ho šla změřit a ejhle má horečku kolem 40 stupňů tak ho mám nechat v autě a přijede si záchrana služba pro něj tak ho v autě ještě vysvlecu a prebalim do čistých plenek a punčocháču aby byl čistý.

M Králík (Čt, 27. 8. 2020 - 09:08)

On si plenky nikdy nesundaval sám vždy poslušně čekal až ho budu prebalovat já sama ale přemýšlím o. Nich také ale to se ještě uvidí co mu dám minule přítel mu koupil obuv prestige dětské ale dvoje 36 a 32 a nja jsem mu dokoupila jak punčocháče tak i látkové pleny ale i jednorázové pleny jak pro mimčo tak i pro něj aby venku nebyl jen v látkových plenek teď už běhá venku a má na sobě jednorázové pleny a silonove punčocháče 20 denní s kraťasy chtěl to tak je na zahradě tak punčocháče a plenky jsou krásné vidět řekla jsem mu že kolem 12 hodiny půjde spát na dvě hodiny ale bude mít 4 látkové pleny a gum kalhotky s letním overalem aby když půjde do školy aby nebyl nastydli ještě připravím mu k obědu kaši do kojenecké láhve a v druhé bude mít Sunar 6 komplex a náhradou jsem vykoukla s okna a má v puse i dudlík na šňůrce aby mu nevypadl nikde.

Jana j (Čt, 27. 8. 2020 - 18:08)

Přesně tak. Když to chce tak ať to má. U nás kluci stále na plenkách. Oni už to maj i v papírech, že se počůrávají i pokakávají do plen
Takže do školy budou nosit jednorázové a to Tena flex super. Umí si je nasadit i vyměnit samy. Po příchodu, ale dostanou plenky typu abdl a ostatní dětské věci. Půjdou si pěkně na chvilku nejdřív lehnout a potom budou dělat úkoly a pak si hrát. Přes den teď nosí abdl jednorázové pleny, v nich maj bavlněnou osušku a body. Potom záleží na počasí. Buď jsou jenom tak a nebo když je větrno a chladno tak dostanou batolecí tepláčky a na noc maj overal. Teď ještě letní a až bude chladno tak teplákový. Když chtějí abych snímá za házela jak s batole ty, tak prosím, ale se vším všudy.

M Králík (Út, 25. 8. 2020 - 10:08)

