Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

luci (St, 24. 7. 2019 - 22:07)

Jak už jsem psala , jasný fetišista . Je ujetý na dámské boty a ty potřebuje k uspokojení . Je pro něho ideální když jsou právě z ženské nohy stažené.

Nikča H. (St, 24. 7. 2019 - 22:07)

Aha, to by odpovídalo. Po ránu měl vždy možnost ale nevšiml si bot ale jak mi tu holinku vyzul tak z ní byl v rausi. Docela zamrzelo, že ho radši trel holinkou než, aby měl sex. Navíc mi vadilo být při sexu bosa.

luci (St, 24. 7. 2019 - 22:07)

Je to deviace , s tím nejde nic dělat . Jeho fetišem jsou dámské boty a bez těch mu to nejde.

Nikča H. (St, 24. 7. 2019 - 21:07)

No oba chtěli ale jen jeden to dělal do mě. Druhý mu řekl ať mu podá tu botu, když mu tak vadí a ikdyz sem to nechtěla, tak sem se na moc nemohla, když mě držel za nohy a měl ho ve mě. Druhý si stoupl z boku a jezdil si po něm mojí botou až se připnul, zahekal a nastrikal mi do tenisky.

luci (St, 24. 7. 2019 - 21:07)

Byl to fetišista , stačilo mu vidět jak tě jeho kámoš píchá a on se udělal do boty ze tvé nohy právě stažené. Choutky lidí jsou různé.

Katka (Út, 23. 7. 2019 - 23:07)

Já jsem si ji objednávala ze sexhopu e-kondomy.cz, je to opravdu super, protože u toho pak nejste nervózní, že by se mohla stát nějaká nehoda.

Evica (So, 20. 7. 2019 - 19:07)

Anální sprchu? cože? co to jako je?

Nikča H. (Pá, 19. 7. 2019 - 18:07)

Když to bylo prvně tak jednomu z nich strašně vadilo, že si nechci zout bílý conversky a druhýmu to nějak nevadilo. Tak se přitom zvládl do mě ještě navazet..

Věra N. (So, 20. 7. 2019 - 16:07)

Na to se vyprdni, jestli máš boty snad není důležité. Některá má při tom péřovku, protože se to někomu líbí a dělá mu to dobře, kozačky až nad kolena, džíny později s dírou, proč ne. Ano, je to můj případ. v zimě v jednom klubu jsem se seznámila loni s dvěma už mladými muži. Nakonec jsem šla s nimi k jednomu z nich a zjistila, že se nemám svlékat, jen to co mám pod péřovou bundičkou a jí si zase obléknout. Oni si na sobě taky nechali jen péřovky a džíny. Nejdřív jsem si říkala, co je to za blázny, ale když se to rozjelo, tak proběhla taková vášnivá noc, co jsem nikdy nezažila a v džínách v rozkroku vystřiženou díru a postříkanou péřovku. Už bez těch dvou být nemůžu. Jen ten častý nákup džín je takové mínus, jo a ještě roztrhaná tanga, ale co, za to to stojí, zaběhnout do obchodu. Bundu čistím jen v zimě, v létě ji nechávám oschnout a protože se jim to líbí, tak ji nosím na sobě jen tak na nahém těle a s flekama, na zimu si už koupím novou. Ano, už mě tak změnili, že bez těsných džín a péřovky neudělám v bytě ani krok. Měla jsem štěstí na dva opravdu dobré a vášnivé muže. Sežeň si normální dva kluky a užívej si s nimi, ty nádherné pocity extáze při orgasmech. S debilama to není ono, to si jen chtěli smočit a zrovna splašili tebe. Pokud to nejsou idioti, tak jedině dva, jeden je málo a nestíhá mě uspokojit. Většinou se vystříkají a zvadnou a co teď? Jen musíš čekat, až se dá zase do kupy a může pokračovat. Některý je celkem rychle, některému to trvá a když jsou dva, tak se střídají, no pokud ho do tebe nestrčí oba.

Nikča H. (St, 24. 7. 2019 - 20:07)

Jo vyprdla bych se ale tehda jak mi to dělal a držel mi nohy ve vzduchu, tak mi vyzul botu a podal ji druhému a ten se mi do ní s úsměvem vystrikal.

luci (St, 24. 7. 2019 - 21:07)

Tak se jeden vystříkal do tebe a druhý do boty ? Divný sex se dvěma , ale asistence se také počítá.

Nikča H. (Pá, 19. 7. 2019 - 15:07)

Zkusila sem to dvakrát, pokaždé si ze mě kluci dělali ještě legraci, že sem pro ne jak kapesní prcátko s nožkou popelky.. vždy sem si u toho totiž nechala alespoň boty, připadám si tak přitom lépe..

Jirka. (Pá, 19. 7. 2019 - 16:07)

No idioti, co dodat.

Nikča H. (Pá, 19. 7. 2019 - 17:07)

Tak nějak. Hlavně, že jim to nevadilo, když sem měla roztazeny nohy, to mě nešetřili. Přitom si myslím, že při výšce 162 cm, je váha 56 kg tak akorát a to, že mám nožku velikosti 37,5 - 38, mi taky nepřijde nejhorší..

Katka (Čt, 18. 7. 2019 - 10:07)

Z vlastní zkušenosti před análem doporučuji anální sprchu, a nejlíp si to sama vyzkoušet, robertek/ okurka, není špatné mít i lubrikační gel přímo na anál.

Vierka (Čt, 18. 7. 2019 - 09:07)

Bolo to už dávnejšie a stalo sa mi to jediný raz. Na diskotéke ma celý večer balil tak trochu známy chalan, ktorý býval neďaleko nás a bol tam zo svojim kamarátom. Objednával drinky a okolo polnoci už som bola dosť pripitá, takže som ani veľmi neprotestovala, keď ma zaviedol na pánske WC, zamkli sme sa v kabínke, kľakla som si na misu a on ma zozadu urobil. Hneď potom odišiel a nechal ma tam kľačať s vystrčeným zadkom. O pár sekúnd sa dvere otvorili a zahliadla som toho jeho kamaráta. Určite boli dohodnutí. Nestihla som sa ani upraviť ani zaprotestovať a už bol vo mne. Alkohol robil svoje a určite mali zo mňa obaja zábavu. No aspoň ma potom džentlmensky odprevadili domov, hoci semeno oboch mi celú cestu tieklo po stehnách.

Jirka. (Čt, 18. 7. 2019 - 16:07)

A po pravdě, že to zas nebyl tak špatný zážitek? A když tě ještě doprovodili domů, tak asi byli rádi za tu akci.

Vierka (Čt, 18. 7. 2019 - 20:07)

No oni boli určite radi, zato ja už menej. Takto to dopadne, keď si vypijem niekde v spoločnosti. Nutne sa musím zabávať s mužmi a nechať sa od nich obchytkávať. No našťastie už nikdy to nezašlo tak ďaleko ako vtedy. Odvtedy si už dávam väčší pozor aby som neskončila ako cundrička na záchodovej mise. :-(

Jirka. (Pá, 19. 7. 2019 - 07:07)

Však nemusíš na záchodě, ale ty dva sis měla nechat, aby se s tebou chodili. Ta moje je radši, když ji to se mnou dělá ještě kamarád. Na tom není nic špatného. A jakápak cundra, nesnižuj se tak. Prostě si udělali dobře a měla jsi toho využít. Není na tom nic špatného. Ale to musíš vědět samo, co ti dělá dobře a co se ti líbí.

luci (Čt, 18. 7. 2019 - 22:07)

Divila by ses , jaké tam končívají dámy .

Reklama

Přidat komentář