Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (So, 27. 6. 2020 - 19:06)

Našly jsme krásný houbičky a už se suší. Večer uděláme ohýnek a budeme slavnostně grilovat pro maminku jako na úspěšný návrat. Natálko na Libora se nezlobím,on byl jen tak natěšený,že si to ani neuvědomil a už čůrám normálně. V lese jsme s Nikou čůrala dvakrát , protože jsme byly hodně napitý a pipinky nám oběma hned dělaly rychlý přímý obloučky trochu před pipinky a ta moč byla opět světlá jako voda. To ji máme takovou,když hodně pijeme. Po druhý jsem čůrala já stejně, Nikola se přidala a až za chviličku jí pipinka čůrala jen malý pramínek pod zadeček,protože se jí moc nechtělo, tak ještě trochu zatlačila a udělala ještě jeden pramínek a bylo to. Libor dnes hodně pracoval,pomáhal se zahradou a moc si ho za to vážím. Do hospůdky nepůjdeme, maminka nemůže vůbec alkohol teď a možná se půjdu s Liborem projít a vyčůrám se mu jak bude chtít a já bych dnes moc chtěla ho mít v pipince a jeho hřejivý pramínek lásky.

Todd (Ne, 28. 6. 2020 - 00:06)

Klárko musím se ti přiznat,udělám se při každém tvém čůrání,o kterém píšeš. Omlouvám se,ale nemohu jinak. Jak to jde z tebe ,jde to okamžitě ze mně. Už od loňského léta skoro denně. Kdybych nebyl opilý nikdy bych to nenapsal,ale já musím. Piš prosím dál. Já to potřebuju. Já to tvé pipinkové čůrání miluju.

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 00:06)

ach Toddie, neomlouvej se

haha (So, 27. 6. 2020 - 18:06)

strašný fantasmagorie, vy odborníci na anatomii

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 17:06)

Jsem kluk a když si ho při čůrání přiškrtím, tak to taky dost zabolí. Něco jiného je, když to mám na krajíčku a je to kritické a není možnost se vyčůrat, tak si ho taky zmáčknu. Ale to je jen takový impuls, že to močák nespustí.

Natalie (So, 27. 6. 2020 - 17:06)

Já jsem to zkusila až teď a je to nepříjemné, stále se mi chce čůrat po tom a nic ,tak teď jsem byla a už jsem čůrala,dívala jsem se zrcátkem pak dovnitř kolem močové dírky jestli tam třeba nemám něco natržený ,ale jen je zarudlá, nic víc. Tak příště půjdu na malou už normálně plná.

Pissík (So, 27. 6. 2020 - 18:06)

Ty ses hezky rozepsala . Nechceš si psát o čůrání víc třeba jako Klárka?

Natalie (So, 27. 6. 2020 - 19:06)

Pissíku holky čůrají všechny stejně . My čůráme štěrbinkou a vy na to máte nástroj .

? (So, 27. 6. 2020 - 16:06)

To je zase nesmysl. Prstem dírku neucpeš musí se opřít o stydkou kost a pak bolí ty měkké tkáně ale ne čůrání. Jo když kluk myslí že ví...

Natalie (So, 27. 6. 2020 - 16:06)

Ano,tak jsem to udělala

Zuzka (So, 27. 6. 2020 - 14:06)

Jen pozdrav na chaloupku. Čtu dál a občas to moc nejde. Užívejte sluníčka!

Matlák (So, 27. 6. 2020 - 13:06)

Já u Klari mám pnutí až mi to povolí a pustím to ikdyž mi nedá čůrání. Já měl ráno už pnutí,ale pustilo to,jak sí nikola v rohu sthála kalhotky a čůrala a mně se stalo taky i.

Pissík (So, 27. 6. 2020 - 12:06)

Moc krásný čůrání! Já už se nemohl dočkat, já bych s tebou čůral až bych brečel ,jak jsi psala o tom,že ti Libor tlačil do pipinky na čůrací dírku když jsi to pustila,tak to bylo tak maximální, že už jsem to nevydržel.

