Reklama

Podvodníci - šarlatáni

Dalibor (Pá, 14. 6. 2013 - 19:06)

a proč by se neměla...Jo,jen to doplním.Je třeba poslouchat své tělo,které samo řekne co potřebuje a ne jen v potravinách,ale hlavně co mu pomůže,jestli ,bylinka,prášek,doktor,léčitel atd.A když se člověk naučí svému tělu naslouchat,má vyhráno.

ono (Pá, 14. 6. 2013 - 17:06)

léčitele věřím,ale těch...se věří v Boha, ne na léčitele.

ii (Pá, 14. 6. 2013 - 15:06)

léčitele věřím,ale těch...a proč by se neměla pokusit? jde spíše o to řídit se zdravým rozumem ale i intuicí

čili nic, (Út, 13. 1. 2015 - 08:01)

S Metodou Ruš mám...že? :-DDD

Ondra (Po, 12. 1. 2015 - 22:01)

S Metodou Ruš mám zkušenost, je to velmi funkční metoda na řešení jakýchkoli psychických problémů. Něco jsem si s ní vyřešil, ale člověk k tomu, aby s ní mohl pracovat musí dozrát, že to chce vyřešit, a to já nedozrál. Přeju si s ní opět pracovat, ale některé věci musí člověk nejdříve vyřešit v životě, aby se následně rozhodl být štastný.

R.Ježková (St, 12. 6. 2013 - 21:06)

Osobně paní Staňkovou neznám, ale byli u ní vysokoškolsky vzdělaní lidé (rakovina, bércové vředy) a jsou OK. Chceme tam zajet, už nevím co se sebou a s postiženou dcerou. Prosím též nejsem naivní a mám vš vzdělání. Děkuji za info.

Dalibor (Pá, 31. 5. 2013 - 14:05)

Co pořád všichni máte s tou nobelovkou.Prostě jsou lidi,kteří takové věci dokážou.Jenže moderní svět je nechce,nechcou ho ti co rohdodují o tom,co se bude prodávat.Každý člověkkterý něco víjmečného dokáže je jen trnem v oku mnoha vlivných lidí.Karle jestli umíte takové věci léčit,budte raději schovaný a moc o tom nemluvte,at Vás někdo po zásluze nepotrestá.

x_x (Pá, 31. 5. 2013 - 10:05)

Alena je ve..."Znám genetický zápis rakoviny!"

Potom je otázkou, proč ještě nemáte Nobelovu cenu.

Karel Vaňák (Pá, 31. 5. 2013 - 09:05)

Alena je ve skutečnosti--zklamu Vás nikdy nevstupuji do těchto diskuzí.Nádory na mozku jsem bral desítky,je mi lhostejné kde nádor je.Znám genetický zápis rakoviny!Ten je-li odebrán,rakovina se nevrací.Vědomosti o něm šířit už nehodlám.Není mi zapotřebí se schovávat za falešnými jmény,svojí práci beru naprosto vážně,jsem vstřícný-nepomlouvám.Toto je vyjímka,reaguji na upozornění od známých.

Karel Vaňák (Pá, 31. 5. 2013 - 09:05)

Alena je ve skutečnosti...Alena je ve skutečnosti--zklamu Vás nikdy nevstupuji do těchto diskuzí.Nádory na mozku jsem bral desítky,je mi lhostejné kde nádor je.Znám genetický zápis rakoviny!Ten je-li odebrán,rakovina se nevrací.Vědomosti o něm šířit už nehodlám.Není mi zapotřebí se schovávat za falešnými jmény,svojí práci beru naprosto vážně,jsem vstřícný-nepomlouvám.Toto je vyjímka,reaguji na upozornění od známých.

kolemjdoucí (Po, 13. 10. 2014 - 14:10)

no vidíte a podle mě je bludný kámen vyznamenání a kdo nemá bludny kamen nemá mou důvěru

Iveta (Po, 1. 9. 2014 - 00:09)

Dle mého názoru, do...Človíčku, nejdříve se sem přihlásíš jako muž a vzápětí na jiné stránky jako žena. Ráda bych tě upozornila, že neléčím a ani nejsem léčitelka. Co se týče měření na Sensitivu, zařídila jsem po celé ČR mnohem nižší cenu než byla dohodnuta prodejcem a měla jsem z toho docela potíže. Dokonce mám jeden druh měření na Senstivu jako nejlevnější v republice. Jakmile si někdo koupí doporučené preparáty, tyto peníze ještě ke všemu vracím. To si vážně myslíš, že mám výnosný kšeft, jak uvádíš na těch druhých stránkách?

Dana (Ne, 31. 8. 2014 - 08:08)

Největší podvodník je...Prosím proč? Ja jsem ho ted na doporuceni kontaktovala, pritel ma rakovinu.

Dinušová (St, 13. 8. 2014 - 12:08)

To jsem si nepsala já, ale spokojená klientka. Nezáviďte a dobrým lidem sluníčkový den.

Pavel (St, 13. 8. 2014 - 11:08)

Díval jsem se na stránky reikivbrne.cz které vlastní zmíněná Renata Dinušová a taky mám pocit, že to vypadá jako podvod.

Valerie (St, 13. 8. 2014 - 11:08)

Podle mě by měla být mezi šarlatány a podvodníky zařazena paní Dinušová, která si pod různými přezdívkami dělá tady na Doktorce sama sobě reklamu. Vychvaluje svoje údajné zázračné schopnosti, ale ve skutečnosti tahle zlatokopka léčit neumí.

xy (Po, 11. 8. 2014 - 15:08)

na Josefa Holáska ze Zlína,...Totéž i Petr Matušek, od neho jsem dostala nekolik nabídek

vy*rat se na ní (So, 19. 7. 2014 - 12:07)

Největší šarlatánka a...Tak proč jste jí platila?

Jox (Čt, 17. 7. 2014 - 16:07)

Je to skutečně tak,...Prosté duše věří čemukoliv... Je snadné toho využít, a také se tak neustále děje...

Drozdík (Čt, 17. 7. 2014 - 11:07)

Sem patří MUDr. Hrušovský a jeho kvantová homeopatie, což je podvod s pseudovědeckým názvem. :-)

Reklama

Přidat komentář