Tak mamka jede nakoupit kolem 10 hodin říkala ale já mám jet sní ale chce mi dát jednorázové pleny se svrchnimi kalhotky a mám si prý vybrat buďto funkční Kalhoty nebo silonove punčocháče 20 denní a nebo bavlněné punčocháče a pak bych dostal bodyčko tak to tedy nevím ale asi si vezmu silonove punčocháče a funkční Kalhoty aby měla radost stejně si myslím že pak dostanu silonove punčocháče 20 denní a teplakovou kombinézu. Pleny nosím normálně stále jak látkové tak i jednorázové a nebo mi začíná dávat svrchní kalhotky do ní vloží vkládací plenku a přes ní pak separační plenku a to pak když udělám obě potřeby tak ona mne musí prebalit sám to nezvládnu vždy mi tolik naloží že chodím jak batole říkal jsem jí že mi stačí jen 3 látkové pleny s gum kalhotky ale ona říkala že to chce prostě zkusit když čeká pro mne sestřičku nebo bratříčka. A také jsem říkal mamce jestli až se něco narodí jestli mne bude dávat pleny ano podle toho jestli se budu pomocovat jak přes den i noc tak budu mít stále pleny a jiné věci dětské ale ji je prý jedno jestli prebaluje větší dítě či malé oba stejně budeme potřebovat pleny tak co prý řeším. A mamko kdo mi bude dávat pleny když ty budeš v porodnici no přítel a tvůj budoucí otec. Tak se musíš prostě odnaučit pomocovat a plenky a veškeré dětské oblečení ti dávat nebudu ale mamko ty dobře víš že to je i moje záliba nosit plenky to moc dobře vím proč asi myslíš že jsem ti začala dávat pleny když jsem tě i nachytala jak je máš na sobě. Neboj s přítelem a s tvým budoucím otcem se domluvím aby v me nepřítomnosti ti dával pleny a to i když půjdeš do školy to budeš mít jednorázové dry nites místo trenek či slipu a když přijdeš ze školy tak se celý vysvleces do naha a budou ti daný látkové pleny a gum kalhotky bavlněné punčocháče a vždy o víkendu je budeš mít celý den a noc a venku budeš mít jednorázové plenky ok mamko a jsi z noci mokrý či posrany ne mamko plinka je úplně suchá tak ti ji ještě nechám. To si mi dala včera večer 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky no to vidím co máš na sobě a až budeš chtít prebalit tak tě pak prebalim v autě až pojedeš semnou a mamko nemohu zůstat doma sám no mohl bys sám zůstat ale dám ti tedy více plenek mezi nohy abys vydržel do doby až přijedu a pleny si nebudeš sám sundavat jasný ven půjdeš až já přijedu s nákupu jinak nikoliv stejně bys ani nemohl vůbec chodit spíš by ses batolil protože ti dám více plenek. Tak jiriku tady to vypij ten Sunar s te láhve ano mamko vypiji to a mamko cítím že jsem asi mokrý ale já počkám až se i pokadis už jsem dlouho nekadil to máš pravdu vždy jsem ti měnila jen pocuranou plenku tak teď se ti určitě bude chtít kadit mamko už to ve mně nijak začíná bublat tak si lehni a pokrc nohy ať se ti lépe kadit do plenek a já jdu připravit koupelnu abych tě mohla umýt a pak prebalit do čistých plenek a punčocháču a bodyčka. A mezitím co mamka odešla tak zvonil druhy telefon já to vzal a řekl jsem prosím a ozval se můj budoucí táta a on se mi ozval kde je mamka šla připravit koupelnu aby mne mohla umýt a prebalit do čistých plenek a punčocháču a bodyčka a on když si měl jet přece sní ale já jsem řekl mamce že budu chtít radši zůstat doma ale prebalit tě můžeme kdekoliv v autě či venku přece jsi na to už zvikli to sice jsem ale já bych přeci byl doma. Tak tedy jo a mamka jde mami hovor pro tebe můj budoucí otec volá tak mamka si vzala telefon a něco si říkali a já mohl v klidu kadit do plenek až když jsem byl hotov tak mamka taky domluvila. Tak už si hotový prohlásila mamka ano už jsem tak tě tady vysvlecu celý do naha sundame pleny a punčocháče atd. A jiriku budeš muset jet se mnou budeme říkat ještě strejda ti koupil boty ale musíš si je vyzkoušet on sice ví jaké máš číslo bot ale prostě to tak je ale mami když budu pro ostudu že mám pleny na sobě neboj nebudeš strejda něco vymyslel jde teď si půjčit invalidní vozík ale dětský takže že máš plenky na sobě nikdo nic nepozná ale z vozíku nebudeš vůbec vstávat vše budeme dělat za tebe prostě ti pomáhat kdyby tě náhodou potkal nikdo ze školy tak máš menší zdravotní problémy a nemůžeš se zatím postavit na nohy tak kvůli tomu máš invalidní vozík ale i dětské bavlněné punčocháče a bodyčko a plenky ok beru na vědomí a budu ti brát sebou i náhradní pleny jak látkové a jednorázové pleny neboj vše dobré dopadne. Ano všemu rozumím........ Milé přátelé toto je přeloženo s jiného textu a něco zmysleno všechny údaje nejsou pravdivé ale některé ano.

Návštěvník (Út, 25. 8. 2020 - 22:08)

Pro jistotu bych mu dávala zamykací kalhotky, víte jak teď vám vše odkýve a pak si stejně bude ty plenky sundávat. vlastní zkušenost. A nic tím nezkazíte, jen ho donutíte k poslušnosti a pro vás jistota že je má,a v pohybu ho omezovat nebudou,.

