Reklama

kdo poradí jak rychle zhubnout 15kg?

Helena (Ne, 18. 10. 2015 - 20:10)

Mirko, nebude tě to stát nic, pokud zkusíš PaleoPrimal..Samotné Paleo je pro mnohé moc striktní, ale PaleoPrimal je fajn.Jde o změnu stravy a po zhubnutí stejně nebudeš chtít jíst jinak. Všichni to tak máme. Protože to je chutné,dostaneš nebývalý elán, zdravíčko je výborné,chce se ti stále něco dělat. No a jako bonus celkově skrásníš. Opravdu. Konečně se k tomu dokopala i má kamarádka. Jí tak necelé dva měsíce a je doslova unešená. K tomu si přečti knihu "Moučný mozek" a podobné, a máš hned kopu informací. Zpočátku to vypadá šíleně, ale hlad nemáš NIKDY. Na níže přiloženém linku vše najdeš a i recepty, zkušnosti..
http://grasa.cz/blog/2014/01/13/metluv-koutek-3-paleo-a-primal-dva-rozdilne-svety-nebo-spojite-nadoby/

Mirka (Ne, 18. 10. 2015 - 13:10)

Mám vyzkoušený dietní...Ahoj, kolik ta dieta stojí?

Adéla (Ne, 18. 10. 2015 - 13:10)

Mám vyzkoušený dietní plán Guareta od Dr. Staňka a ten se mi osvědčil, že funguje. Je fajn, že se u toho normálně najíš a je to dobré. To mi povídej, vánoční cukroví snad raději nebudu ani péct :-)

rada (So, 17. 10. 2015 - 13:10)

Ahoj, píšeš, že jsi ...asi 10-12 kg za 3 měsíce se dá shodit dietou podle krevních skupin.

Lenka (So, 17. 10. 2015 - 13:10)

Ahoj holky, myslím že...Ahoj, píšeš, že jsi vyzkoušela dietní plán. Prosím o nějaký typ. Co máš vyzkoušeno? Byla jsi přímo u někoho nebo to můžu najít na netu? Chci zhubnout do svatebních šatů, svatbu máme v lednu, takže mám trochu času,ale vánoční cukroví je můj strašák. Děkuju

Adéla (Čt, 15. 10. 2015 - 11:10)

Ahoj holky, myslím že nadváhu řeší většina lidí.A tomu, kdo tohle nikdy nemusel řešit, tiše závidím.Já jsem to začla řešit hned, jak jsem si uvědomila, že kila prostě sami nezmizej. Po porodu jsem půl roku kojila a říkala si, že mi malá dává docela zabrat a že půjdou kg dolů.Když jsem přestala kojit, tak jsem si upravila jídelníček. Něco málo šlo dolů, ale pořád jsem měla o 10kg víc.Proto jsem vyhledala odbornou pomoc a zvolila dietní plán.A teď mám ještě o 2kg míň než jsem měla před těhotenstvím.Ne všem jde zhubnout tak hladce, je lepší vyhledat odborníka, než sedět a trápit se, že to nejde.Uvidíte výsledky,které vám vydrží a ušetříte si tak "jojo" efekty, který se hodně často stávají.Zhubnout a pak zase přibrat a stále dokola.

H (St, 9. 9. 2015 - 21:09)

Netrapte se sama a zajděte...Valerie, přeji ti to. Ale, je tu velké ale..Většina lidí kteří tím projdou se k nadváze vrátí. Protože bez dozoru a rad jsou nemožní jí udržet. Mám tohle za sebou, proto jsem psala předtím, co jsem napsala. Udělat to pro sebe sám, to má váhu.Člověk si sám sebe váží, je hrdější a má být naco. Informace si najde a dál zkouší, protože na každého platí něco jiného.Mám v rodině velice blízkou osobu, ta je diplomovaný poradce ve výživě. Má velké úspěchy-tedy její klienti. Ale potkám-li je po roce, opět nabírají a to často víc než před tím. Pak se vracejí k poradkyni a nebo se vzdají. A o tom to je. pomoc hledej vždy na konci své paže. Samozřejmě ne v případě nemocí atp..

Bééé (St, 9. 9. 2015 - 21:09)

Stačí za 5,- Kč kopit tubičku vteřiňáku neboli prstolepu a zalepit hubu!

Théta (St, 9. 9. 2015 - 17:09)

Nejezte na láčno a místo váhy si hlídejte výšku.

Valeria (St, 9. 9. 2015 - 15:09)

Kdo poradí jak zhubnout tech...Netrapte se sama a zajděte za odborníkem :) Já v Pardubicích chodím do studia FitRevolution, sestavili mi jídelníček a cvičím EMS, je to skvělé, není to namáhavé a místo, abych peníze utratila za jídlo, je dám za toto. Cítím se skvěla a mám dole 10 kg :P

hoo (Pá, 21. 8. 2015 - 22:08)

Vynechala jsem sůl a bílou mouku,ubrala jsem supertucne potraviny. Každý den jsem mela dost pohybu(tanec, stěna). Za dva měsíce jsem mela 17kg dole a vezte ze jsem fakt nerizene zrala,ale pouze své uvařené jídla bez soli. Už je to par měsíců a váhu si stále držím už i se solí :)

helča (Čt, 20. 8. 2015 - 19:08)

Holky nehubnete protože to neumíte

H (Čt, 4. 6. 2015 - 18:06)

Tak přidám svůj recept. Já před lety zhubla vlastní silou. Myslím, že proto celé roky tu váhu dole držím. Můj názor je /nikomu ho nevnucuji /, že každý najde informace pokud chce sám. Pokud se spolehne sám na sebe, občas je to pokus a omyl, tak to zvládne lépe. Myslím váhu pak udržet. Všichni diskutujeme o hubnutí, snažíme se. ..Ovšem horší je, tu váhu pak udržet dole.

