Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Ne, 28. 6. 2020 - 08:06)

Jsem na zápraží a byla jsem s Nikou teď taky na malý se vyčůrat.. Snažím se jí když je hezky už odnaučit tady na nočník,když vydrží do rána a vydržela. Trochu se sice kroutila s rukou mezi nohama, když jsem odemykala hlavní dveře a pak jen popoběhla kousek stranou se stahovanýma kalhotkama a hned z ní na bobečku vytryskl rychlý proud z pipinky a tekl dlouho než měla pipinku prázdnou. Mě se chtělo podobně a taky jsem hned na bobečku měla rychlý čůrání a pak mi to šlo ještě mírným proudem jak jsem dočůrávala a stále uvnitř bylo něco než jsem vyprázdnila celou pipinku v bříšku. To Niki to měla prudký čůrani celý. Včera jsme grilovaly,sice přešla bouřka ,ale pak byla krásná vlahá noc. Byla jsem se projít s Liborem,ale vyčůrala jsem se až tady na zahradě s ním,on to chtěl zase jednou do pusy,tak jsem roztáhla trochu nožky a jen v malém přikrčení jsem se vyčůrala,on měl pusu úplně ve mně, že měl mou čůrací šířku v ní,cítila jsem,že mu čůrám přímo uvnitř. Všechno vypil a to jsem čůrala celkem nutně a víc, protože jsem si to nechala na hodně a pak byl vášnivej, ještě venku do mokrý počůraný pipinky se skoro hned vypipinkoval a než jsme usnuli tak znovu. Já pak s jeho krásným dárkem v bříšku šla spinkat dolů k ségře. Je tu sluníčko,musíme se postarat o maminku,ještě spinká, tak udělám potichu snídani. Ségra už obsluhuje Ťufík a.

Tom (Ne, 28. 6. 2020 - 08:06)

Moc krásný čůrání jste měli. To musí být senzace na někoho čůrat.

Tedy (Ne, 28. 6. 2020 - 07:06)

Pánové vy vůbec nic nevydržíte

K. (Ne, 28. 6. 2020 - 01:06)

Ok. Dobrou noc

Todd (Ne, 28. 6. 2020 - 00:06)

Nespím, přišla ségra a přítelem. Dáme vínko a pak půjdu lehnout. Zítra mám odpolední naštěstí.

Puluj (Ne, 28. 6. 2020 - 00:06)

U mně stejný. Intenzivní ejakulace do minuty.

Todd (Ne, 28. 6. 2020 - 00:06)

Já si to musel udělat i teď když si posledni vaše čůrání představuji s Nikolou. Promiň,já moc nepíšu ale tohle je zásadní. Já bych to nevydržel,nádherně jsem se úplně celý vypustil s tvou loužičku z pipinky a asi usnu hned.

Dav (Ne, 28. 6. 2020 - 04:06)

Já to mám podobný. Dokonce se mi i o holkách zdálo jak čůrají a byl jsem navětšenej tolik,že jsem si ho jen chytil rukou a pohladil okolo žaludu a stříkal jsem v extázi do vyčerpání . A jestli napiíše Natálka stejně rajcovně když a jak močí tak budu hotovej taky z ní. Záleží jak to vybarví do představy.

K. (Ne, 28. 6. 2020 - 00:06)

spinkej Toddie, spinkej, zítra zase napíšu...pro tebe

Waco (So, 27. 6. 2020 - 20:06)

Šmarja, Šmatlák má pnutí. No všichni máme ještě v živé paměti, jak to dopadlo, když měl pnutí naposledy :)

Matlák (So, 27. 6. 2020 - 20:06)

Natálko dáš mi čůrání? Mám pnutí když to čtu tu.

Natalie (So, 27. 6. 2020 - 20:06)

Ty seš na to opravdu vysazenej. Tak dobře. Budu si víc hlídat jak a kolik čůrám a napíšu. A ty si to u toho uděláš, ne? Já se trefím,chlapi!

Tom (Ne, 28. 6. 2020 - 06:06)

Asi nebude sám, taky si to udělám u toho, moc mě to vzrušuje.

Pissík (So, 27. 6. 2020 - 20:06)

A napíšeš mi třeba jak jsi čůrala zítra?

Natalie (Ne, 28. 6. 2020 - 06:06)

Tak jsem se byla teď ráno Pissíku vyčůrat. Normálně jsem si dřepla na bobek a hned jsem čůrala,protože jsem potřebovala dost a rychle a tak jsem čůrala z pipinky větším tlakem větší proud. Počkala jsem až to bude všechno venku a byla jsem hotová a oblékla jsem kalhotky a šla domů. Vyčůrala jsem se venku,abych si mohla prohlédnout jak čůrám. Jinak chodím na WC. Tak hodně po ránu někdy prostě čůrám. Mohla jsem čůrat do sklenice na pivo a změřit kolik,ale to mně napadlo pozdě. Asi bych ji možná naplnila jak se mi chtelo dost.

Tom (Ne, 28. 6. 2020 - 06:06)

Moc krásné čůrání, udělal jsem si to nad tím. Nechceš psát taky častěji? Máš moc pěkný čůrání.

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 06:06)

Honím. Chci do tvé píčky. Strašně chci. Už to bude,už.

Pissík (So, 27. 6. 2020 - 19:06)

Holky nečůrají stejně. To už mám vyzkoumaný. Některá má malý proud,jiná velký, některá to pustí hned jiná pomalu,některá má pipinku malou jiná větší. Já jsem moc zvědavý jak čůráš ty,když už o tom píšeme.

Natalie (So, 27. 6. 2020 - 20:06)

Ale to je normální , já taky někdy čůrám decentně a když se mi chce hodně tak čůrám velký proud.

Pissík (So, 27. 6. 2020 - 19:06)

Klárko krásný. Já mám na dívčí čůrání hlavně na tvoje slabost.

Reklama

Přidat komentář