Reklama

Je orální sex nevěra ?

Nikol (Út, 20. 10. 2020 - 17:10)

4 holky a 3 kluci, byli jsme 3+3 ale od jedné holky se přidala sestra a už nám nevychází párování. Tak klasiku flašku, karetní a nebo třeba losujeme, nejdřív úkol a potom s kým. Nesmíme nikdo říct ne, taková byla dohoda a zatím funguje. Vše se dělá před ostatními, aby se nepodvádělo. Ze začátku bylo vše docela těžké ustát i když je všechno jen hra, ale není nad ten pocit, když můj kluk přede mnou šuká jinou. Zase se ale rozhodně nenudíme a nesmí se na nic moc myslet a užívat si. I bez nějakého losování se všelijak navštěvujeme a prostě neřešíme. Než začali všechno zavírat, tak se pro mě stavili dva kluci a že jdeme do kina. To rodiče koukali.

Jana (Ne, 18. 10. 2020 - 18:10)

Tak opět pěkný víkend, ale u kamaráda, protože ten můj kluk byl celý víkend s rodiči pryč pracovat u babičky s dědou. Tak jsem se na víkend přestěhovala k jednomu z jeho kamarádů. Byl sám doma, rodiče jeli na hory a přišel ještě další a oba mě hezky opečovávali, abych se nenudila. Kluk, u kterého jsem byla nechal šukat i mladšího bráchu, abych ho zaučila. Byla to docela sranda a zábava. Svému klukovi jsem poslala pár selfie, aby neměl strach, že nějak strádám, když on se tam tak dře. Rádi si takhle posíláme selfie, aby měl druhý radost, že je nám dobře. Jsme na sebe potom víc natěšení, někdo by se hodně naštval a byl by konec, ale v naší partě to bereme jinak. To už bychom se jinak všichni servali. Můj kluk má u babičky a dědy na vesnici taky holku se kterou se pobaví. Ona je starší o 4 roky a má ho pro zábavu a občasný sex, nechce se na nikoho vázat, dokud nedodělá vejšku a nerozhodne se co bude dál dělat. Dorazila jsem domů a zítra se za mnou ten můj staví, jestli nebude utahaný spát celý den.

Nikol (Ne, 18. 10. 2020 - 13:10)

Orální sex je skvělá zábava, co by měl mít společného s nevěrou? Nehrajete snad hry? Při nich je jedno, komu ho kouříte, jestli svému klukovi nebo klukovi jiné holky. Hra stejně vyvrcholí sexem a je jedno s kým.

Ivana (Ne, 11. 10. 2020 - 16:10)

Ráda kouřím a ráda ho kouřím i jiným klukům, než tomu mému. A sleduju, jak se tváří a jak se tváří jiné holky, když ho kouřím jejich klukům. Některé váhají co dělat a jsou nerozhodné a pár jich začne vyvádět. To je odpálkuju ať ho jdou kouřit jinému, že jich tady je dost a tak začnou ječet na toho svého kluka, že se nechá kouřit od jiné a nasraně odejdou. To se jim musím smát. Je to taková skvělá hra, která začala prosbou od jedné holky, která se potřebovala rozejít s klukem, který za ní neustále dolejzal a nemohla se ho zbavit. Tak jsem mu ho na smluveném místě kouřila a ona s kamarádkami přišla, sehrála divadlo a bylo vyřešeno.

Jana (Ne, 11. 10. 2020 - 15:10)

Paráda, od pondělí nejdeme do školy, tak budou hezké orgie :-)) Ta nová holka přišla sama a u mě byli 2 kamarádi mého kluka, tak jsme hned pokračovali i s ní. Jsem moc ráda, jak je přístupná všemu a jak hezky, jak by někdo řekl, zahýbá tomu svému klukovi jako já. Budeme asi skvělé kamarádky. Ještě poslala selfie tomu svému, aby se pochlubila, jak jsou v ní dva. Nechtěla, ale přesvědčila jsem ji, protože před sebou nic netajíme. Prostě radost, zábava a potěšení. A ten její? Naprosto v pohodě, ví jak vše je a počítá s tím, že jak ji přivede a ona se zapojí, tak si bude užívat s každým. Ale nikdo z nás není výjimka a nikdo není bez poskvrny, ale kdo by tohle řešil, kdy je sex tak nádherný.

