Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Jenda (Po, 7. 9. 2020 - 19:09)

Přistihla mi kamarádka sestry. To jsem se lek, ale nezačala ječet nebo něco a nabídla mi pomoc a ani moc dlouho nemusela a šlo mi to ven. Sestra čuměla u dveří a nic neříkala. Jen jsem zvědavý jestli se zase staví a dělá mi to.

Karolina (Po, 7. 9. 2020 - 13:09)

Decka se dokazou vyc odvazit a vyc si se sebou hrad nez bylo drive.Dcera zacla priblizne v 8 letech.Parkrat jsem ji vydela jak si se sebou hraje.Postupem veku si hrala se sebou vycekrat.Prilis moc se nestidela a nekdy se stalo,ze si to dela pre demnou.Zila jsem dcerou sama a tak mi to moc nevadilo.I ja jsem masturbovala a tak jsem ji chapala,ze si to musi udelat.Jednou kdyz jsem prisla domu,uslizela jsem z jejiho pokoje hlasite vzdychani.Bylo mi jasne co tam dela,ale pak jsem uslisela jak rika,ty mas ale curaka.Tehdy ji uz bylo 14.Hned mi blesklo hlavou ze tam ma kluka.Naslouchala jssem za dverma,ale neslizela jsem jini hlas nes jeji.Potichu jsem otevrela dvere na posteli lezel plisovy medved ktery ho dostala od taty a mezy nohama mel pridelanej robertek.Dcera cela naha a robertka zasunutyho v pipce a hopsala na nem.Nevym od kut vzala robertka,ponevac muj nebyl.Chvylku jsem ji sledovala a pak jsem potichu zavrela.Byla jsem rada ze to nebyl nakej pubertak.Slizela jsem ji jak tam vzdycha a povyda si snim.Priznam se,ze me to trosku vzrusilo.Za chvilku bylo ticho.Usoudila jsem ze asi mela orgazmus.Zachvilku se otevreli dvere a sla do koupelny.Pak prisla a divila se ze uz jsem doma a jak dlouho.Rekla jsem ji ze asi pul hodyni.Ale nechtela jsem ji rusit.Skratka nekdy se stane ze zahlednu ja ji a nekdy zas ona me jak si to delame.Ani jedne znas to nevadi ze zahlednem jeden druheho pri onanii.Nekdy jsme tak vzrusene obe,ze onanujem spolecne.

Z (Po, 7. 9. 2020 - 20:09)

Z

Jaruna (Po, 7. 9. 2020 - 13:09)

S dcerou jsme taky samy a jak ji od mala sleduji, začala se o tyto věci zajímat kolem 9 let. Nyní řekla bych, onanuje tak dvakrát denně. Ráno určitě. Svoji onanii před ní ale tajím. Vždycky ale ke svému uspokojení použiju její kalhotky, nebo něco s jejím sekretem.

Z (Po, 7. 9. 2020 - 20:09)

Z

Karolina (Po, 7. 9. 2020 - 15:09)

Kdyz zacla onanovat tak si to delala tak 1-2 dene.Ale postupem casu jsem vysledovala ze si to dela tak 4 za den.Ja vjejim veku jsem frndu take dost honila.Vzhledem k tomu,ze se opcas vydime pri onaniji,tak priznam se,ze uz jsme se spolu navzajem prstily a lizaly.A ochutnaly tak navzajem nas sekret.Holka lize i kdyz tecu jak blazen.A na opak.Pekne vse spolikame.

Z (Po, 7. 9. 2020 - 20:09)

Z

Pepa (Po, 7. 9. 2020 - 15:09)

Milý Karolíne, fantazii máš asi dobrou, ale měl by ses vrátit do první třídy pomocné školy a naučit se pravopis.

Jaruna (Po, 7. 9. 2020 - 12:09)

Přistihla jsem párkrát dceru. Na to, kolik jí je, tak má onanii dokonale zvládnutou. Až mě to překvapuje jak si sama se sebou dokáže pohrát.

