Reklama

Je orální sex nevěra ?

Monika (St, 26. 2. 2020 - 16:02)

To není nevěra, udělá mu to dobře a mě se to líbí. A když ta jeho holka nemá nic proti, tak proč ne. Při narozkách jsem mu to udělala a všichni ještě fandili včetně té jeho holky a mého kluka. To jsme potom ještě hráli tu známou flašku a kdo si koho vytočí, tak tomu ho vykouří nebo vylíže. Nejvyšší level bylo, že si kluci vytáčeli, kterou kdo ošuká a s kým stráví noc. To už jsme stejně tak rozdovádění, že je to každému jedno, kdo s kým.

Abe (Po, 24. 2. 2020 - 22:02)

Pravda, pokud jsi, když to na něho přijde vždy k dispozici a pokud ano, máš na to náladu. Vztah, nebo maželství je složitá záležitost i v sexu. Jestli drží pohromadě, tak jedině díky toleranci. Jsem téměř půl století ženatý s jednou a určitě jsme se oba "nemodlili", ale rodina je posvátné místo a nadevše. Pokud to takto funguje, je vše v pořádku. Porostě jsme oba dělali, že o tom nevíme a občas si pro jistotu vyznali lásku. Manželka mi řekne, že měla věrší ptáky než mám já a já na to : "Přeju ti to". Nedávno jsem jí vyprávěl jak jsem s lékařkou řešil mou častou, neočekávanou erekci. Pochopitelně jsem se dozvěděl, že v mém věku by mě a mé partnerce, měl každý jen závidět a že je to důkaz dobrého zdraví. Manželka z toho měla radost, i když je znepokojena, že se mi to stává mimo domov. Připouští mne velmi vzácně, protože jí to vysiluje, ale v časté onanii mne podporuje. Takový je život.

Ondřej 21 (Po, 24. 2. 2020 - 16:02)

Tak věk 19 až 21, je to o pobavení se. Proč v tom holkám bránit? Že se prohodí a hrají si? Takhle je to lepší. Časem to třeba skončí, za 10 let to bude asi vypadat divně. A kdo závidí, tak bude tvrdit, že je to výmysl, no klasika. Zase jiný kamarád mě vypravoval, co se děje na vysokoškolských kolejích, tak ta naše 4 je nic. Nejvíc divoké jsou ale holky, co ty dovedou, že občas jen nechápavě kouká.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 20:02)

To určitě

Ondřej 21 (Po, 24. 2. 2020 - 13:02)

Co se staráš, byls u toho? Známe se všichni čtyři dost dlouho a dobře, že nám to problém nedělá. A proč by jsme se nepobavili? Možná by ses divil, kolik lidiček si zařádí a s mnohem větším odvazem, než my čtyři. Ale vidím, že sem opravdu nemá cenu nic psát. Běž si pohonit.

Návštěvník (Po, 24. 2. 2020 - 15:02)

Takže ty 1. Vypni ten noťas 2. Vypni ten noťas 3. vypni ten noťas…...pak dlouho nic a 4. najdi si babu

Ondřej 21 (Po, 24. 2. 2020 - 15:02)

Moc pobavilo :-))))

Kamil (Ne, 23. 2. 2020 - 09:02)

Orál neberu jako nevěru je to jen příjemné odsemenění.

Ondřej 21 (Ne, 23. 2. 2020 - 10:02)

Jsem stejného názoru. Dobrá zábava je to při dlouhých cestách třeba autem. To se holky začnou nudit a jdou na to. S kámošem se někdy prohodíme v řízení a já si jdu odpočnout dozadu. Poprvé to bylo tak, že relaxuju, zavřené oči a najednou cítím ruku v rozkroku, otevřu oči a koukám, jak se mi na něj dobývá kámošova holka. Ta moje holka to z přední sedačky sledovala. Vykouřila mě až do konce a část mého sperma předala mojí holce. Obě z toho měli hroznou srandu. Já byl spokojený a kámoš jen prohlásil něco jako že nevědí, jak by se už vyblbly. Na oplátku jsem ji vylízal. V cíli cesty a po ubytování jsem ji druhý den tajně ošukal. Nevím jestli si to holky řekli, ale ta moje vlezla večer do postele ke kámošovi a ta jeho ke mě a co následovalo je asi jasné. Střídali si nás celých 14 dní. Od té doby už fungujeme bez zábran. Zvláštní, co dokáže udělat jedna dlouhá cesta a 14 dní společného pobytu v jednom bungalovu. U tohohle se snad ani žárlit nedá, to by musel být každý pěkný idiot.

