Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Katka (Po, 6. 7. 2020 - 08:07)

Pokud si dá Niki tampon a jen běžný průběh měsíčků, tak do vody klidně ano. Je vhodné jej ale ,měnit častěji tak jednou za dvě hoďky a problém to není. Samozřejmě dodržovat základní hygienu,je li možné, při výměně tamponu se dole mezi nohama osprchovat a osušit a nemočit v bazénu do vody,což je jasné pro každého..

Fido (Po, 6. 7. 2020 - 01:07)

Tak z Nikolky už je slečna :) Moc ji na dálku zdravím a přeju jen samé radosti. Naší "malý" teď bylo 11 let a podle ní si představuju podobně i NIki. Je to taky takové mazlivé zvířátko, všechno silně prožívá a prý si jeden čas přála, aby se jmenovala Nikola. Nenosí copánek, vlasy si češe rovně a má je teď asi tak k lopatkám.

Puluj (Ne, 5. 7. 2020 - 23:07)

Skvělý soft piss. Děkuji za navigaci Kláro a ostatní.

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 22:07)

Souhlasím s tebou. Navíc holky jsou dost věrohodné a lepší než znásilňovat venku si, jak píše Matlák "uhonit vyteklý" doma. (Mně se to fyzicky netýká,jsem žena).

Mike (Ne, 5. 7. 2020 - 17:07)

Večer má kámoš narozky a budou tam i holky. V koutku duše si přeju nějakou nejen na sex, ale velmi bych rád okusil jako Libor přímý vychání z holky z její prcinky mně do pusy a klidně to vypiju,to musí mít krásnou holčičí sexy chuť! Ještě jsem to nikdy nezkusil, držte mi proto pěsti. Jestli to vyjde,tak bomba a nenechám si to pro sebe.

H.A. (Ne, 5. 7. 2020 - 18:07)

Neskutečný. Mokrej oral piss je Boží. Partnerku si musíš vychovat a naučit je různý techniky. Pro začátek je úspěch,když ti umožní spolu chcát. Pokud bude trochu opilá,budeš to mít snadnější.

Todd (Ne, 5. 7. 2020 - 17:07)

Čůrejte,čůrejte!

Matlák (Ne, 5. 7. 2020 - 14:07)

Dáte mi holky čůrání? Já mám pnutí z violý a jestli jako Majka je jako holka jak čůrá v lese taky pnutí i z Kláry a Myfky. Která bude teď první já čekám na její čůrání já rychle musím ho uhonit aby byl rychle s ní vytečení.

Klára (Ne, 5. 7. 2020 - 13:07)

Niki s námi nešla na houby. Je sice v pohodě, ale spíš se drží doma,je to pro ní nová věc. Našly jsme hodně hub i dnes a udělaly jsme loužičky jednou pod takovou malou skálou .
Nejvíc čůrala Majka a Miška,já jen málo protože jsem musela ještě doma i na to druhý. Budeme houbičky čistit a sušit.Teď Libor nás zve na oběd,on s maminkou vařil a je skvělej!

Bibi (Ne, 5. 7. 2020 - 19:07)

Holky pozdravuji na chaloupku. Co děláte? Grilujete nebo jste v hospůdce? Já jsem doma,ale taky půjdu se sousedkou posedět na vínko.

Pozorovatel (Ne, 5. 7. 2020 - 10:07)

No na některý věci by si Libor měl dát pozor. Už jednou ho zetkař označil.

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 11:07)

Libor? Ten od Kláry? Ten je dospělej a pracuje. Asi myslíš jiného. Nebo toho jak se tady občas mihnul a hrál si na autora. Pak asi rozumím.

Šišmiš (Ne, 5. 7. 2020 - 10:07)

Holky dáte ten viadukt v Mikulášovicich?

Klára (Ne, 5. 7. 2020 - 08:07)

Ségra před chvilkou přiběhla za mnou celá vyklepaná s rukou od krve a hned mně táhla do koupelny. Dostala totiž poprvé holčičí dny a ikdyž ví ,jak to třeba funguje u mně,stejně z toho byla vyplašená. Tak jsem ji osprchovala a ona si pipinku vysušila a dostala na to ty správný hygienické pomůcky. Miška je teď s ní a ona to Niki dá myslím v pohodě. Mamča to ješte neví,ale řekneme ji to a to nebude problém a Liborovi to může být jedno. Když mám holčičí dny já tak je decentní a v pohodě taky. Jdeme se nasnidat,Majka už napsala,že jede,tak tady bude brzy.

Z (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

Z

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

jsem pedagožka a tak mi Zetko vysvětli,co je závadného na tom, že někdo má první měsíčky . To by se potom nesmělo psát o ničem. Naopak zde Klára popsala i techniku jak se s tím vypořádat i psychicky a to je dost zásadní poradenství pro další vrstevníky,kteří třeba nemohou tyto věci probrat doma s rodiči a podobně. A důrazně tě žádám o vysvětlení!

Karel (Po, 6. 7. 2020 - 22:07)

Jestli je to jak píšeš tak já bych taky rád věděl.

Kikina (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

No nesmí se prostě psát o ničem. To je ta dnešní "svobodná a otevřená doba"

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

Nechám vypracovat na toto odborný znalecký posudek a s jeho závěry vás seznámím.

Zuzka (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

Pozdravuji holky na chaloupku a přeji hezký večer! To Z jsem nepochopila, jestli je to jako,že závadný vklad tak pak souhlasím s Návštěvníkem, že je to hloupost. Naopak osvěta v této rovině je na místě.

Reklama

Přidat komentář