Reklama

Je orální sex nevěra ?

Jirka S. (Po, 23. 3. 2020 - 10:03)

A jak to teď "jede" na Větrníku (resp. jelo před karantenou)? Za mých časů se tam občas provozovaly společné sprchy - tak by mě zajímalo, kam až doba pokročila...

Abe (Po, 23. 3. 2020 - 01:03)

Nevěra není až tak sexuální problém, ale spíše psychologický. Jsem skoro padesát let ženat a nevěry jsme "jako" neviděli. Manželka určitě zahýbala více, já jsem spíše onanista, ale manželství drželo po hromadě a děti jsme řádně vychovali. Soulož je spojena s možným oplodněním, orál nikoli. když byla manželka se ženou, vůbec mi to nevadilo. Byl to jen orál. S muži to bylo horší, ale děti jsou určitě jen moje. Tak jako tak nevěrou se to stává, když vás partner chce opustit, kvůli jinému a to se nestalo. Jinak orál zbožňuji a to i doma.

Standa (Po, 23. 3. 2020 - 08:03)

Konečně rozumný názor. Když se máme rádi, tak proč vše svazovat nějakými předpisy? Proč si neužívat života? Když na to přítelkyně a nebo já dostaneme chuť a ten druhý ji nemá a nebo nemůže, tak kamarád nebo kamarádka prostě pomůže. Řešit nějaký orál nebo soulož je nesmysl. A nakonec je krásné být v posteli obložen aspoň dvěma ženami a nebo když přítelkyni obložíme dva a před tím ji utaháme a uděláme dobře. Když příjdu v noci z práce, tak přítelkyně má u sebe kamarádku a nebo kamaráda a spokojeně spí. Tiše zalezu k nim na připravené místo a dopoledne po probuzení si to rozdám s tou kamarádkou, protože přítelkyně je v práci. Prostě žádné nervy a omezování. Tak jsme si to zavedli a tak nám to pěkně funguje.

Abe (Čt, 26. 3. 2020 - 23:03)

Jen si dej bacha aby nedošlo k početí. To už je jiný level.

Standa (Pá, 27. 3. 2020 - 18:03)

Tak stát se může cokoli, protože ochranu práškama nechávám na nich. Přítelkyni by to nevadilo a kamarádce taky ne, jen by se přestěhovala k nám. Už k nám stejně spíš patří a víkendy i celý týden tráví u nás a můj kamarád většinou taky. Ten toká hlavně kolen sestry přítelkyně, ale oba to stříkáme do všech třech. Která je po ruce, tak ho tam má. Zatím nám to tak vyhovuje a co bude dál, uvidím. Byl bych rád, aby nám to tak vydrželo. V tuto dobu jsou všichni nastěhovaní u nás a moc nevycházíme a tak nám zbývá kupa času na příjemné aktivity. Snad nepropukne ponorková nemoc. Je to taková zkouška, jak by nám to fungovalo spolu. Holky mají takovou vychytávku, aby se nemusely neustále svlékat, tak mají udělanou v rozkroku u džín menší díru a chodí na ostro. K tomu jen mikina na zip na holé tělo. Ulehčuje to celou akci se zásunem, protože mě stačí mít rozepnutý poklopec. Sice džíny trochu namočíme, ale přes den to vydržíme a večer se stejně osprchujeme a jde to na vyprání. Až budou vedra, tak pěkně do naha, pokud teda přežijeme.

Standa (Ne, 22. 3. 2020 - 12:03)

Mojí přítelkyni vůbec nevadí, když si i před ní zašukám s její kamarádkou nebo třeba sestrou, je jí jedno, když mi ho kterákoliv vykouří a já je vylížu, ale nesnese, když je začnu vášnivě líbat. Zvláštní, když ho můžu strčit do každé, ale líbat ne. Bez toho se ovšem obejdu a to ostatní rád využiji.

Tonda (Ne, 22. 3. 2020 - 09:03)

Orální sex je pouze empatičtější forma polibku a slušný člověk za tím nic jiného nehledá.

Zdenda (St, 18. 3. 2020 - 08:03)

Neberu jako nevěru, to bych se z té mojí holky musel zbláznit a nebo ji odkopnout. Dělá to ráda a nejen mě. Ale odkopnout ji nechci, je moc šikovná a dobrá.

Zuz (Čt, 5. 3. 2020 - 10:03)

že není prosím není to nevěra já nechci být za nevěrnici

Ivoš (Čt, 5. 3. 2020 - 13:03)

Buď v pohodě, já to beru jako pomoc v nouzi místo ruční práce. V tom jsem s tou svojí naštěstí za jedno. Přeci to nebudu stříkat bůh ví kam, ale pěkně do pusy.

YY (St, 4. 3. 2020 - 14:03)

Dříve jsem brala vše jako nevěru. Po vejšce a životě na kolejích již beru nevěru jenom to, že by ten můj někde tajně udělal dítě a já se to dozvěděla od někoho jiného. Když příjde a řekne, že někde nějakou ošukal a má to následky, tak to beru a nic bych z toho nedělala a klidně ať ji přivede, ať se poznáme. Když nebude blbka, tak se klidně skamarádíme. Po těch krásných divokých letech už beru vše s rezervou a současný vztah beru hodně volně, co se týká sexu. Domů občas přivedu některou z kamarádek a nebo i svoji sestru a dáme příteli pěkně zabrat, stejně tak i kamarádům dám a orál vůbec neřeším, to je jen takové malé nic.