Abe (Ne, 23. 2. 2020 - 00:02)

Nevěra je neshoda, nebo nedohoda určená žárlivostí nebo intolerancí.

luci (Pá, 21. 2. 2020 - 13:02)

Omlouvám se,to jsem nenapsala já, někdo mi ukradl fine.

I45 (Po, 6. 1. 2020 - 14:01)

Jj

Alča (Po, 6. 1. 2020 - 13:01)

Nedělejte z toho takové drama. O víkendu jsem jednomu klukovi kouřila a druhý mě lízal a najednou šup a už jsem ho měla v pipině od toho co lízal. Ani jsem nestihla protestovat, jak jsem ho měla v puse od toho prvního. Nechala jsem ho, ať to už tedy dojede a kouřila dál až do konce. Ten můj kluk jen se zájmem přihlížel a nic neříkal a ani potom na to nijak nereagoval a to je do mě úplně zblázněný.

Dita (Po, 6. 1. 2020 - 13:01)

a to se takovým klukem chlubíš? Tomu se neříká zbláznění, ale blbost.

Alča (Po, 6. 1. 2020 - 14:01)

Trhni si. Žijeme si podle svého. Dostatečně mu to vynahradím a nijak mu nezakazuji, aby si to nerozdal s tou druhou holkou, co je v partě. Nebudeme si něco vyčítat kvůli sexu, když je to tak příjemná zábava a potěšení. Nejsme důchodci.

Fany (Po, 6. 1. 2020 - 18:01)

Důchodci nejste, jen nezodpovědné štětky,co dají komukoliv. Morálka ...hovno, odpovědnost ....hovno, jen mrdat a mrdat, hovada sjetý!

Alča (Po, 6. 1. 2020 - 18:01)

Tak sjetý nejsme, to si to potom moc neužiješ a neprožiješ ty pocity a je ti všechno jedno. A dělat jim jen panu s třemi otvory, které je vše jedno nechci. A je rozhodně lepší, když mi to dělají dva nebo tři kluci než jeden. A když je možnost, tak proč toho nevyužít? Kdo to nezažije, ten nepochopí. Jen se bavíme a užíváme si. A komu se to nelíbí, tak je to jeho problém.

Návštěvník (Po, 6. 1. 2020 - 00:01)

Karel přijde domů a řekne-tak jsem ji Máni pěkně vylízal.A manželka na to-no hlavně že nic víc,tak si umej ruce a pojď k večeři.To přece musí vadit každému,to je snad horší než zásun

Hanka (Po, 6. 1. 2020 - 13:01)

Tak to jsi chlapče mimo mísu diskuze. Tady se totiž až dosud o manželství nemluví. Jen se to tu hemží příteli a přítelkyněmi, ale ještě jsem se nedočetla, že by si někdo nebo některá tuhle užívající si přítelkyni nebo mlčícího přítele vzal nebo vzala. Tedy pokud tu minulost nezamlčela či nezamlčel.

Evík (Po, 6. 1. 2020 - 12:01)

Tak to nevadí a horší než zásun to není. Mě ji vylížou v kanclu každou chvíli, jsme tam s kolegou sami a všichni se ráno rozjedou po kšeftech. A tak buď ten kolega a já mu ho vykouřím a nebo některý z chlapů. O nic nejde. S kolegou jsme už zašli i dál a několikrát jsme si užili a vystříkal se do mě a co. Co oči nevidí....

Reklama

Přidat komentář