Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

prázdninový tábor (So, 15. 8. 2020 - 15:08)

přistihl vás někdo na táboře?

Víťa (So, 15. 8. 2020 - 15:08)

přistihl cca před 3 týdny na skautském táboře

Abe (Čt, 13. 8. 2020 - 01:08)

Když onanujete často, možnosti přistižení se násobí. Do manželství jsem šel jako notorický onanista. Věděla o tom, od mé matky, manželka i tchyně. Díky časté onanii patřím mezi sexuální vytrvalce, takže nastávající brzy zjistila že po, pro ní uspokojivé souloži se musím vyhonit. Tchyni, která nás při tom ráda pozorovala, to fascinovalo a když nebyla manželka doma tak mne do toho nutila. Nuda. Žádné náhodné přistižení. Pověst vás provází celý život.

Kim (St, 12. 8. 2020 - 22:08)

Já jsem už musel okamžitě vytýct,když vesšla moje ségra, ale to se nedalo ukočírovat,jak se uděláš jseš mimo a stříkáš to ze sebe.

Luboš (St, 12. 8. 2020 - 20:08)

Přistihl manželku doma ve chvíli zřejmě neskutečného orgasmu, kdy nečekala můj příchod. Byla z toho nesvá a přešla to beze slov. Také jsem tajně doufal o naší společné onanii a druhý večer, když šla spát jsem v ložnici začal onanovat, po zhasnutí se přidala a začala taky. Od té doby je společná onanie a vzájemné doteky nádherné zpestření našeho života a otevřeně litujeme, že to nepřišlo dříve.

Abe (Po, 10. 8. 2020 - 21:08)

To nevadí.

Abe (Ne, 9. 8. 2020 - 03:08)

Vážení tady nejde o mrdačku, ale přistižení při onanii, což je úplně jiný level. Ke všemu obrovský rozdíl je při přistižení, někým, kdo vás zná, patříte do rodiny, nebo o vás ví že onanujete a někým, kdo se k tomu náhodou nachomýtne, nebo cizí ženskou, kterou chcete překvapit v blažené naději, že vám dá. Druhý případ je trestný, pokud vás někdo udá. Mě se stalo, že jsem za hluboké noci močil na odlehlém místě a udala mne prostitutka, která jenom tušila, ale sebrali mne policajti a musel jsem strávit noc za katrem. Dostal jsem se do kartotéky jako exhibicionalista, přesto, že jsem o té ženské nevěděl, a v podstatě ani ona o mně. Při rekognici mne neurčila. Takže pánové pozor !

Adam (Po, 27. 7. 2020 - 22:07)

Je mi 19 a kdyz jsme slavili narozeniny moji pritelkyně (18) tak večer když šla jeji máma spát tak jsme si řekli že si zažijem romantiku na gauči. Prvni to začalo lizanim a kdyz jsem ji ho tam chtel strčit tak jeji mamka ze dveri prisla cela nahá a ptala se jestli se muže přidat. Souhlasili jsme a tak jsem sukal moji holku a jeji mama se pritom prstila a kdyz jsem zacal strikat tak jsem měl 3 vystriky: prvni do moji holky druhy na jeji bříško s třetí na jeji matku na kozy. Bylo to uzasne že nam jeji mamka dovolila spat v loznici a ona si lehne do jejiho pokoje. Rano bylo vsechno v pohodě. Pritelkyně i jeji mamka přišla nahoře bez prej abych jsem měl lepsi myslenky. Vadi to kdyz se do sexu s moji pritelkyni pridala jeji máma??

Schari (Út, 1. 9. 2020 - 12:09)

Jste cigoši? Pochybuji, že by to u normálních lidí nějaká máma udělala. :-) Bajkaři.

Abe (Ne, 9. 8. 2020 - 22:08)

V tvém věku jsem prožíval něco podobného, v tříletém vztahu. Začalo to tím, že matka trvala na tom, že mne na dceru připustí, až když mne zaučí. Měl jsem v té době dost zkušeností, ale dělal jsem že to dělám poprvé, protože to bylo zábavné. Šukal jsem je obě často, ale časem mezi nimi vznikla rivalita, žárlení a touha po dominanci. Raději jsem z toho vztahu vycouval. Nedělalo to dobrotu.

Abe (Po, 10. 8. 2020 - 09:08)

22.17 není můj, někdo mi ukradl nick

Henry (So, 18. 7. 2020 - 23:07)

Je dobre mit sex ve trech ja s pritelkyni s jeji kamaradka? Dělali jsme to u mne doma a pritelkyne rekla ze ji nevadi kdyz se vystrikam na kamaradku

HONZA (Út, 14. 7. 2020 - 17:07)

Moje německý ovčák pak to vše vylízal i ted mi ho krasne olizuje je to nadhera do porucuji a to nemluvim ani otom jaka je to nadhera prcat do zadku

Abe (Út, 14. 7. 2020 - 03:07)

Když jste vyhlášený onanista, o nějakém přistižení nemůže být řeč, protože každý informovaný je na to připraven a nijak jej to nepřekvapí. Báby už o tom ani manželku neinformují a pokud ano, ona to se mnou už neřeší. Došlo to tak daleko, že za mnou přišla vnučka, že to chce vidět. Řekl jsem jí , že s tím musí souhlasit maminka a babička. Přišla malá i snacha a tak jsem to pro ně s požehnáním babičky udělal. Stříkal jsem hodně a holkám se to líbilo. Babičku to nezajímalo, protože to vidí pořád.

Ejkr (So, 11. 7. 2020 - 22:07)

Ten pocit když načapáte v parku spolužačku masturbovat

Ejkr (So, 11. 7. 2020 - 22:07)

Ten pocit když načapáte v parku spolužačku masturbovat

Petr (Pá, 10. 7. 2020 - 22:07)

radši na to zapomínám, dvakrát mě viděla ségra ! poprvé v bazénu tady na chatě a pak večer v pokoji , bohužel společným. Naštěstí je ještě malá tak to zase tak neřeším ale stejně mi to příjemný nebylo mě je 12 a ségře sedm , naštěstí nežaluje . Jenomže mě se moc líbí si malýho honit a poslední dobou to musím dělat častějc a častějc . Máma si pořád neuvědomuje že už nejsem malej nutí mě abych chodil spát nahatej a abych se opaloval a koupal tady na chatě pořád nahatej spolu se ségrou , jasně ona je ještě malá ale já jsem starší a když jsem řekl mamce abych se aspoň koupal v plavkách tak mi řekla že dokud mi nerostou chloupky na malým tak plavky nepotřebuju! a bylo jasno.Ale já se trochu stydím bejt pořád nahatej protože se mi občas malej postaví a ségra se mi směje.Řekl jsem to mámě ale ta jenom řekla ségře aby se nesmála že to je normální a bylo to.Co mám teda dělat abych si s malým mohl ..... hrát a aby na mě nečuměla ségra ?

Anonym (Pá, 10. 7. 2020 - 16:07)

Dneska jsem měl prvni koupel v laznich a kdyz jsem musel z vany a pani mi dala osusku tak mi tak stál pennis že jsem si vsiml ze se na neho pani zadivala a nesla ji vyndat osuska a mnela vykulene oci :) v 17 letech 15 cm nooo :)

Cvok (St, 1. 7. 2020 - 12:07)

Uzijte

Cvok (St, 1. 7. 2020 - 12:07)

No proste ji to udelej,a asi bude divoka a lacna po sexu tak si to utijte

Reklama

Přidat komentář