Jana (Po, 24. 8. 2020 - 10:08)

A co mám dělat když je chce nosit jak plenky a punčocháče a jakou mají kluci nohu zajímavé je že můj syn má nohu 40 ale vejde se do 36,5 ale v zimní má o 3 až 4 čísla menší 36 jestli se nijak zmenší noha opravdu nevím teď jsem akorát ho prebalila ale punčocháče jsem mu už nedala dostal 4 látkové pleny a gum kalhotky zn. Akku jsou zavazovaci na bocích a bodyčko a kraťasy aby mohl na zahradu hraje si s ostatními dětmi ale on dělá jako kdyby nic neměl žádné pleny nebo bodyčko apod.

Jana (Ne, 23. 8. 2020 - 16:08)

Prestige obuv nikoliv bohužel má už větší nohu 40 ale ty prestige dětské ještě má do 36,5 ale jsou tak vytahle že mu ještě jsou což se divím před chvílí přišel z venku ale celý komplet mokrý a pocurany že měl jednorázové pleny ale byli sylnejsi tak stačila jen jedna a teď jsem ho prebalila do čistých látkových plen a má i silonove punčocháče doma které chtěl tak jsem muvyhovela teď do kojenecké láhve jdu připravit mléko aby měl co pít a v puse už dumla i dudlík ale koupila jsem ortonoticky je pro děti co mají už zoubky aby se jim nekazili při klasickém dudlíku.

Marta (Ne, 23. 8. 2020 - 18:08)

Punčocháče bych fakt nedávala. Bude mu v tom strašné horko. U nás kluci i nadále chtěj a mají pleny. Když jsou teď doma, tak dostanou abdl jednorázovou a tričko. Plena He pěkně aspoň vidět a hned poznám kdy už je potřeba jí vyměnit. Rozhodně je nepřebaluji hned po prvním počůrání. Když se pokadí, tak to je samozřejmě hned přebalím. Na spaní po obědě mají body a na noc lehounký overal. Co se týče jídla, tak něco už chtějí jen tak, ale ještě stále vyžadují i lahvičky. A to hlavně ráno. Po probuzení jim dám lahvičky s kaší do postýlek a nechám je ať vše spořádají. Potom ještě chvilku leží a většinou se přitom vykadí do plen. Potom je přebalím a buď jdou ven a nebo jsou doma. Záleží na tom jak je venku. Když blbnou v bazénu doma, tak je nechám běhat nahatý. Máme domek kousek od vesnice, takže není nic vidět.

Návštěvník (So, 22. 8. 2020 - 22:08)

hlavně že mu to dáváte sevším všudy , i boty prestiže.

Jana (So, 22. 8. 2020 - 19:08)

Tak jsem začala používat zase pleny na kluka měla jsem už toho dost každé ráno mokrá postel ale i on tak ráno vstal a byl celý mokrý tak jsem mu říkala že mu dám pleny a on dobře mamko aspoň se dobře a konečně vyspím ale co jsem se divila tak vůbec neprotestoval že dostane pleny že jsem ty pleny ještě schovala ale teď nevím jestli mu ještě v 10 letech vůbec budou jsou to 70x70 tak uvidíme tak se šel umýt vysvlekla jsem zatím postel pod prostěradlo jsem mu dávala igelit po celé délce matrace tak když přišel s koupelny tak úplně nahý a sebou si vzal mast indolonu tak si tady zatím lehni na ten igelit já mezitím slozim 4 látkové pleny a dám ti je. A zeptám se ti nechceš dávat pleny jenom na noc a ráno a odpoledne budeš bez plen ne mamko když už jsem nahý tak mi plenky prosím dej tak tedy ti plenky dám ale 4 látkové s gum kalhotky a bodyčkem a takto budeš celý den v plenkách ano mamko souhlasím budu radši mít plenky než abych měl mokré prádlo tak Honzík teď tě namazu masti nadzvednu ti nohy pod koleny a vložím pod tebe pleny a prelnu mezi nohama máš je složené na široko pak ti skusim dát i gumové kalhotky a zapnu ti je i s plenkami a potom dostaneš bavlněné punčocháče ty ti ještě jsou a teprve potom dostaneš bodyčko ano mamko se vším všudy souhlasím a odpoledne budeš doma a já půjdu koupit jednorázové pleny a dudlík a kojeneckou lahev mamko to chceš se mne udělat kojence ano přesně tak a prebalovat mne budeš také jasně že jo nebo se prebalis sám a co když se mi bude chtít na velkou tak máš přece pleny to můžež udělat obě potřeby do plenek tak to jo tak jo souhlasím se vším úplně a děkuji ti moc za vše co pro mne děláš. Nechám se prebalovat jako kojenec se vším všudy.