Lukáš (Ne, 11. 10. 2020 - 07:10)

Tak to se nediv, když vidí jak si užívá její starší sestra, že to chce taky vyzkoušet, Je to něco jiného než si to dělat sama pod peřinou. Chápu, že tě ty sexuální hrátky vzrušují a je těžké jim odolat. Vím o čem píšeš. Někdy i záležitost, která zdánlivě nesouvisí se sexem může člověka vzrušit. Bývalá přítelkyně přijela jednou ze služební cesty pochcaná a ubrečená, protože už to nevydržela na záchod. Piss mi nic neříká, ale tohle mě tehdy děsně rajclo. Následovalo společné svlékání, sprchování, utěšování a sex na který nikdy nezapomenu.

Mirek (Ne, 11. 10. 2020 - 11:10)

Právě, že piss je naprosto skvělá věc. Přítelkyně se v něm vyžívá a já taky. Ty její mokré počůrané džíny jsou nádherné. To ty džíny pokud už nejsou v rozkroku rozervané roztrhnu a jdeme na to. Možností, jak si to rozdat s pissem je mnoho.

Olinka (Čt, 8. 10. 2020 - 15:10)

Chodím na střední a na záchod chodím jen na klučičí. Vlezu do kabinky a když některý z kluků chce, vleze za mnou a já mu ho vykouřím. Kluci hodně čekají ve frontě. Když je dost času, tak si ji nechám protáhnout a nastříkat na tanga. Ty si potom navléknu, přes ně džíny a nechám semeno pěkně zasychat. Parádní pocit. Naštěstí, když mě chytí, že jsem na záchodě u kluků, tak se mohu vymluvit na gender a nemohou nic dělat.

Milan (Čt, 8. 10. 2020 - 12:10)

A myslíš, že by vše ukočírovala, kdyby se chovala a myslela jako puberťačka, která neví co chce?

Petra (So, 3. 10. 2020 - 17:10)

Kamča: A už jste to už dělali po té první akci? Hrajete i nějaké hry? Kolikrát se kluci při čtyřce udělají? Už stě uvažovali o tom to dělat i ve více lidech?

Kamča (So, 3. 10. 2020 - 19:10)

Dělali, tenkrát se to stalo v létě, takže od té doby už párkrát ano. Měla jsem oba najednou a kamarádku lízala a příště se zase vyměnili. Hry zatím ne, jen pokud je možnost, tak děláme výměnu přítelkyň třeba na celý víkend samozřejmě se vším všudy, tedy i se sexem. Dokud kluci můžou, tak se střídají a stříkají, ale tak nějak jsem to nepočítala. O více lidech zatím neuvažujeme.

Kamča (Pá, 2. 10. 2020 - 16:10)

Neberu orál jako nevěru. Je nám už přes 18 a já s přítelem a kamarádka taky s tím svým jsme vyrazili na výlet na víkend pod stan. A domluvila jsem se s kamarádkou, že se prohodíme, já si sednu dozadu k tomu jejímu a ona dopředu. Oba samozřejmě koukali co se děje a poté ještě víc. Pěkně jsem mu ho vykouřila a on mě vylízal, nakonec se vše zvrhlo v sex, kdy jsem na něho nasedla a udělal se do mě. Bylo to nečekané, ale stejně k tomu muselo dojít, prostě nešlo nevydržet. Můj přítel zajel mimo silnici, aby na nás nebylo vidět a řekl kamarádce na co čeká. Udělala to samé. Celý víkend jsme zůstali prohození a hráli zrcadlo, co jeden to druhý. Nic lepšího, vzrušujícího a divočejšího jsem ještě nezažila, protože se každý snažil přetrumfnout toho druhého. Od toho víkendu je sex nás čtyř už navždy jiný a moc krásný.

