Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 22:07)

Souhlasím s tebou. Navíc holky jsou dost věrohodné a lepší než znásilňovat venku si, jak píše Matlák "uhonit vyteklý" doma. (Mně se to fyzicky netýká,jsem žena).

Mike (Ne, 5. 7. 2020 - 17:07)

Večer má kámoš narozky a budou tam i holky. V koutku duše si přeju nějakou nejen na sex, ale velmi bych rád okusil jako Libor přímý vychání z holky z její prcinky mně do pusy a klidně to vypiju,to musí mít krásnou holčičí sexy chuť! Ještě jsem to nikdy nezkusil, držte mi proto pěsti. Jestli to vyjde,tak bomba a nenechám si to pro sebe.

H.A. (Ne, 5. 7. 2020 - 18:07)

Neskutečný. Mokrej oral piss je Boží. Partnerku si musíš vychovat a naučit je různý techniky. Pro začátek je úspěch,když ti umožní spolu chcát. Pokud bude trochu opilá,budeš to mít snadnější.

Todd (Ne, 5. 7. 2020 - 17:07)

Čůrejte,čůrejte!

Matlák (Ne, 5. 7. 2020 - 14:07)

Dáte mi holky čůrání? Já mám pnutí z violý a jestli jako Majka je jako holka jak čůrá v lese taky pnutí i z Kláry a Myfky. Která bude teď první já čekám na její čůrání já rychle musím ho uhonit aby byl rychle s ní vytečení.

Klára (Ne, 5. 7. 2020 - 13:07)

Niki s námi nešla na houby. Je sice v pohodě, ale spíš se drží doma,je to pro ní nová věc. Našly jsme hodně hub i dnes a udělaly jsme loužičky jednou pod takovou malou skálou .
Nejvíc čůrala Majka a Miška,já jen málo protože jsem musela ještě doma i na to druhý. Budeme houbičky čistit a sušit.Teď Libor nás zve na oběd,on s maminkou vařil a je skvělej!

Bibi (Ne, 5. 7. 2020 - 19:07)

Holky pozdravuji na chaloupku. Co děláte? Grilujete nebo jste v hospůdce? Já jsem doma,ale taky půjdu se sousedkou posedět na vínko.

Pozorovatel (Ne, 5. 7. 2020 - 10:07)

No na některý věci by si Libor měl dát pozor. Už jednou ho zetkař označil.

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 11:07)

Libor? Ten od Kláry? Ten je dospělej a pracuje. Asi myslíš jiného. Nebo toho jak se tady občas mihnul a hrál si na autora. Pak asi rozumím.

Šišmiš (Ne, 5. 7. 2020 - 10:07)

Holky dáte ten viadukt v Mikulášovicich?

Klára (Ne, 5. 7. 2020 - 08:07)

Ségra před chvilkou přiběhla za mnou celá vyklepaná s rukou od krve a hned mně táhla do koupelny. Dostala totiž poprvé holčičí dny a ikdyž ví ,jak to třeba funguje u mně,stejně z toho byla vyplašená. Tak jsem ji osprchovala a ona si pipinku vysušila a dostala na to ty správný hygienické pomůcky. Miška je teď s ní a ona to Niki dá myslím v pohodě. Mamča to ješte neví,ale řekneme ji to a to nebude problém a Liborovi to může být jedno. Když mám holčičí dny já tak je decentní a v pohodě taky. Jdeme se nasnidat,Majka už napsala,že jede,tak tady bude brzy.

Z (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

Z

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

jsem pedagožka a tak mi Zetko vysvětli,co je závadného na tom, že někdo má první měsíčky . To by se potom nesmělo psát o ničem. Naopak zde Klára popsala i techniku jak se s tím vypořádat i psychicky a to je dost zásadní poradenství pro další vrstevníky,kteří třeba nemohou tyto věci probrat doma s rodiči a podobně. A důrazně tě žádám o vysvětlení!

Karel (Po, 6. 7. 2020 - 22:07)

Jestli je to jak píšeš tak já bych taky rád věděl.

Kikina (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

No nesmí se prostě psát o ničem. To je ta dnešní "svobodná a otevřená doba"

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

Nechám vypracovat na toto odborný znalecký posudek a s jeho závěry vás seznámím.

Zuzka (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

Pozdravuji holky na chaloupku a přeji hezký večer! To Z jsem nepochopila, jestli je to jako,že závadný vklad tak pak souhlasím s Návštěvníkem, že je to hloupost. Naopak osvěta v této rovině je na místě.

Zuzka (Ne, 5. 7. 2020 - 10:07)

Klárko o sestru se neboj,poprvé je to vždycky něco nečekané a nové. Kdyby ji bylo nedobře, tak ji nech odpočívat. Já to tak neměla, ale pamatuju si,se jedna holka na střední to měla s bolestmi a jednou dokonce odpadla nebo zvracela, ale to jsou výjimky. Neboj, ona to zvládne. Pozdravuju vás všechny,včetně Majky,kterou sice neznám, ale taky ti tady dříve vyjadřovala podporu.

Klára (Ne, 5. 7. 2020 - 07:07)

Šla jsem se ven vyčůrat s plnou pipinku a hned jsem to pustila do trávy a přišla Miška a Niki a udělaly to samé se mnou. Niki čůrala hodně a nemohl a dočůrat, když už to bylo , za chviličku jí z pipinky tekl další mírný pramínek a pak ještě dvakrát, Miška ta se rozčůrávala z malého pramínku rychle do silného prudkého a já z pipinky měla od začátku normálně rychlý proud hned jak jsem stàhla kalhotky a nějaká kapička už byla i do kalhotek, ale stihla jsem je stáhnout prakticky ještě včas než ze mně vystříklo hlavní čůrání. Půjdu zkontrolovat maminku a udělat pro nás snídani.

Pissík (Ne, 5. 7. 2020 - 08:07)

Krásné ráno holky,i pro mně díky vám!

Reklama

Přidat komentář