Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Jirka (Pá, 10. 7. 2020 - 00:07)

Tak jsem to nemyslel, myslel jsem to tak, že ona by byla ve své kombinéze a já taky ve sve

Návštěvník (Pá, 10. 7. 2020 - 08:07)

Lepší by bylo vlézt do jedné, každý ve své je na prd. Stejně jako když si vlezeme k sobě do jednoho spacáku.

Jirka (So, 23. 5. 2020 - 18:05)

Ju, hned bych se šel s tebou projít, mám takovou super lyžařskou sustivou kombinezu

BP. (Čt, 14. 5. 2020 - 23:05)

Já si koupil TNF M IMPENDOR DOWN HOODIE černou, je to taková lehká bundička.

MMSK (Čt, 14. 5. 2020 - 22:05)

ste magori?, nikdy neodpovedajte idiotom co tu nadavaju, tym ich podporujete a budu to robit proste si predstavte ze nenapislai nic a hotovo inak neprestanu, takze co robite? zima o nicom, zatial to ako tak ide, ake mate plany na buducu zimu?, ja rozmyslam ze kupim toto crazysensations.com/en/, po slovensky oteplovačky, tam to nazvali skibib, ako je to cesky? rad sa priucim aby som vam vedel pisat, klidne muzu psat i cesky ale chyby nereste

Lesklé oteplovačky (Ne, 24. 5. 2020 - 00:05)

Když budeš kupovat ty oteplovačky crazysensations.com/en/ tak bych měl také zájem objednat

KM (Pá, 15. 5. 2020 - 23:05)

Dalsi zimu se vrati COVID 20 a budeme radi, ze budeme moci hodinu denne do parku nebo lesa. Aspon ze letos to prislo az na zaver zimy, I tak to ale zabilo nejlepsi obdobi kdy jezdilo nejvic turistu a jeste se nosily bundy - ten cas mezi pulkou brezna a poslednimi zbytky zimy do pulky dubna mam nejradeji. No a zrovna o ten jsem prisel. Leto se rozjizdi bez omezeni, ale to mi je k nicemu. Sice ho neprosedim doma, ale nejaka radost z toho byt venku to neni, akorat si zasportovat a zase zalezt.

Account suspended (Pá, 15. 5. 2020 - 08:05)

Oteplovačky to jsou i česky. :o) Crazysensations maj docela hezký retro věci, ale vadí mi, že jen lesklý. Připadal bych si v tom jak v pytli na odpadky.

BP. (So, 16. 5. 2020 - 12:05)

Já mám Summit L3 a je lesklá. A co s tím? Ten podle některých "pytel na odpadky" je ovšem skvělý.

Návštěvník (So, 16. 5. 2020 - 11:05)

Co máte furt všichni s těma pytlema na odpadky? Tak je to lesklé, no a?

KM (So, 16. 5. 2020 - 14:05)

Zde muselo dojit k omylu. Pytel na odpadky je toto:
pridat http pred adresu:
cdn.myshoptet.com/usr/www.beler.cz/user/shop/big/96669_damska-zimni-khaki-parka-s-hnedou-kozesinou-cheyanne.jpg?59ecbbde

Jirka M (Ne, 17. 5. 2020 - 11:05)

Občas to tady čtu a nedalo mi, abych k tomu něco nenapsal. Ten pytel je ale teď strašně v módě, hlavně mládež by bez toho šosatého hnusu pro vodníky nevylezla z domu a to jak kluci, tak i holky. A vypadá to, že kdo ten pytel nemá, jako by nebyl. Ti moji potomci to taky musí mít a prý by bez toho nikam nešly, když je to IN. A ty moje tlusté péřovky jsou hnus a vypadám v tom děsně. Měl bych si prý koupit taky takový (hnus) jako nosí oni a nezaostávat. Už když to potěžkám, tak ta jejich hrůza váží jako moje 3 nebo 4 péřovky a to nemyslím ty tenké parodie. Je to jako kdybych na sebe hodil pytel na brambory ale zelený nebo černý. Nechápu, co na té hrůze vidí, stejně ovšem oni nechápou ty péřovky. Takže každý máme v oblibě něco jiného, ale bohužel diktát módních pomatenců to stádo ovcí tak zmanipuluje, jak to vidíme denně na ulicích: armáda ovcí v šosatých pytlích. To je jako noste zvonové džíny a teď zase rovné a teď zase úzké a teď zase jako po mámě a s dírama a teď bez děr a teď zase s dírama a copak zase příjde dalšího? A hurá do obchodů ať se prachy točí a ovce běží a běží. Možná jsem za hlupáka, ale stačí džíny, já radši preferuji uzčí střih, tričko, mikina s kapucí, letní bunda - klasický bomber tohle ti moji potomci také nosí a na zimu péřovku - tu ovšem na sebe prý nikdy nevezmou a nemusím tady blbnout a kupovat stále nějaké nesmysly. Jenže teď začne 99% poblouzněnců vykřikovat jaký jsem zaostalý trouba.

BP. (Po, 18. 5. 2020 - 07:05)

Jj, souhlas.

BP. (So, 16. 5. 2020 - 22:05)

Jo přesně, teď to mají skoro všichni jako fetiš a nic jiného nenosí a přitom to vypadalo s péřovkami tak nadějně.

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2020 - 12:05)

S

Z (Čt, 14. 5. 2020 - 12:05)

z

Katka (St, 13. 5. 2020 - 15:05)

Souhlasím, pajdulaci nafetovaný uchylný .

Dios (St, 13. 5. 2020 - 12:05)

No opravdu nejste normální.

wt (Čt, 14. 5. 2020 - 06:05)

Za to člověk, který bezdůvodně uráží jiné cizí lidi za něco co se ho vůbec nijak nedotýká, je v Čechách bohužel "normální". Ve výsledku sice žije z něčeho v ještě větší frustraci než ostatní, ale tu si právě snaží kompenzovat tou nutkavou potřebou nadávat a urážet ostatní, kteří ho nijak neomezují a vůbec by s ním jinak nepřišli do kontaktu...

Haloun (Čt, 14. 5. 2020 - 07:05)

tři z vás osobně znám.Proto si z vás tady mohu s parťákem utahovat a kámoškama. Inu ...

Reklama

Přidat komentář