Olina (Čt, 4. 6. 2015 - 18:06)

No mě osobně pomohla zhubnou paní na výživu :) Mám dole 8 kg za 1 měsíc a týden ...a dva dny :D ale super . To můžu doporučit www.hubneme-zdrave.eu

maria0385 (Út, 28. 4. 2015 - 09:04)

Prášky na hubnutí - http://bit.ly/10b7dAn
Má objednávka přišla přesně v uvedenou dobu a pilulky fungují skvěle.

alien (Po, 9. 3. 2015 - 14:03)

Alien, taky jsem rebel ale...Líbí se mi postoj "nedám pokoj a nedám...", příp. "nikdy se nesmířím..." s čímkoliv, co se ti nelíbí :) Taky jsem taková.
Ale nejsem zaseklá, právě už jsem se se vším vyrovnala, pustila od sebe to nepotřebné a se zbytkem se poprala a zadupala to do země. Skepse je pro mě teď už sprosté slovo :), já už uznávám jenom ty nejlepší vyhlídky.
Ono to možná vypadá, že jsme těmahle žvástama trochu mimo téma, ale ve skutečnosti to hodně souvisí. Zhubnutí je taky o překonání určitých svých postojů... Proto tolik lidí s radostí sáhá po různých hubnoucích lécích, aby si nemuseli uvědomit, v čem je jádro jejich problémů... které se zrovna u nich projevují tloušťkou...

Proc (Po, 9. 3. 2015 - 14:03)

napsáno,ale nepotřebuješ...Pomahat neznamena radit, anonymko. Pomahat znamena uzdibnout si ze sveho pohodli a nest svou kuzi na trh

Hezky (Po, 9. 3. 2015 - 14:03)

Alien, taky jsem rebel ale...napsáno,ale nepotřebuješ si tím sám něco dokázat? Já si takhle ráda píšu,ale řeknu třeba svůj názor,povzbudím také,ale zároven napíšu i o sobě samotné,je jedno,jestli něco radostného,nebo nějakou starost,ale jenom někomu pomáhat,radit,to mi přijde,že sám si potřebuješ něco dokazovat,co ti v reálném světě nejde.Alien píše podobně jako ty,proto jste na stejné vlně.

Proc (Po, 9. 3. 2015 - 14:03)

Tvůj příspěvek je...Alien, taky jsem rebel ale zaroven resitel smutku ostatnich bez naroku na vdek. Je to pro me styl zivota a nedam pokoj a nedam. Myslim, ze te v zivvote potkalo neco, s cim jsi se musela poprat a nedopadlo to a ty jsi se zasekla. Ja poznam dobreho cloveka a to ty jsi. Skepse neni na skodu, aspon se clovek diva na svet realisticky. Dej tomu cas. Kazdopadne, pokud nebudou bojovat lide jako my, tak na svete budou vitezit Hitlerove, mafiani a podobni gauneri. A s tim se ja nesmirim nikdy . A verim, ze ty taky ne. Ahoj, urcite se potkame i na jine diskuzi, tesim se

alien (Po, 9. 3. 2015 - 13:03)

Clověk nemusi chtit nekoho...Tvůj příspěvek je inteligentní a vážím si ho. Opravdu. Nicméně s ním nemůžu souhlasit. Nemáš ohledně mě pravdu.
Ale to tu asi není třeba řešit. Já mám např. určité lidi v úctě... nebo vlastně opravdu se snažím cítit úctu ke každému, i když to je někdy těžké. (Ne že bych si nutně připadala lepší... pr.el nepr.el...) To samé ohledy... Ohledy za každou cenu jsou kontraproduktivní. Stejně jako kompromisy a podobná dnes velmi populární a oceňovaná slova. Já jsem si taky dřív myslela, jak by měl být člověk ohleduplný... Jenže lidi tě pak buď využijí a zklamou, anebo se zaseknou ve své pozici... a ty pak musíš koukat, jak trpí. Jenom proto, že se radši postaví do role bezmocné oběti, než aby se začali rvát se životem. Nepíšu to jen tak, mám svoje zkušenosti. Vím, co to je, cítit se slabá nebo celkem bezmocná. Ale být slabý... to je rozhodnutí.
Teď už šťastná jsem :) Jsem taková osamělá vlčice, ale to není o samotě, mám to tak ráda. Vím, že jsem rejpavá a občas trochu "zlá", ale to s tím nemá co dělat...
Taky se měj hezky :)

Reklama

Přidat komentář