Návštěva (So, 22. 8. 2020 - 19:08)

Tak kluci si boty nevybrali ani nike Adidas Vans či prestige vše měli jen buďto větší nebo menší ale jaké mají čísla tak neměli a pak jsem snimi procházela kolem oddělení pro menší děti tak to byli pleny a punčocháče atd hlavně si vybrali jaký dudlík a kojeneckou lahev chtějí tak teď snich nedostanu ani jedno slovo mají dudlíky oba už jsou i prebaleny v plenkách mají dvě látkové pleny a jednorázové plenu přes dvě látkové ale dala jsem jim i gumové kalhotky zn akku zavazování na bocích a vzala jsem i silonove punčocháče menší 1 patery a dvojky to samé aby nenosily bavlněné batoleci. A vzala jsem i sušené mléko to mohu aspoň rozmixovat s jablkem či banánem nebo piškoty mám už připravený dvě kojenecké láhve kdyby dostali později hlad docela dost to zasiti jak jsem měla 10 plinecek sebou tak jsem jich použila 6 v obchoďáku je výhoda že tam jsou přebalovací místnosti tak jsem je tam mohla aspoň prebalit ale dala jsem každým dvě jednorázové pleny na sebe dnes bylo trochu chladno tak si vzali tepláky a punčocháče silonove 20 denní chtěli to tak jsem je i to oblékla.

A (So, 22. 8. 2020 - 15:08)

Nosíte pleny a punčocháče a jiné dětské oblečení jako mimino či batole.

Návštěva (Čt, 20. 8. 2020 - 15:08)