Patrik (St, 4. 3. 2020 - 14:03)

Musi to byt stebou fajn

YY (St, 4. 3. 2020 - 16:03)

Došla jsem k poznání, že život se musí žít a krásně prožít s minimem omezování sebe a přátel. Pravda je, že než to někteří kamarádi a kamarádky pochopili, tak to třeba i trvalo. Do ničeho nikoho nenutím, musí se chtít jemu a když nechce, tak to tak beru. Na léto jsme měli naplánovaný skupinový výlet k moři na 3 týdny a asi s tím současným zmatkem z toho nic nebude. Jinak na kolejích jsem byla na 4 lůžáku se třema klukama. Byla jsem tenkrát dost puťka. Jeden z kluků si to vyměnil, aby byl na dvojlůžáku s holkou, se kterou se znal a já to takhle odnesla. Po asi 14 dnech byl konec puťky, ty slastné večery, kterým předcházela společná sprcha byly boží. Ti tři mě opatrně pomalu a krásně změnili a dokázali dovést do tak slastných prožitků orgasmu, že na to stále vzpomínám. Po jisté době se mi svěřili, že když mě viděli, tak se zděsili, ale že si tedy dali práci a nakonec měli radost, jak jsem se změnila a užívala si to s nimi. Od té doby to nejradši dělám s dvěma a více kluky a holka mě také nevadí, protože si někdy také nějaké přivedli a tak jsem zvyklá. Opravdu krásné roky. A pokud to někdo z nich čte a poznává se, tak je pozdravuji. Rodiče nic nevědí do dnes a můj současný volný život se jim vůbec nelíbí. A rýpavé komentáře si nechte pro sebe, nikdo na ně není zvědavý.

Michal (Pá, 20. 3. 2020 - 08:03)

Bylas na Větrníku? Tam to je dobré, teď tam mají sice průser, ale jinak sex a vše bez zábran. Holky, když se spustily, tak jsem to sotva stíhal, lepší to bylo obráceně. Když k nám přišla holka, tak jsme ji pěkně protáhli a dováděli jsme až do rána.

YY (So, 21. 3. 2020 - 23:03)

Jo, byla.

Lena N. (Ne, 1. 3. 2020 - 16:03)

Kašlu na nevěru. Jsem ve třeťáku na střední a když má někdo z kluků ze třídy potřebu, tak mu ho vykouřím. Můj kluk o tom ví, chodíme do stejné třídy a chodím s ním na klučičí záchod mu to udělat. Kluky do toho rozhodně pobízet nemusím. Když jsem sama doma, tak zkouším i se třema klukama, jaké to je mít je najednou. Takže ano, bavím se dost dobře.

Návštěvník (Čt, 27. 2. 2020 - 23:02)

Radši se bavte a užívejte života místo těch starostí s věrností.

Ondřej 21 (St, 26. 2. 2020 - 10:02)

Jak tak koukám na tu situaci, tak asi ten loňský výlet k moři s dováděním nezopakujeme.

Janaa82 (Po, 24. 2. 2020 - 15:02)

asi jsem staromodni,ale kdyby nektera udelala dobre mymu chlapovi, at uz rukou nebo pusou brala bych to jako neveru. na to ma snad me kdyz si me vzal ne?

Eva 2002 (Ne, 31. 5. 2020 - 17:05)

Na tom není nic špatného a nevěrného, udělat to kamarádovi. Nikde není určeno, že to musím dělat jenom tomu svému klukovi. Pohonit a vykouřit až do konce a on mě vylízat jsme brali jako zábavu na zkrácení cesty. A to nejen v autě, ale jednou jsme museli vlakem a byly tam vagóny s kupé a tam jsme to rozjeli. To nás až chytla průvodčí, nic neříkala, ale koukala, jako kdyby chtěla taky. Schválně se prohazujeme, není nic horšího, než stereotyp a stejná nuda. Orálními hrátkami to nekončí, ale teprve začíná. Na chatě pěkně každý s každou a my holky schválně vlezeme do postele k jinému. To samé, když jsme někde pod stanem. Prostě vlezu k někomu jinému do spacáku a je to. V té naší partě se známe dobře tak, že to problém nikomu nedělá. Ten můj kluk sbalil loni na přírodním koupálku holku a přivedl si ji k nám navečer ke stanům. Sice když zjistila, jak to je, a že už má mě, tak koukala a chvíli byla z toho divná, ale nakonec zůstala i přes noc a byla z toho pěkná trojka a celých 14 dní, co jsme tam byli, tak už trávila s námi a všichni kluci a holky si s ní taky zašukali. Moc se ji to líbilo a jsme s ní v kontaktu a některé víkendy přijede. Je fakt skvělá, ten můj je do nás obou zamilován a i já do obou. Je to jednoduché, nic neřešit a jen si užívat. A hodit za hlavu staromódní názory, ale je možné, že se mi to taky za několik let přestane líbit.

Reklama

Přidat komentář