Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Hňup (So, 27. 2. 2021 - 19:02)

Já měl sex s kozou.

Jan (Ne, 28. 2. 2021 - 17:02)

Skvělé a na nic jiného se nezmůžeš? Zkus oslici.

Iveta (So, 20. 2. 2021 - 15:02)

Byla jsem u mého kluka, jeho rodiče byli na víkend odjetí. Přišli za ním ještě jeho dva kamarádi. Udělali jsme si hezký večer, zahráli svlíkací mariáš a když už jsme byli všichni nazí, tak jsme začali spolu blbnout a došlo až na sex a musím říct, že byl naprosto úžasný. Ještě nikdy jsem nic takového nezažila, abych měla tři najednou. Postupně mě naplnili kačenku i análek, poprvé jsem totiž zažila i análek od jednoho z nich, byl tak opatrný a vystříkal se mi do něho, potom ho učil ostatní dva. Byla to krásná dlouhá noc a moc ráda jsem si ji už dva krát zopakovala a hodlám tak pokračovat. Do školy nechodíme a tak si spolu můžeme krásně užívat moc hezký sex ve čtyřech.

Gr. (So, 20. 2. 2021 - 19:02)

Jsi kurva !!!

Iveta (So, 27. 2. 2021 - 11:02)

A ty jsi dement, který neměl nikdy holku a kdo ví jestli někdy mít budeš a jen závidíš.

Jirka. (Ne, 21. 2. 2021 - 16:02)

A to jako proč? Všichni se dobře pobavili, nikdo nebyl proti, tak o nic špatného nejde. Ty jsi asi sotva pubertou políbený, holky znáš tak z dívání se na ně z dálky, tak tady neměj ty blbé poznámky.

Pavel1 (So, 20. 2. 2021 - 15:02)

Nechce se ti Marie už psát:)

Veronika (So, 20. 2. 2021 - 14:02)

Ja mela dva kluky po sobe.Mohu jen vsem doporucit.Nejdriv nastoupil jeden a kdyz se dome vystrikal,sel na radu druhej.Kdyz se vystrikal i on,sperma krasne zeme vitejkalo,jak jsem byla plna.Naprosta slast.

Jana (Pá, 19. 2. 2021 - 19:02)

Tvrdím to stále, kdo nezkusil, nepochopí. Lehnu si na záda nebo na břicho a dole ať si kluci strkají kam chtějí a stříkají kam chtějí a poté očistím pokouřením a dole mezi tím šuká další a tak dokola, dokud jsou kluci a dokud mohou. Musí se to jen zkusit a ve vhodné chvíli jít na to.

Petra (Pá, 19. 2. 2021 - 17:02)

Nemám žádné extra zkušenosti, ale zažila jsem sex s dvěma klukama, kteří se mnou oba dva měli sex. Jednomu jsem kouřila a druhý měl sex a pak se prohodili. Každý se udělal a to byl super pocit, že jsem byla úplně naplněná. Doporučuju.

Jana (Pá, 19. 2. 2021 - 00:02)

Skvělé, když jdou po sobě postupně, tak je to nej.

vesnická holka (Čt, 18. 2. 2021 - 13:02)

Já jsem vyrůstala na vesnici a k životu tam patřili taky pravidelné vesnické zábavy a plesy. A na nich se pravidelně stávalo, že když tam holka nebyla se svým klukem, nebo ten se příliš skoro opil, tak holku nějaký kamarád nebo spolužák vytáhl za obecní dům a tam, protože byli oba už trochu pod vlivem, vycákal její kačenu. No a někdy se taky přihodilo, že v jedenáct přišel jeden a o půlnoci jeho kamarád. Nejsem na to moc pyšná, no párkrát se mi to stalo taky, že během plesu jsem skončila s dvakrát vycákanou kundičkou od dvou kluků.

Alice (Čt, 18. 2. 2021 - 14:02)

Dělala jsem to samé a není důvod z toho být špatná. Prostě jsem si užívala mládí, kdy postupně tři a víc kluků nebyl problém a naplněná jsem byla nad míru. Dokonce jsem chodila se dvěma najednou. Dnes už žiji s přítelem, plánujeme dítě ale oba si rádi přizveme na sex kamaráda nebo kamarádku pro zpestření.

Návštěvník (Čt, 18. 2. 2021 - 13:02)

Taky to u nás tak bylo. Sousedka byla starší , na každé zábavě s někým šla ven do parku, já byl mladší, čekal jsem až se starší kluci opijou , chvíli jsem s ní tančil a pak jsme taky šli. Doteď jsi pamatuji, jak to v ní klouzalo , byla ještě plná toho předchozího, ale nevadilo mi to.

xxx (Čt, 18. 2. 2021 - 08:02)

Sex se 2 najednou je hezké, ale také moc náročné. Nemám moc ráda , když to chtějí najednou , ale když jeden skončí , druhý začne , to se dá.

Marie (St, 17. 2. 2021 - 22:02)

Pánové. Láska i sex, kvetou v každém věku. Jenom Abe se mi neozývá.

Pavel1 (Čt, 18. 2. 2021 - 08:02)

A máš to Maruško hodně ráda? Tos byla do teď zanedbávaná, skoro 70 a pořád při chuti,to je nádhera,to by se mi líbilo

Lubomir (St, 17. 2. 2021 - 20:02)

Já měl sex s opicí.

Korkoklub-kluk (St, 17. 2. 2021 - 03:02)

To já běžně.

klara (Út, 16. 2. 2021 - 17:02)

Leni zkus i třetího je to fajn když jsou všechny díry zaplněný

Reklama

Přidat komentář