Tak to má dobrý takto se o něj starat kolik mu je let vůbec. Mám taky ten alarm vždy musím dát plenky a připevnit ten alarm ale to se člověk musí vůbec nevispim jak já matka tak i syn ten nejmladší ho právě má a když to udělá tak stejně musím vyměnit pleny tak uvažuji že alarm vrátím kamarádce její dceři to prý pomohlo ale asi po dvouch letech vždy po obědě si musí lehnout protože že se kvůli tomu nevyspi řekl mi až mu dávám pleny normálně bez alarmu stejně ho má vždy na noc ale přes den je bez něj ale stejně má jen pleny má 2 látkové pleny a jednorázové pleny místo gum kalhotek on to takhle chce tak přes ně dám bodyčko s krátkým rukávem a na noc s dlouhým rukávem ale i nohavice jsou dlouhé dřív jsem musela dávat pyžamo a pak bodyčko náhodou jsem narazila na něj ale co jednou ho to přejde jen si přeji aby nezačal nosit plenky i mladší syn. Ale jednou jsem měla větší spotřebu plen jak jednorázovék tak i látkových plen já si myslím že si je musel brát tajně kdyby jsi řekl že chce plenky tak bych ho přeci neukousla ale teď bez nich zeptám se syna který ještě spí tak až se probudí tak se ho optam musím mu sundat pleny stejně bude asi pomoceny a pokadeny má už týden průjem a dám mu jenom jednorázové pleny a nebo ho nechám jen nahyho aby vetral takto ho nechám do večera pak si může vybrat wc nebo nočník. Tak se už probudil a zeptala jsem se ho jestli cítí něco v plenkách a řekl že ano je prý mokrý ale i pokadeny tak jsem mu rozepla bodyčko a koukla rovnou na obsah pleny a zeptala jsem se jestli bude chtít čisté pleny a on říkal že radši jo kvůli tomu průjmu no víš chtěla jsem tě nechat nahyho abys trochu vetral ne mamko radši mi plenky dej ale si hodná že si mi to nabydla. A teď budu chtít slyšel pravdu nebral si tvůj brácha náhodou tajně pleny protože jsem zjistila že minulý týden byl velká spotřeba jednorázových plen a to tě přeci prebaluji jenom já no mamko neměl bych ti to říkat ale je to tak bral si tajně. Nemám jednorázové pleny na pocitane když mám ve skříni na hromadce tak to je poznat ale kdyby něco řekl že chce také pleny tak hlavu mu přeci neutrhnu. A bodyčko ti také sundam dám ti dlouhé tričko aby pleny nebili vidět na zahradě a mami mohu do bazénu no tak pojď sem dám ti tedy jiné pleny půl ups ty jsou do vody a nebo plavky jsou pro děti co noseji pleny a pošli jsem brasku prosím tak jsem tady nevíš náhodou něco o plenkách o minulém týdnu taková velká spotřeba jednorázových plen nebyla no mamko má teď jeden problém já jsem se asi pokadil no cítím tady něco takového tak pojď půjdeme do koupelny a kouknu na to tak jsem ho musela dát do vany a sundala kalhotkove plavky ale to nadeleni v nich tak se osprchni a projdi do pokoje dám ti taky pleny tak se umyl od vyklalu a pak přišel a pak jsem se optala jestli se ještě bude koupat v bazénu a on řekl že už ne měla jsem na posteli 3 látkové pleny a jednorázové pleny a jak jsem tu jednorázovku vyndala tak to s něj vypadlo že si vzal asi 6 jednorázovek ale tajně si je dával sám tak ti dám 3 látkové pleny s gum kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyckem to máš takový malý trest ale mami když se v punčocháčích a bodycku upeču tak si mohl říct klidně já bych ti hlavu neutrhla. Tak kluci dnes ne ale zítra půjdeme něco nakoupit do školy a mamko to nám budeš dávat pleny i do školy nebudu ale jen co sní přijdete tak se vysvlecete do naha a dám vám pleny ale do školy jí klidně můžete dostat taky jestli budete chtít mamko potřeboval bych nové boty no to až zítra ráno až se probudíte a po snídani je odjezd směr město ale kluci budete mít pleny na sobě jednorázové a deset plenek vezmu sebou s vlhčenymi ubrousky a větší podložku na přebalování. A mamko chtěl bych radši obuv prestige dětské nebudu vás do ničeho nutit boty si vyberete vy jaké chcete. A k večeru budete mít kaši v kojenecké lahvi děti co nosí plenky a veškeré dětské oblečení tak používají i ostatní věci jako dudlík a kojeneckou lahev.

Otec 2 (St, 19. 8. 2020 - 11:08)

Neblbnete pleny ano ale punčocháče mu dávat je blbost když se vám upeče v těch punčocháčích dejte radši bodyčko kluk se aspoň neupece ale když je chce nosit tak jenom na noc ale klidně slabé silonove punčocháče nejdříve bych dal látkové pleny zavazovaci gumové kalhotky pak punčocháče silonove 20 denní a potom bodyčko. To můj syn to takhle nosí přes léto silonove punčocháče a přes zimu normální bavlněné punčocháče máme ho ve střídavě péči když ho má bývalá manželka tak on používá alarm ale stejně mu musí dát pleny jednorázové tak to mu může dávat pleny rovnou ale když je u mne tak má pleny normálně dávám přednost latkovym plenkam jak starší provedení tak v novějších ale právě když je venku tak má ty nové látkové pleny místo jednirazovek ale záleží jak kdy si řekne že chce plenky i venku ale většinou je úplně bez pleny venku ale jen občas.

Návštěva (Ne, 16. 8. 2020 - 11:08)

Tak jsem mu koupila už normál bavlněné punčocháče a když je doma tak mu dávám jenom látkové pleny a ven jednorázové pleny teď za půl hodiny si musí lehnout na tři hodiny teď jsem ho musela jít prebalit do čistých plenek a dostal overal jak chtěl on dala jsem 6 látkových plen chtěl je taky a k obědu má u postele připravenou koj láhev s kaši a teď musím ještě prebalit dceru a ta dostane 3 látkové pleny s gum kalhotky s bodyckem.

Reklama

Přidat komentář