Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Account suspended (Čt, 14. 5. 2020 - 12:05)

Znáš osobně tři? Tak to máš dost omezený okruh známých. Nelituju tě, protože na takové omezence nemá smysl plýtvat soucitem, protože nechápou, co to je. Jsi celkově špatně.

SEkvoy (St, 13. 5. 2020 - 07:05)

Vítejte úchyláci a hovnaři. Tak copak dnes nabalíte?

Roman (St, 13. 5. 2020 - 11:05)

A naposled budu nabalený v péřovce, jako v koženém kabátu Komando SS Dirlewanger ! Co je pro tebe přijatelnější, péřovka nebo kůže? Nebo snad kožichy od židů? Máš to v hlavě v cajku?

SEkvoy (St, 13. 5. 2020 - 07:05)

Vítejte úchyláci a hovnaři. Tak copak dnes nabalíte?

SEkvoy (St, 13. 5. 2020 - 07:05)

Vítejte úchyláci a hovnaři. Tak copak dnes nabalíte?

SEkvoy (St, 13. 5. 2020 - 07:05)

Vítejte úchyláci a hovnaři. Tak copak dnes nabalíte?

SEkvoy (St, 13. 5. 2020 - 07:05)

Vítejte úchyláci a hovnaři. Tak copak dnes nabalíte?

SEkvoy (St, 13. 5. 2020 - 07:05)

Vítejte úchyláci a hovnaři. Tak copak dnes nabalíte?

SEkvoy (St, 13. 5. 2020 - 07:05)

Vítejte úchyláci a hovnaři. Tak copak dnes nabalíte?

SEkvoy (St, 13. 5. 2020 - 07:05)

Vítejte úchyláci a hovnaři. Tak copak dnes nabalíte?

SEkvoy (St, 13. 5. 2020 - 07:05)

Vítejte úchyláci a hovnaři. Tak copak dnes nabalíte?

Account suspended (St, 13. 5. 2020 - 06:05)

Jediná možnost je ty sprostého primitiva ignorovat, zrovna tak jako by měl být ignorován onen starosta - řeporyjec. Dokud mu bude věnována pozornost, bude zvracet ty své hnusy. Nevšímejte si ho, on sám za chvíli zvadne, uhyne, a uschne jako již jeho uschlý úd.

Lenkanabal... (Po, 11. 5. 2020 - 11:05)

Prosím,nemohl by správce stránek smazat takové to nevhodné příspěvky nějakých blbečků,kteří akorát uráží. Děkuji za všechny slušné...

Zadmin (Po, 11. 5. 2020 - 11:05)

Nemohl,ty příspěvky vyjadřují po pravdě nastavení diskutujících..

Jiří (Po, 11. 5. 2020 - 13:05)

Škoda že nemohl, tak aspoň ignorujte ty ubožáky co urážejí ostatní členy této komunity, bůhví co oni dělají a ani si to nechci představit!!!

Návštěvník (Po, 11. 5. 2020 - 13:05)

Co by asi tak dělali, jsou neustále zhulení.

Sekvoy (Pá, 8. 5. 2020 - 20:05)

Ambria má pravdu. Jste spodina a hovnaři.

Ambria (Pá, 8. 5. 2020 - 09:05)

Úchyláci nabalovací!!! Nakopat vás všechny do řiťi!!!!! SVINĚ !!!

Roman241176 (Čt, 11. 3. 2021 - 02:03)

Když tu čtu, co anonym píše, chce se mi zvracet! 8. Květen 2020 - 9:50.
Sekvoy (anonym),
Ambria (anonym).

Tak poslouchejte Vy anonymní mnohobuněčná nevyvinutá embrya, kterým vadí "nabalování". Je evidentní, že rodiče Vám nedovolili vychodit základní školu v místě, kde krmíte slepice, tak jak to bylo již výše řečeno. Povolili Vám pouze, pravděpodobně, koukat na www.doktorku.cz.
Já mám takový návrh, co kdyby jste zkusili rozšířit své aktuální vzdělání v oblasti uvolněného myšlení - VNÍMÁNÍ lidstva - BÝT SVOBODNÝ TAK, JAK JSEM SE NARODIL, vy škarohlídi. Snažíte se nás katalogizovat? Podívejte se na to z pohledu relativního počasí: https://www.meteoradar.cz; anebo pořiďte si mobilní soupravu pro rozdělávání ohně třením dřev! Každopádně jste mě zaujali svým negativním postojem, jakoby na světě nebylo větších problémů. Asi nemáte do čeho píchnout! A proto Vás prosím o klid. Můj email.:[email protected]. Do poznámky uveďte Váš problém. Rád bych si s člověkem bez fantazie, bez invencí, zarytého puritána, pravděpodobně sexuálně neschopného jedince, popovídal. Pokud Vás tyto stránky obtěžují, poproste rodiče, aby Vám otevřeli rádius vašeho operačního působení online tam, kde můžete normálně a srozumitelně a bez výzvy argumentovat na.: https://refresher.cz/93205-Dva-mladi-Ukrajinci-zabili-za-necely-mesic-21-lidi-Na-video-si-natocili-jak-obetem-sroubovakem-bodali-do-mozku. Prosím Vás, už sem nechoďte, je to náš svět a Vy ho nikdy nepochopíte. Stejně tak, jak nepochopíte vaši sousedku, tchýni, manželku, přítele, nezletilou milenku a vlastně ani sami sebe! A možná máte touhy, se kterými máte obavy se s někým podělit. Ale to už je Váš problém...
Na zdar a pamatujte, že je nás víc, než si myslíte, zdali vůbec umíte chodit vstříc svým pozitivním myšlenkám na úkor vlastním lživým předsudkům.
S pozdravem Roman
PS: Serou mě lidi, kteří se neumějí ani za svůj názor podepsat.
Roman Muroň, Morava,
tel.: 725 948 591; email shora uveden, krásné jaro s pandemií pro škarohlídy...

Roman241176 (St, 10. 3. 2021 - 19:03)

Je krásně na světě!

Reklama

Přidat komentář