Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 8. 7. 2020 - 16:07)

Holka,co tohle dovolí si tam nechat sahat při chcaní, je štětka, nic jiného

Návštěvník (St, 8. 7. 2020 - 16:07)

Ale no tak....naopak je tolerantní dívka.

jj (St, 8. 7. 2020 - 17:07)

tolerantní davajka. A existují takové i ve skutečnosti.

Pissík (St, 8. 7. 2020 - 16:07)

Teda některý zkušenosti fakt hustý, jen si to představit....

Návštěvník (St, 8. 7. 2020 - 15:07)

Souhlasím.

Matlák (St, 8. 7. 2020 - 14:07)

Já už mám holky znovu pnutí. Dáte mi čůrání?

Návštěvník (St, 8. 7. 2020 - 12:07)

Tak myslím na Violu,snad ten kluk bude normální, když je ona naivní. Jestli píše že půjde na schůzku nevyčůraná,teda já bych naopak šla prázdná a pak by se teprve později vidělo. Takhle bude muset brzy někam a kdo ví jak to dopadne.

Matlák (St, 8. 7. 2020 - 09:07)

Klárko ja měl tak na tebe pnutí,že vyteklý bylo u Misky a tebe já uhonil ani na violu neudržel počkat nešlo.

(St, 8. 7. 2020 - 10:07)

přestaň psát. Je to nesmysl celý od začátku do konce.

Návštěvník (St, 8. 7. 2020 - 14:07)

Libor je na tom tady závislý, ten toho jen tak nenechá.

Mike (St, 8. 7. 2020 - 14:07)

Asi ne,ale navazují tady další zajímavé zkušenosti jiných kluků. Holek,co sem píšou zase tolik není.

Návštěvník (St, 8. 7. 2020 - 09:07)

Hlavně, aby Viola nenaskočila na lep nějakýmu podivnýmu týpkovi. Violo bojím se o tebe,a co tví rodiče? Vědí s kým se potkáš?

Tom (St, 8. 7. 2020 - 08:07)

Mám kámošku a včera jsme šli ze Šárky vpodvečer a ona mi pošeptala,že chce někde nutně čůrat, já j iřekl,že já taky a pojď,zmizíme někde stranou. Došli jsme na skryté místo a já začal opravdu hned čůrat. Ona byla trochu zaražená a viděl jsem,že neví co má dělat. Přešlapovala a dávala nohy k sobě a držela si kalhotky jako že je stáhne a bude taky,ale chvíli nejistě ještě přemýšlela a pak už to bylo rychlý, kalhotky ihned dole, sedla na bobeček a hned z ní prudce čůrací pramen. Trochu ji zadek zahalovala sukýnka,ale z pipinky to bylo vidět,že ji šel proud hodně před ní . Ona se asi styděla,protože se dívala na druhou stranu a když se vyčůrala byla trochu zakřiknutá. Tak jsem ji povzbudil a dal ji pusu a ona se mi přiznala,že čůrala s klukem vůbec poprvé,ale nechěla se počůrat , nevydržela by to.

Ivoš (St, 8. 7. 2020 - 13:07)

Tome já jsem zažil už dost dávno toto: bylo mi tehdy šestnáct a té holce o rok méně, svatba v kostele v Jabluňkově mé sestry. Holka byla moje kámoška že sousedství a jí se chtělo hrozně čůrat a tak jsem s ní krátce před koncem obřadu odběhl ven a zavedl jí za kostel z druhé strany,ale ona už tam sama za rohem u zdi nemohla vydržet a vyhrnovala sukni a spěšně stahovala punčocháče s kalhotkama a vůbec neřešila moji přítomnost ,okamžitě z ní vytryskl rychlý proud ,já se neudržel a dál jsem ji tam do pipinky ruku,ona čůrala dál,jen jsem ji něco řekl,že je to krásný a že to od ní moc chci počůrat takto a pak jsem byl jak šílený, ještě jsme spolu zmizeli na hostině dvakrát na bezpečné místo a udělali jsme to čůrání ,já ji nakonec pak připravil o panenství po posledním jejím vyčůrání. Zmizeli jsme spolu na pokoj,kde jsme měli ubytování a oba jsme to chtěli,já víc, držel jsem se,ale stejně jsem ji pipinku naplnil skoro hned jak jsem byl v ní. Chodili jsme spolu pak ještě skoro dva roky ,pak se odstěhovala.

Martina (St, 8. 7. 2020 - 14:07)

Teda udělat to mně, dostal bys pár facek. Sahat holce při čůrání mezi nohy je svinstvo !

Mike (St, 8. 7. 2020 - 15:07)

Normálně asi ano,ale když je to tak vzrušující, ber to trochu i z té párové a sexuální stránky.

Martina (St, 8. 7. 2020 - 15:07)

Pro mně je to neakceptovatelné. Jsem asi jinak vychovaná. Sorry.

Milan (St, 8. 7. 2020 - 14:07)

Když jsem se chtěl dívat jak moje holka čůrá u stromů a sedl jsem si blízko k ní,tak mi dala svou dlaň před oči , abych neviděl jak čůrá, ale stejně jsem viděl jak to z její kundičky jde proudem ven všechno až do konce. Omluvil jsem se,ale příště už nebyla proti a vyčůrala se ikdyž jsem se díval zblízka. Ruku jsem se neodvážil ji při čůrání tam dát. To až o hodně později.

Pissík (St, 8. 7. 2020 - 08:07)

Klárko a Miško skvělý! A viadukt,to se těším taky!

Janek (St, 8. 7. 2020 - 07:07)

Violko já už nemohl dospat a těším se na naše dnešní setkání. Napíšeš mi jak jsi ještě čůrala třeba ráno ted?

Reklama

Přidat komentář