Návštěvník (Pá, 2. 10. 2020 - 16:10)

Takový šoust musel být pořádně vzrušující, zvláště,když ten kdo řídil byl zrovna v tom nejlepším, a přesto nebourl,ale chytře sjel ke straně k lesu. To je řidič párs exceláns. A nemusím si domýšlet jak vaše upocená těla vzdychala a jak se divoce houpalo celá auto a sráželi se vám krůpěje potu na zádech a stékali až k dírce a přes ní dál. Prostě divoký gruppen šoust jak má být.

Kamča (So, 3. 10. 2020 - 10:10)

Ne, ne, ti vředu začali až po zastavení. Příteli co řídil jen kamarádka sahala do rozkroku a když viděl mě vzadu, tak zajel mimo silnici. Je to popsané. Bylo to prostě nádherné, jak kluci nečekali co my holky vyvedeme. Ve skutečnosti jsme čekaly nějakou žárlivou scénu, ale místo ní do toho ten můj přítel šel taky a byla z toho parádní šukačka. Spokojenost ze všech jen zářila a schválně jsme už zůstali tak prohození a dál se sobě věnovali. Později samozřejmě došlo na diskuzi a otázky, proč se nežárlilo. Kamarádka ani nemohla, když se se mnou domluvila, ten její přítel na obranu rychle ztratil chuť díky mému uspokojení jeho nástroje a můj přítel vše naštěstí přijal, když ho kamarádka začala rukou dráždit v rozkroku a došlo mu, že jsme se obě asi domluvili. Prý se dalo čekat, že k něčemu jednou dojde, když jsme takhle ve 4 hodně spolu a skvěle si rozumíme. Oba tvrdili, že kdyby jsme akci nespustili, tak oni by měli strach a neudělali by výměnu. Když jsme tu akci udělali my, tak ji přijali. Teď už sexu ve 4 a různě každá s každým nic nebrání.

Jirka (Pá, 2. 10. 2020 - 16:10)

Je to jen sex, tak si užívejte a neřešte stále ty blbosti o nevěře.

Návštěvník (Pá, 2. 10. 2020 - 15:10)

Mne to přijde jako alibismus. Navíc je to něco jako ta hláška Roberta Nira z Kmotra, že manželku by podobnou praktiku nikdy nenechal dělat...Takže taková italská mafiánská návštěva bordelů není nevěra. Zkuste to říct Capi di tuti capi do očí...

Návštěvník (Pá, 2. 10. 2020 - 15:10)

Je to sexuální služba, a dotyk pohlavních orgánů rukou,takže jako peting, často je oboustraný a je to mokrý peting.Pokud jsou i oba nazí a společně ejakulují a vyvrcholí, pak jaký je rozdíl od sexu. Vzájemné doteky a hlazení a orgasmus.Navíc u žen leseb ani nejde nic jiného dělat.

Jana (Pá, 2. 10. 2020 - 14:10)

A ještě dodám, že jsme váhali nad trojitým připínákem, jestli ten co teď máme, jeden pindík mám v pipině a dva jsou ven a nebo dva ve mě, v pipině a análu a jeden ven. Nakonec jsme vzali první variantu. Prý existuje i se čtyřmi pindíky. A říkali jsme si ještě jestli nekoupit stříkací, ale to asi až někdy později, jestli to něco dá k lepšímu.

Návštěvník (Pá, 2. 10. 2020 - 17:10)

Nechceš koupit v tvém případě raději hadici zahradní?!

Lukáš (Čt, 1. 10. 2020 - 16:10)

Hodně tě to baví a proto tě sex nepřejde ani postupem času. Vzrušuje tě snad všechno co se sexem nějak souvisí. Budeš objevovat a zkoušet různé sexuální praktiky.

Reklama

Přidat komentář