Lucie (St, 9. 9. 2020 - 03:09)

Myslím že by bylo vhodné jí o tom něco říci a třeba se i přidat. Pokud si o tom chcete promluvit nebo poradit, napište na : [email protected]

Jaruna (Pá, 11. 9. 2020 - 08:09)

Myslím, že bych to nezvládla, povídat si s dcerkou o její onanii. Určitě ne. Ale není to ani nutné. Jak jsem ji párkrát měla možnost ji při tom vidět, co všechno provádí, tak bych se ještě já od ní mohla učit.

Karel (Pá, 11. 9. 2020 - 08:09)

Jaruno, a ty taky onanuješ? A jak často? A kolik je tvé dceři let?

Jaruna (Pá, 11. 9. 2020 - 10:09)

Dceři je 14 a půl. Já si to ve všední dny udělám maximálně dvakrát, jenom takovou rychlovku. O víkendu, většinou v sobotu to ráno v posteli protáhnu i na dvě hodinky. Od dcerky jsem něco pochytila a tak si to užívám.

Z (Po, 21. 9. 2020 - 12:09)

Z

Karel (Pá, 11. 9. 2020 - 10:09)

No ty dvě hodinky ti závidím. Já to vydržím tak pět minut a hned pak vystříknu. To asi každý chlap.

Jaruna (Pá, 11. 9. 2020 - 11:09)

Už budu muset jít, jsem na recepci jednoho známého hotelu, tak jen krátce. Krásně to na ty dvě hodinky jde natáhnout. Chce to přestávat, nasadit jinou techniku tření, pomilovat se sama se sebou, experimentovat. Někdy to musím ukončit a odvézt dceru na zkoušky (je mažoretkou) a jak se vrátím tak to teprve dokončím.

Martin (Po, 7. 9. 2020 - 13:09)

Ahoj. Já přistihl svého devatenáctiletého syna a ten to moc zmaknutý neměl. Seděl nahý na křesle , nohy roztažené a hozené přes opěradla. V zadku měl strceneho zapnuteho robertka. Na bradavkach nějaké svorky. Koule mel podvazane a mlatil se do nich pravitkem. Ani nevím jestli je to ještě masturbace.

Marek (Po, 7. 9. 2020 - 19:09)

Ahoj, mi je 15 a klidně mu pomůžu

Véna (Po, 7. 9. 2020 - 09:09)

Já jasem byl jednou dopaden spolubydlícím na intru. Byl to pokoj pro dva a on v pondělí nepřijel, říkám si paráda pokoj mám jen pro sebe. Odpoledne po škole přijdu na pokoj, otevřu si časopis, tuším LEO, položím ho na stůl, stáhnu trenky a honim. Najednou cvaknou dveře a on stojí přede mnou a čumí na mě. Byl to celkem trapas. Nakonec sme se tomu zasmáli a dopadlo to tak že jsme už nehonili každej zvlášť ale dost často společně.Vytrhli jsme stránku z čásáku a tu kundu jsme oba postrikali. Ze začátku jsme se styděli ale to rychle opadlo. Několikrát sme si je vyhonili navzájem, nebyli jsme buzny, prostě jen pubertaci kteří to potřebovali. Dnes máme oba rodiny a děti. Máte někdo podobnou zkušenost?

Marek (Út, 1. 9. 2020 - 12:09)

Vyloženě přistižen jsem nebyl, alespoň o tom nevím, ale v pubertě jsem z přízemního okna našeho bytu šmíroval sousedku při opalovaní, kdy ji přes plavky vylézaly bujný drn a mohutné kozy. Těch stříkanců, co jsem u toho prožíval při masturbaci, s pocitem, že o mě ví. Kolikrát jsem měl otevřené okno a tak mezi námi bylo jen pár metrů a tenká záclona. Když jsem pak letech spal s její dcerou, vyprávěl jsem ji to a ona mi sdělila, že si to její matka myslela, že tam nad ní někde mastím péro a schválně se tam vždy vystavovala pod naším oknem. I po těch letech mě ta informace vzrušila.

Reklama

Přidat komentář