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 13:06)

No jo,Klára je dost výrazová a neuvěřitelně jednoduše spontánní. U toho se musí udělat každý puberťák, co nemá holku.

Klára (So, 27. 6. 2020 - 12:06)

Pozdravujeme z chaloupky. Maminka odpočívá trochu nám pomáhá s obědem a je v pohodě. Mamince je 44 let,je ještě mladá a tak si myslím,že to zvládne. Libor dělá venku dříví. Když jsme přijely měla j sem s Nikou větší čůrání a zaběhly jsme za chaloupku a Niki stáhla kalhotky a čůrala v takovém rohu trochu z výšky a z pipinky ji tekl rychle světlý proud moči pod ní. Mně se chtělo taky a nakonec jsem nečekala až bude a sedla si před ní a pustila proud z pipinky naplno taky a loužičky se nám propojily,protože jsme vyčůraly hodně vody z bříšek. Včera mi Libor zkoušel na zahradě večer když jsem mu slíbila, že budeme čůrat,že jak jsem to pustila,tak mi čůrací dírku prsty ucpal. To ale hned tlak čůrání tak bolel,že jsem ucukla, čůrala dál a celý čůrání a i potom mně pipinka bolela dlouho a i další čůrání jsem se bála a pouštěla to opatrně pomaličku,ale už to bylo dobrý. Odpoledne půjdeme na houby. Přišla nás pozdravit sousedka Helenka a jen přemýšlím jak to uděláme s autem. Mamča nesmí řídit a mně bude 18 až v září. Rychle si udělám autoškolu,abych maminku mohla vozit a Helenka se taky nabídla,že mamču doveze,když to bude nutný. Miška přijede za námi asi příští týden, moc se na ní těším. Strašně to uteklo.

Mike (So, 27. 6. 2020 - 14:06)

To jsem jednou udělal při chcaní holce taky,že jsem ji prstem ucpal proud. Asi ji to taky bolelo,začala naříkat a ucukla a chcala dál . Když jsem se jí zeptal,proč ji to nebolí když si někdy drží pipinu rukou,když potřebuje velmi nutně chcát, tak mi vysvětlila jednoznačně..to ještě nechčiju,ale rukou si ulevím,abych se nepochcala,ale když už chčiješ,tak ani ruka mezi nohama nic nezmůže, když to úplně rukou zavřeš tak tím tlakem chcaní to strašně bolí.

Natalie (So, 27. 6. 2020 - 16:06)

Miku a Libore,tohle opravdu je nepříjemný. Teď jsem byla čůrat a sama jsem si to zkusila prstem čůrání zastavit. Ďírka mi mohla prasknout tlakem a bolelo to až do močáku a teď se mi chce stále jakoby čůrat ikdyž už vyčůrám jsem a nic už neteče ikdyž to pustím a uvolním v pipině. Jinak zdravím holky na chalupu. Kláro,zlobíš se za to na Libora? Já bych se asi nezlobila,možná jen zkoumal jak funguje dívčí čůrání nebo byl tak nadržený, že si neuvědomil, že tě to může bolet.

Kolik (So, 27. 6. 2020 - 11:06)

je mamince let?

Klára (So, 27. 6. 2020 - 10:06)

Dovezli jsme maminku domů, do nemocnice nás nepouštěli, jen jsme si volali a tak nás teprve maminka pořádně chválí, jak jsme to zvládly. Hlavně mě ale i Niki. Maminka musí mít klid ale i chodit, aby se dostala zase zpátky . Půjde to pomalu ale to nevadí. O čůrání nepíšu, stejně chodíme normálně na záchod.

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 10:06)

Vtipálku. Klárka už je s maminkou na chalupě a možná i měla se ségrou pořádný čůrání. Když ji chceš napodobit,podívej se na styl psaní a mimotorempatii.

Reklama

Přidat komentář