Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Ota (So, 20. 6. 2020 - 19:06)

Tak snad nějaká práce bude vždy.Co jednou vir zničil se zase musí postupně rozjet? Čtenářko já jsem skromnej a nic nepotřebuju.Moc neutrácim,moc si toho nekupuju.A že jim málo je jedině dobře když jsem schodil 20kg, tak si nepotřebuju vyžírat.Nejsem materiální,nezajímá mě to.Koronavirus nikam nezmizel,jsem z Prachaticka.Tady zemřelo pět lidí ohledně Koronaviru.A i tam kde neni neznamená že se zase nemůže objevit.Nová ohniska se můžou objevit kdekoliv další.Ještě chvíli budu vyčkávat.Jirko zadluženej nejsem,máš pravdu že tím je to lepší. Jsem rád že tě tady vidim.Hodně rád čtu někoho kdo má něco společnýho s Miluškou.A vyste si toho prožili hodně.Jak píšeš o Radkovi,vím o co jde,co myslíš.Pamatuju si to.Nezávidim.Nebojíš se je spolu nechat samotný?

Návštěvník (So, 20. 6. 2020 - 19:06)

Ota pracovat nebude.

Jirka (So, 20. 6. 2020 - 19:06)

Oto jestli nemas dluhy tak je to v pohode.To ja jsem momentalne na pracaku a do toho se k nam nastehoval nezamesnanej Radek. Ja s tim nesouhlasil ale Alca ho pryc poslat nedokaze.Ja jsem jen z neho nervozni.Asi se mi tady nikdo nedivi po te minulosti.Nedavno Alce sahal na kosilku a rikal ze je z krasnyho materialu.No ruku bych mu nejradsi urazil, clovek nevi jak uz co mysli.

bez nicku (So, 20. 6. 2020 - 20:06)

Nevěř mu, vyhoď ho, nevěř jim.

Návštěvník (So, 20. 6. 2020 - 19:06)

To není v pohodě. On není na pracáku a živí se u rodičů, důchodců.

Ota (So, 20. 6. 2020 - 19:06)

Shrnu to.Dokuď mi neteče do bot a mám se kam vracet nikam se mi nutně jít dělat nechce z důvodů co už jsem vysvětlil.O stanu jsem psal jako o výletě a ne že bych v něm chtěl bydlet.

Čtenářka (So, 20. 6. 2020 - 19:06)

Oto, a co tvoji rodiče? Toto si přeci nezasloužili. Pokud vím, není ti ani čtyřicet. Minimálně 25 let ješte budeš pracovat. A ta práce ješte nyní je. Až se vrátí cizinci, nebude. Co ty máš společného s koronavirem. Jsi z Karviné?

Ota (So, 20. 6. 2020 - 19:06)

Já se nechci vymlouvat ale odpověděl jsem na otázky jak jste se ptali.Spíš jsem v roli vyčkávání.Já chodim pomáhat příbuznému který má problémy a vždy mi za to něco dá takže mám na zdravotní i na nějaké maličkosti pro sebe a mně to momentálně k životu stačí a až čas ukáže co dál.A se Sergejem Milča taky nemá žádnou jistotu když sám už nějakou dobu nepracuje.Platí věci z jeho dědictví a k tomu Miluška přinese něco z brigády.Ale taky to není bezedný.Že nevydržim noční nevim čim to je.Nejmladší už taky nejsem.Chtěl bych časem někde ranní a odpolední a aby už se nějak vyřešil Koronavirus.

Ota (So, 20. 6. 2020 - 18:06)

Bojim se kolektivů.Nikam nezapadám.Podobný problémy jako Miluška.A mám problémy s nočním a to vyžadují i ve fabrikách a na to asi nemám.Čim jsem starší tak mám co dělat vydržet třeba do 2h.Nevim co se sebou a co se životem.Nejlíp je mi pod stanem když bylo teplo.

a na to asi nemám (So, 20. 6. 2020 - 19:06)

Ještě jsi to ani nezkusil a už víš, že to nepůjde. Zase jen výmluvy.

Návštěvník (So, 20. 6. 2020 - 18:06)

Oto, jestli jsi nějak nemocný, že nevydržíš ve svém mladém věku pracovat na noční, jdi k lékaři. U pásu nikam zapadat nemusíš, do kolektivu tě přeci nikdo nenutí. Milunu bude živit Sergej, ale kdo tebe?

di (So, 20. 6. 2020 - 18:06)

Oto ty jen naříkáš a máš plno výmluv proč nemůžeš dělat. Já to vidím tak že jestli se nevzchopíš bude z tebe za pár roků bezdomovec.

Návštěvník (So, 20. 6. 2020 - 18:06)

Di, on už je. Nebo říkáš stanu domov?

jo ve stanu (So, 20. 6. 2020 - 18:06)

to je teda řešení. Není jednoduché si někde postavit stan, protože pozemky jsou něčí a ten někdo z toho určitě radostí skákat nebude. A co hygiena, co záchod? Bude z něj smrdutý bezdomovec se stanem a všude ho budou vyhánět. Ale asi to tak chce.

Návštěvník (So, 20. 6. 2020 - 17:06)

Ten nechce ani práci snů, jasně to tu kolikrát psal. Ale kdo mu platí zdravotní, ví bůh. Taky rodiče Oto?

di (So, 20. 6. 2020 - 09:06)

Já rozjíždím deštivý den, moře letos nebude :-(

bianka (So, 20. 6. 2020 - 07:06)

U mě taky ještě pořád dobrý. :-) Rozjíždím slavnostní víkend, nuda žádná.

A (So, 20. 6. 2020 - 00:06)

proč oni nechtěji zrovna našeho Otika

protože (So, 20. 6. 2020 - 17:06)

když se řekne práce, tak Otík omdlí.

hah (Pá, 19. 6. 2020 - 21:06)

Chudáci unavení, vy máte život

Reklama

Přidat komentář