Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Návštěvník (Pá, 19. 7. 2019 - 00:07)

A ty končíš v psí boude zadkem ven a na tobě dalmatin :-(
Dámo

Jirka. (Pá, 19. 7. 2019 - 07:07)

Klídek, některé to tak mají ale rády a velkého psa si pořizují na lízání a i na zásun.

Iveta (St, 17. 7. 2019 - 18:07)

Měla, spíš to bylo nejdřív zkoušení, jaké to je, ale když se to tak nějak rozjelo, tak musím říct že skvělé. Nikdo jsme to ještě takhle nedělal. Byla jsem u mého kluka a on za ním přišel kamarád, nikdo jinak doma, celý víkend měl být sám a tak padnul nápad to zkusit a že kamarád nakonec domů nepůjde. Co by ne, když to ten můj zvládne, až uvidí, jak mě to dělá jeho kamarád, tak v tom problém nevidím. Zkoušeli oba společně do pipiny a potom střídali pipinu, anál a do pusy. Až jsem to potom přestala sledovat kam ho kdo strká, spíš to nechala na nich a užívala si to. Když to do mě nastříkali, tak měli potom pauzu a když už zase mohli, tak se pokračovalo. Klidně bych přibrala i třetího a nebo na dobu pauzy i holku. Jen si nejsem jistá, jestli by ta moje kamarádka do toho šla. Jednou jsem to s holkou zkusila. V jednom klubu mě začala balit, ten můj mě to schvaloval, ať to zkusím, že mu to nevadí a líbí se mu to. Takové orgasmy jsem snad nikdy neměla. Už jsem ji ale nikdy neviděla, škoda.

Jirka. (Čt, 18. 7. 2019 - 08:07)

Že by konečně zase nějaká normální holka? Ta moje přítelkyně je naštěstí taky taková a mým kamarádům podrží. Jde přeci jen o sex a užívat si krás života. A je stále potřeba udržovat dobré vztahy.

Evica (Út, 16. 7. 2019 - 22:07)

Mě láká sex se dvěma, abych je měla oba v sobě, anál jsem ale ještě nikdy nedělala, dá se na to nějak připravit?

Ota (So, 16. 2. 2019 - 18:02)

Kluci to už teda moc nebyly. Mě přišla předloni domů manželka po vánočním firemním večírku lehce s opičkou a rozdováděná. Tak jsem na to chtěl vlítnout, ale nechtělo se jí. Rukou jsem zjistil, že má kalhotky ulepené a takovou hodně vlhkou pindu. Samozřejmě se snažila vykrucovat, ale potom přiznala, že se neudržela, ale asi ji to moc nevadilo. Nakonec jsem do té patlaniny zasunul a bylo to s ní móc skvělé. V tom rozjařeném stavu si to náramně užívala, já teda taky, až jsem občas nechápal jestli je to ona. Po vyspání nevěděla co má koktat, ale už to bylo venku. Říkám ji, bylas skvělá, zase to zopakujeme? Ta koukala, jestli si dělám prdel, nebo co. No říkám, abys zase někomu podržela a spěchala domů, je to skvělý být druhý, nebo třetí. A vlastně kolikátý jsem byl? Špitla že čtvrtý. Už nikdy nikam na večírek nešla a už jsem to nikdy nezažil. Škoda, od té doby je sex nudný a míň častý. Nějak se prostě sekla. Tak teď nevím, jestli být šťastný nebo nespokojený, nebo s parohama.

Bohdana (So, 16. 2. 2019 - 01:02)

Jednou jsem se vracela domů z práce,ve které jsem měla už dlouho poměr s kolegou,plná jeho semena.Kalhotky jen lepily.Doma mě překvapil manžel který přitom neměl být doma a tak tak jsem se vyhla dalšímu styku.Poznal by to.Hned líže.Dnes jsem v jiné práci a nemám ani milence ani manžela.Mám dvě kočky a mám klid

Návštěvník (So, 16. 2. 2019 - 13:02)

Škoda, já bych do tebe jako manžel šel. Nač to skrývání a tajení, mě by to problém nedělalo? Jsou to zbytečné nervy to tajit, místo užívání si života.

Iva K (So, 16. 2. 2019 - 00:02)

Když dostanu chuť, zajdu za kámošema. Ty do sebe nechám nastříkat, porovnám tanga, navlíknu džíny a jdu domů, rozkrok za chvíli mokrý. Přítel to ihned pozná a hned se do mě pustí a vystříká se také. Přece nesmí zůstat jako neschopný mimo. Moc se mě to líbí a ten den jsem konečně uspokojena. Prostě někdy jich musím mít víc, tak která to taky tak má pochopí.

Jirka (Čt, 27. 7. 2023 - 14:07)

Tak takovou ženu bych rád poznal. Není nic víc sexy než když jednu náplní víc mužů

Jirka (Čt, 27. 7. 2023 - 14:07)

Tak takovou ženu bych rád poznal. Není nic víc sexy než když jednu náplní víc mužů

Návštěvník (So, 16. 2. 2019 - 13:02)

Držím ti palce, ať ti to funguje takto dál. Prostě to máš ráda, tak nic neřeš a jestli to s přítelem dáte až do stáří, tak budete mít hezké vzpomínky.

Ty kurvisko (So, 16. 2. 2019 - 03:02)

než bych do tvého kliháku strčil svého překrásného čuráka, raději ho hodím sežrat psovi. FUJ.

Vrr (Pá, 15. 2. 2019 - 21:02)

Měl jsem kdysi tři ženy po sobě. Milenku,pak kurvu,a ráno manželku. Ale hrdý na to nejsem.A dnes už bych to asi nedal

Karel (So, 19. 1. 2019 - 12:01)

Podívej se na supererekce.com, nejmenší balení stojí 120 korun, takže za málo peněz opravdu hodně muziky. Po chlastu to hodně pomůže, a když si to cvakneš i bez chlastu, tak zažiješ opravdu supr sex!

Toman (Pá, 18. 1. 2019 - 15:01)

Runner? vleze se do peněženky? kde to kupuješ?

Karel (Čt, 17. 1. 2019 - 10:01)

To si asi objevil pěkně starou záhadu, u hodně chlapů to po chlastu prostě nejde, nebo jde, ale velice těžko, já jsem si na to koupil do peněženky gel Runner a jsem v pohodě má to nástup do 20 minut.

Toman (St, 16. 1. 2019 - 12:01)

Mě vždycky strašně štve, že na party najdu nějakou pěknou holku, ale bohužel po chlastu mi to prostě nejde, nepostaví se mi. Máte také někdo takový problém?

Mě... (St, 31. 10. 2018 - 13:10)

..se to stává běžně,s gumou žádný problém.

Honza (St, 31. 10. 2018 - 01:10)

ráda to milenci dopřeju a...Jaký by ti bylo Pavlo, když bych to dělal večer s tebou a ráno s kolegyní z práce :D?

Reklama

Přidat komentář